Артурс Бербергс

Чтобы ваш процесс обучения был более приятным, здесь можно ознакомиться с нашими рекомендуемыми инструкторами, а также всей остальной информацией, которая Вам будет полезна. На нашем сайте вы также можете прочитать отзывы об инструкторах.

Нажимает на кнопку инструкторы и загрузить список инструкторов.

Выбери инструктора, с которым ты хотел бы начать вождения и смотри с ним интервью.

Клиенты, информируем вас, что ПРАКТИЧЕСКИЕ ЗАНЯТИЯ ПО ВОЖДЕНИЮ до соответсвующего решения правительства не проводятся!

VW Golf 7 (механика)

Категории B категория
Языки LV, RU
Рабочее время P. - Pk.: 08.00-20.00
Цена 27.00 €
Место бульв. Узварас (у NESTE)
Телефон 27616162

Комментарии

Добавить комментарий

Максим

Сегодня я сдал экзамен csdd с первого раза. Огромная благодарность Артуру, за то что научил меня уравлять автомобилем с нуля и вытерпел все мои споры с ним по поводу движения :D Артур начал учить меня сразу же в городе без площадок, научил меня думать наперёд и принимать наиболее выгодные решения на дороге. После обучения в городе перед экзамен прошли фигуры, что было для меня удивительным - заезд в гараж, я сделал его с первого раза, благодаря тому что в городе уже научился чувствовать габариты машины. На экзамене в csdd сдал фигуры быстрее чем курсанты которые там уже были к моему приезду.

Ieva

Ļoti labs instruktors. Iesaku visiem, kuri vēlas labi un droši iemācīties braukt. Prasīgs, bet tas bija tieši tas, kas man nepieciešams. Sāku pie viņa no nulles un jau pēc 4 mēnešiem tiesības bija rokā ar pirmo mēģinājumu. Un eksāmenā bez pārsteigumiem, jo visas vietas jau nodarbībās bija izbraukātas.

Roman

Ļoti labs instruktors! Mēs braukājām daudzām vietām un viņš teica par visus noteikumus - ātruma režīmu, ceļa marķējumu, satiksmes zīmēm. Pēc tam es nokārtoju eksāmenu ļoti viegli.

Lauma

Žēl, ka šo instruktoru sastapu tikai, kad kārtoju skolas eksāmenu un biju tik daudz stundas iepriekš iztērējusi tāpat vien braukājoties ar iepriekšējo instruktoru. Divās nodarbībās viņš izlaboja mans kļūdas un biju gatava CSDD eksāmenam. Ļoti nosvērts, objektīvs, stingrs, bet pozitīvi iedrošinošs. iesaku kā instruktoru, kurš tiešām iemācīs braukt un nonākt līdz tiesībām īsākā laikā.

Anna

Лучший инструктор, который научит думать и принимать правильные решения на дороге.

Kirils-Karls

Objektīvs instruktors, ļoti labi redz kļūdas un dod efektīvus padomus.

Romāns

Artūrs deva praktiskus padomus, sekoja līdzi visām manām rīcībām uz ceļa. Pēc nodarbības analizējām visas radušās problēmas skicējot uz papīra un apskatoties radniecīgu video planšetē. Maršruts bija sastādīts izvērtējot satiksmi un manas spējas.

Anete

Labs instruktors, stingrs bet adekvāti vērtē braukšanu,iesaku šo instruktoru.

Alise

Noteikti ieteiktu Artūru kā instruktoru,jo viņš ir stingrs un ar augstām prasībām. Vai vismaz kaut reizi izbraukt ar viņu pirms eksāmeniem. Visu cieņu viņam un paldies,ko no viņa iemācījos:)