Ainis Sprukuls

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - AINIS SPRUKULS

VW T-ROC (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 9:00 - 18:00
Cena 45.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija

Komentāri

Pievienot komentāru

Marija

Kārtoju skolas braukšanas eksāmenu pie šī instruktora. Instruktors ir lojāls un nosvērts. Ainis saprotami paskaidro + un - eksāmena/braukšanas laikā. Paldies!

Vivita

Milzīgs paldies par ieguldīto darbu!!! Ainis ir patiešām ieinteresēts un strādā pie tā, lai jūs apgūtu braukšanu, nevis vienkārši pavizinātos. Vienmēr labā noskaņojumā, pozitīvs un atsaucīgs, visu izskaidros līdz sīkumam. Noteikti iesaku!

Irina

Очень позитивный, доброжелательный, терпеливый инструктор! Подробно, спокойно объяснял сложные моменты на дороге,наглядно рисуя их на планшете, делая разбор и прогностику возможных ситуаций на дороге. Ощущение надёжности и стабильности переходило в личную уверенность в своих силах, за что особая благодарность :)) И конечное хочется отметить лояльность и помощь с языковым барьером- Подскажет, объяснит, поддержит!!! Очень Эмпатичный, Грамотный, Конструктивный и Всегда Позитивно настроенный инструктор - что всегда вселяло Уверенность в свою возможность сдать гос экзамен и так же Уверенно ездить по дорогам :))) Liels Paldies!!! Eksāmen nokārtots!!! :))))

Maksims

Paņēmu nodarbības pie Aiņa, lai sagatavotos CSDD eksāmenam un atcerētos braukšanu pēc neliela pārtraukuma. Es vēlos izteikt lielo pateicību. Saprotami, precīzi un plaši atbild, izskaidro un analizē visu. Kopumā viņš ir ļoti labsirdīgs un patīkams cilvēks. Nokārtoju eksāmenu pēc viņa ar pirmo!

Agate

Ar Aini gatavojos CSDD eksāmenam - lielisks, nosvērts un sirsnīgs instruktors, kam rūp, lai Tev sanāktu un kas nesēž telefonā braukšanu laikā. Runīgs un atsaucīgs. Iemāca braukt dzīvei un nostiprina pārliecību par braukšanas prasmēm, lai pēc tiesību iegūšanas justos pēc iespējas drošāk uz ceļa. Iemācījos vēl ērtākus parkošanās veidus, atkārtoju tehniskos jautājumus. Jaunais T-Roc ļoti ērts un patīkami vadāms. Iesaku! Liels paldies un veiksmi arī turpmāk!

Anna

No visa sirds ieteiktu izvēlēties Ainisu kā savu instruktoru!! Nokārtoju eksāmenu CSDD ar pirmo reizi un tagad baudu katru savu patstavīgo braucienu, jo esmu pārliecināta savās spējās! Ainis ir ļoti labs, pacietīgs, mierīgs, empatisks un optimistisks instruktors ar labu humora izjūtu. Katra nodarbība bija ļoti noderīga, jo mēs fokusējamies uz tieši manām kļūdām un vājām pusēm (man tā bija parkošanās), līdz tās sanāca. Ainis, Jūs esat labākais, liels paldies par visu!!