Андис Юшкевичс

Чтобы ваш процесс обучения был более приятным, здесь можно ознакомиться с нашими рекомендуемыми инструкторами, а также всей остальной информацией, которая Вам будет полезна. На нашем сайте вы также можете прочитать отзывы об инструкторах.

Нажимает на кнопку инструкторы и загрузить список инструкторов.

Выбери инструктора, с которым ты хотел бы начать вождения и смотри с ним интервью.

Клиенты, информируем вас, что ПРАКТИЧЕСКИЕ ЗАНЯТИЯ ПО ВОЖДЕНИЮ до соответсвующего решения правительства не проводятся!

Škoda Octavia (2016.г.) (механика)

Категории B категория
Языки LV, RU, EN
Рабочее время Darba dienās: 09.00-16.30
Цена 30.00 €
Место Только у академии Наук (площадь Академияс 1) или (ул. Элияс 2/4)
Телефон 26577433

Комментарии

Добавить комментарий

Agnija

Ļoti foršs instruktors, patiešām iesaku, kad sākās nodarbības nebija bail par to ka bļaus uz tevi virsū, ļoti pacietīgs un pretīm nākoš, atļaus Tev pašam uz ceļa domāt un izkļūt ārā no situācijām, lai iemācītos to darīt arī bez instruktora, ļoti patika nodarbības, gāju ar prieku un pēc nodarbībām arī gāju mājas ar prieku :) nodarbību laikā arī nebija saspringta gaisotne, juties ļoti brīvi , varat parunāties, pasmieties, nejūties sabijies vairāk uz ceļa un nodarbības paiet ļoti ātri un forši :)

Līga

Man jau likās, ka ar mani strādāt ir grūti, bet Andis galvu nesaķēra nevienā momentā, ļoti mierīgas, tai pat laikā jautras mums bija tās nodarbības. Man patīk stratēģija, ka cilvēki mācās no kļūdām, lūk tā arī notika, instruktors ļāva pieļaut kļūdas, lai mācītos no tām, un šī stratēģija nu jau man palīdzēja iegūt tiesības, paldies instruktoram par darbu!

Gerda

1000% visiem iesaku šo instruktoru )) Vienozīmīgi labākais un mierīgākais instruktors kādu biju satikusi, atrada individuālu pieeju,sniedza pārliecinātības sajūtu un palīdzēja tik galā ar baiļu sajūtu uz ceļa ,pat personīgos jautājumos vienmēr uzklausīja,nomierināja un deva padomu.. Milzīgs paldies par to :)

Maverick

I have almost none of any driving experience before. I decided to start taking my practical lessons from Andis after finishing my CSDD theory exam. I got his recommendation from one of my frien. I was skeptical about many things related to driving and driving instructors. Working with Andis was indeed AMAZING . He not only taught me just driving, but also helped me to gain insights. Also, he taught me in a way which build that confidence of driving, even in tough situations too. PS - I gave him a nick name i.e. - Formula One driver of B category xD.

Anna

Instruktors ļoti pacietīgi un mierīgi izskaidro braukšanas laikā pieļautās kļūdas. Sapratu vissīkākās detaļas un ieguvu pārliecību par sevi kā autovadītāju. Sēžot pie stūres vairāk neuztraucos. Noteikti iesaku visiem doties tieši pie šī instruktora, lai nodrošinātu tikai pozitīvu braukšanas pieredzi. Paldies!

Beāte

Profesionāls, godprātīgs un mierīgs instruktors, kurš jau pirmajās nodarbībās sniedz nepieciešamo pārliecību par to, ka vadītāja apliecību iegūt ir iespējams un tas neprasīs tik daudz laika kā pirmajā brīdī liekas.. tikai darbu. Andis labi tiek galā par ar visnepacietīgākajiem un emocionālākajiem studentiem! Noteikti iesaku!

Karen

Andis was a great driving instructor who made me more confident as a driver. He was patient with me and I felt that my skills improved quickly with him. I would absolutely recommend him :)

Kristaps

Lielisks instruktors, kurš vienmēr ir mierīgs un profesionāls. Pieļautās kļūdas detalizēti izskaidroja un parādija ar tāfeles palīdzību. Paldies viņam par dotajām zināšanām.

Ieva

Ļoti patīkams instruktors, visu ļoti labi paskaidroja, uzmanīgs un saprotošs! Kārtoju skolas eksāmenu. Nokārtoju! Noteikti iesaku izvēlēties tieši šo instruktoru!

Artūrs

Ļoti pozitīvs, saprotošs un mierīgs instruktors. Saprotami izskaidroja pieļautās kļūdas un palīdzēja tikt galā ar uztraukumu. Paldies.

Raivis

Lielisks instruktors, kas izskaidro visas neizprotamās lietas uz ceļiem. Iemācīja ideāli parkoties, kas ikdienā ļoti noder. Ideāli sagatavoja mani priekš eksāmena un ļāva noticēt, ka spēju arī iegūt šo braukšanas kategoriju. Visiem iesaku tieši instruktora Anda pakalpojumus.

Elizabete

Paldies par lielisko pieredzi! Neskaidrās situācijas vienmēr paskaidroja un nepacēla balsi.

Evija

Milzīgs paldies! Pirmo reizi mūžā atradu lietu, kas nepadevās ar pirmo, bet instruktors Andis nekad nepacēla balsi, ļāva pašai saprast, izbraukt grūtās vietas atkārtoti! Arī motivējoši un nodarbības apmeklēju ar prieku! CSDD eksāmenu nokārtoju ar visiem vērtējumiem “labi” ailītē!

Ivis

Andis ir lielisks instruktors, man nebija nekāda pieredze ar auto vadīšanu, bet pēc 8 braukšanām es jau jutos ļoti pārliecināts par savām iemaņām. Katra kļuda tika apspriesta, uzzīmēta uz tāfelītes un izrunāta. Pateicoties Andim visus eksāmenus noliku ar pirmo, un bez nekādām aizķeršanām. Paldies jums liels!

Chandan

Andis was a wonderful driving instructor, who taught me the skills I needed throughout my learning experience. I would recommend Andis to absolutely everyone, as he was so kind and patient with me when I made silly mistakes. Before many lessons, especially at the beginning, I was incredibly anxious, however Andis was reassuring when teaching me. I am soo pleased I had Andis to teach me such an important skill. Thank you so much again!

Chandan

Andis is a wonderful driving instructor, who taught me the skills I needed throughout my learning experience. I would recommend Andis to absolutely everyone, as he was so kind and patient with me when I made silly mistakes. Before many lessons, especially at the beginning, I was incredibly anxious, however Andis was reassuring when teaching me. I am soo pleased I had Andis to teach me such an important skill. Thank you so much again!

Nanija

TICĪBA IET PĀRI PRĀTA PIEŅEMTAJĀM ROBEŽĀM… Šo ticību, ka varat, spējat un ka būs gala rezultāts, Jums iemācīs Andis. Viņa humors un spēja pārliecināt, ka varat iemācīties braukt, liks Jums paskatīties uz braukšanas nodarbībām no cita skatu punkta. Nodarbības ir interesantas un aizraujošas. Lai veicas apmācot citus!!!

Ēriks

Jā nepieciešams labs instruktors,tad es tikai un vienīgi iesaku instruktoru Andi!! Ļoti gudrs, saprotoš,nosvērts un lieliska personība!! Ļoti labi visu saprotoši pastāsta un parāda.Iemāca visu ,kas ir nepieciešams,lai piedalītos satiksmē un nokārtotu eksāmenu.Liels paldies istruktoram!!! Andis pats labākais!!!!

Artūrs L.

Andis ir super instruktors. Inteliğents, mierīgs, katru situāciju mierīgi un saprotami izskaidro. Pa tukšo nevadā un ilgi nemarinē. Noliku valsts eksi ar 1. reizi, bez nevienas kļūdas, eksaminators vēl uzslavēja par pārliecinošu sniegumu. Viesiem iesaku.

Ludmila

Liels paldies par atsaucību, pacietību, un skaidrojumu saprotama valodā. Šis cilvēks sava darba profesionāls. Esmu ļoti apmierināta, rekomendēju visiem, kas izdomāja apgūt autovadīšanu.

Emīls

Ļoti labs instruktors, visu mierīgi un saprotoši izskaidro. Atnācu bez nekādām iemaņām un 15 braukšanas nodarbību laikā Andis mani apmācija tā, lai nokārtotu visus eksāmenus ar pirmo reizi. Paldies Andim.

Ance

Instruktors ar lielo I! Tā kā vadītāja apliecību bija nepieciešams iegūt diezgan ātri,doma bija skaidra – ieguldīt darbiņu vajadzēs gan vienam,gan otram. Instruktors Andis uzreiz lika noticēt saviem spēkiem un uzņēmās palīdzēt tikt pie sev kārotā! Labsirdīgs cilvēks ar labu humora izjūtu! Liels PALDIES viņam un autoskolai par to,ka deva man iespēju sasniegt izvirzīto mērķi!

Reinis

Liels paldies instruktoram Andim! Andis nekad nepaceļ balsi, bet ja kaut ko izdarīju nepareizi, tad attiecīgā situācija tika paskaidrota un uzzīmēta uz tāfelītes. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Uz nodarbībām gāju ar prieku. Liels paldies!

Jolanta

PALDIES!!! Lielisks instruktors, iesaku! Pēc četru mēnešu intensīvas braukšanas pie cita instruktora, man ieteica Andi, baidījos mainīt, bet ne mirkli nenožēloju, tiesības kabatā. Interesants cilvēks ar savu filozofiju, ieinteresēts, mierīgs, iedrošina, neiespringst uz dažādiem sīkumiem, ļauj izjust, sajust auto. Ļoti daudz stāsta, dzīves piemērus, ka var tā, bet var arī savādāk! Vēlreiz milzīgs, Jums PALDIES!

Janeta

Jāsaka vislielākais paldies Andim! Ļoti zinošs, nosvērts, mierīgs un lielisks pasniedzējs! Ar mani noteikti negāja viegli, nekad nebiju sēdējusi pie stūres, esmu ļoti emocionāla, pārdzīvoju katru neveiksmi, likās, viss, nekad nedabūšu tās tiesības, bet Andis māk nomierināt un likt sapurināties un vakar tās noliku ar 1. reizi un figūras arī tika izbrauktas ar pirmo piegājienu! Paldies!

Dairis

Milzīgs paldies Andim! Lielisks instruktors, mierīgs, profesionāls, ļoti labi sagatavoja eksāmenam un braukšanai ikdienā. Katru pieļauto kļūdu detalizēti paskaidroja un parādija ar tāfeles palīdzību.

Jekaterina

Sirsnīgs paldies Andim par pacietību un filozofiski mierpilnu pieeju! Un tā humora izjūta – fantastiska 🙂 Iepriekš bija negatīva pieredze ar citu instruktoru, domāju, ka braukšana – tas nav domāts man… Andis spēja mani pārliecināt par pretējo – noliku braukšanu CSDD ar pirmo reizi, figūras – ar pirmo piegājienu 🙂 Super mierīgs, nosvērts, ļoti labi izskaidro visas kļūdas, visu uzzīmējot un parādot. Iesaku tiem, kuri kādu iemeslu dēļ jūtas nedroši par sevi. Andi, paldies Jums par visu!!!

Krista

Liels paldies instruktoram! Ļoti labi sagatavoja nē tikai eksāmenam, bet arī dzīves situācijām, piemēram, parkoties starp mašīnām. Kara kļūda tika paskaidrota un uzzīmēta uz tāfeles.

Linda K.

Liels paldies Andim, kurš ļāva noticēt saviem spēkiem. Negāja viegli, bet rezultātā, tiesības ir kabatā. Ļoti zinošs un atsaucīgs cilvēks. Dalās ar pieredzi un zināšanām, un tas nav mazsvarīgi. Ieguvu pārliecību par sevi atrodoties ceļu satiksmē. Iesaku visiem mācīties tieši pie Anda. Nenožēlosiet.

Andis

Andis ir super instruktors un profesionāls sava darba darītājs. Gribat braukt droši un pārliecinoši, Andis Jums to iemācīs. Sveiciens Andim no Anda!

Sanita

Es veletos pateikt lielu PALDIES Jums, Andi, ka palidzejat man sanemt autovaditaja apliecibu. Teiksu godigi, ka man nudien negaja viegli, jo esmu loti emocionals cilveks, kurs savas pielautas kludas uztver personigi! Andis man palidzeja ar to tikt gala, vina pieeja brauksanas nodarbibam deva man pasparliecinatibu, ka es to nudien varu!! Tagad es vadu savu auto ne tikai Latvija, bet celoju pa Eiropu un jutos laimiga, jo varu piepldit savu sapni – celot! Paldies par to Jums, Andi!

Līva

Andi izvēlējos balstoties uz labajām atsauksmēm un tā nekļūdīgi bija īstā izvēle, pateicoties kurai es šobrīd varu pārliecinoši justies pie auto stūres. Arī braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi, spējot braukt gana dinamiski un pārliecinoši reaģēt dažādās negaidītās situācijās. Nodarbības pie Anda ir interesantas, jo maršruti ir ļoti dažādi un piemēroti tam, lai maksimāli sagatavotu dažādiem ceļu segumiem, situācijām, satiksmes plūsmām utt. Ļoti labi izstrādāta pieeja figūru iemācīšanai laukumā. Psiholoģiski noturīgs un filosofiski pozitīvs cilvēks. Bija prieks kopā strādāt! Paldies!

Roberts

Kad sāku mācīties braukt, likās, ka tikšu cauri ar pāris nodarbībām, jo domāju – kas tur ko nemācēt? Bet tik tiešām, katra nodarbība bija vērtīga. Andis ir ļoti profesionāls un saprotošs. Mācību nodarbības, katra pagāja nemanot. Andis ļoti labi iemācīja kā vajadzētu braukt gan eksāmenā, gan sadzīvē, tagad pateicoties viņam varu justies droši pie stūres un tādējādi, apkārtējie arī. Eksāmens arī tika nokārtots ar pirmo piegājienu. Iesaku Andi, visiem, kuri tiešām vēlas iemācīties vadīt mašīnu. Vēlreiz, milzīgs paldies Andim!

Ivars

Par Andi varu teikt tikai to labāko. Profesionāla pieeja apmācībai, kuras laikā Andis ir spējīgs sagatavot topošo šoferīti jebkādām dzīves situācijām. Iemāca braukt, varbūt ne gluži kā pēc grāmatas, bet tā lai ikdienas satiksmē varētu justies droši un pielāgoties kopējai plūsmai. Padies!

Dagnija

Instruktors Andis ir profesoinālis savā darbā, punktuāls, pieklājīgs un galvenais, ar mērķi iemācīt braukt! Nodarbību maršruti ir ļoti apjomīgi un strukturēti, lai topošais autovadītājs apgūtu visu nepieciešamo ne tikai eksāmenam, bet galvenokārt praktiskai vadīšanai, kad tiesības būs jau iegūtas. Arī CSDD inspektors izteicās par ļoti labu sagatavotību. Paldies Andim! Noteikti iesaku mācīties pie šī instruktora.

Gerda

Lielisks instruktors. Nelamājas,ja kaut kas nesanāk, visu mierīgi paskaidro, uzzīmē situāciju uz tāfeles, lai vieglāk saprast. Andis sagatavos auto vadīšanai kopumā, ne tikai CSDD eksāmenam. Ir sanācis kopā ar Andi izbraukt stipri ārpus Rīgas, kas bija ļoti aizraujoši un pamācoši. Pa Rīgas centru ar 100km/h nepabrauksi, taču jāiegūst ir aŗī šāda braukšanas pieredze. Liels paldies Andim.

Ansis

Super instruktors, kurš visu ļoti labi, mierīgi paskaidro un iemāca, bija prieks braukt. Eksāmens nokārtots ar pirmo reizi un tiesības kabatā. Paldies Andim! 🙂

Ilze

Ļoti labs instruktors, varu teikt tikai visu to labāko. Pirms tam biju braukusi ar citu instruktoru pus gadu. Andis ne tikai izlaboja iepriekšējā instruktora pieļautās kļūdas, bet visu ļoti saprotami un uzskatāmi izskaidroja. Eksāmens ir veiksmīgi nokārtots, par ko varu teikt milzīgu paldies Andim, jo viņa sniegtie padomi un ieteikumi ļoti palīdzēja. Liels paldies 🙂

Māris

Ļoti labs instruktors. Sāku no pilnīgas nulles un diezgan raiti nokārtoju bez problēmām. Kārtējo reizi pierādās , ka citreiz ir vērts samaksāt nedaudz vairāk.

Juta

Andis uz blondīnēm nebļauj, bet mīļi pasmaida. 🙂 Paldies viņam par visu!

Diāna

Esmu ļoti pateicīga ,kad iepazinu Andi, varu teikt,kad speciālists savā nozarē,prot ļoti labi komunicēt ar cilvēkiem,izprast noskaņojumu,motivēt sasniegt savus mērķus un nepadoties,paldies par to. Tagad esmu ļoti laimīga par savām iegutām zināšanām un vadītāja apliecību!:)

Einārs

Paldies Tev, Andi! Ļoti profesionāla pieejam visam macību procesam. Visas pieļautās kļūdas tika ļoti detalizēti izanalizētas, izskaidrotas, kas man ļoti palīdzēja visu labāk saprast. Vienmēr mierīgs, nosvērt un ar labu humora izjūtu. Es nenožēloju, ka izvēlējos Andi par savu instruktoru un pateicos par mūsu produktīvo saradību – noliku tiesības ar pirmo reizi. Iesaku visiem Andi! Veiksmi!

Andreāna

Loti profesionāls instruktors. Visu paskaidro izsmeļoši, vienmēr pamanīs kļūdas, kuras tiks izrunātas un izanalizētas. Nekad nesmiesies par Tevi un Taviem muļķīgajiem jautājumiem, vienmēr mierīgs un nosvērts. Andis, savas profesijas cienīgs instruktors, kurš zin savu cenu un kvalitāti ko sniedz apkārtējiem. Mīl savu darbu, un apmāca audzēkņus ar prieku. Necenšas nopelnīt uz audzēkņu rēķina. Nekad nepaņems vairāk stundas nekā vajadzīgs kā dara to citi pasniedzēji. Iesaku labāk Jums samaksāt 10euro vairāk, nekā kāds cits instruktors Jūs apkrāps, kā man tas gadījās. Esmu priecīga par Anda apmācību. Tiesības noliku ar pirmo reizi un ar atzinumu par labām iemaņām. Iesaku visiem Andi!!!

Edīte

Paldies, Andi, par augsta līmeņa profesionalitāti, par labvēlības pilno attieksmi, par gudrības pilniem padomiem un pamācībām! Mani sapņi pateicoties jums ir realizējušies dzīvē! Saudzējiet sevi, nestrādājiet svētku dienās. Paldies Edīte! Arī ar tik lielu dzīves pieredzi, kā Jums, tas ir iespējams!

Katrīna

Instruktors,ko noteikti iesaku topošajiem šoferiem, kas patiesi arī ir savā profesijā INSTRUKTORS. Esmu pateicīga instruktoram, ka iemācīja man ne tikai vadīt mašīnu, bet būt šoferim un nebaidīties no tā.PALDIES!

Rūta

Paldies instruktoram Andim Juškēvičam! Esmu priecīga, ka izvēloties starp visiem instruktoriem, izvēlējos tieši viņu. Andis ir nosvērts, bet tajā pašā laikā nekad nezaudē modrību un dara visu iespējamo, lai kursants saprastu, izprastu un patiešām iemācītos braukt. Andis ir gatavs atbildēt pat uz “vismuļķīgākajiem” jautājumiem, iemāca sajust automašīnu, pārvarēt bailes un iedrošināt. Galvenais – Andis iemāca braukt droši! Arī es sāku no pilnīgas nulles, tiesības noliku ar pirmo reizi. Automašīna ir laba un apmācības process patīkams, stundas paskrēja nemanot. Andim tas nav tikai darbs, viņam ir svarīgs katrs cilvēks, kuru viņš apmāca, tādēļ tā nav vienkārši mācīšanās braukt – tā ir mācība dzīvei! Turklāt arī humora izjūtas viņam netrūkst, kā arī Andis ir vienkārši foršs cilvēks! Pilnīgi noteikti iesaku tieši Andi! Lai veicas! Paldies Rūta!

Надежда

Советую всем – Андис Юшкевич- профессиональный инструктор, приятный и тактичный человек. Понятно и спокойно объясняет, уроки были в радость.Спасибо огромное!!! Спасибо вam, Надежда!

Rita

Ļoti labs instruktors, mierīgs, nosvērts un ļoti cilvēcīgs. Prot likt sajust mašīnu, tās gabarītus un līdz ar to justies droši pie stūres, nestresojot lieki. Šobrīd, kad CSDD eksāmens jau nokārtots (turklāt ar 1X), labāku instruktoru tiešām nevarētu vēlēties. Svarīgākais mūsu komunikācijā bija savstarpējā sapratne jau no pirmās nodarbības, tāpēc viss mācību process bija ļoti viegls, patīkams un, manuprāt, galvenais – bez lieka stresa. «Ko sēsi, to pļausi, un simtkārt»! Paldies, Rita!

Grēta

Superīgs instruktors. Vienmēr nosvērts un ar labu humora izjūtu. Prot sagatavot no pilnīgas nulles,pat ja cilvēkam ir paniskas bailes no mašīnas. Spēj pozitīvi uzlādēt jebkurā situācijā. Liels paldies, par fantastiskajām braukšanas nodarbībām!

Armands

Mierīgs un nosvērts instruktors. Ieviesīs pārliecību par tavām braukšanas spējām, ja neesi par tām pārliecināts. CSDD eksāmenu noliku ar pirmo reizi!

Nanija

A good teacher plants the seeds of knowledge Sprinkles them with courage And patiently nurtures their growth To produce tomorrow’s dreams. If your dream is to learn driving a car well, Do not waste your time with other instructors, Andis is the best choice you can make. Andi, thanks for your patience and your inspiration. I know I was not the easiest person for teaching… Just to make a long story shorter- thanks for being such a Great teacher! Thanks, Nanija!

Ирина

Присоединяюсь ко всем позитивным коментариям. При обучении коректный, всегда объясняет ошибки и находит способ донести информацию, что бы усвоилась. Андис, спасибо Вам большое и удачи в дальнейшей работе!!!

Rūdolfs

Fantastisks instruktors. Sagatavoja mani no pilnīgas nulles. Viņš tiešām iemāca braukt, vienmēr izrunā kļūdas un paskaidro, kas bija nepareizi. Tiesības tagad tur, kur tām jābūt- makā! Iesaku visiem!

Jānis

Ļoti labs, cilvēcīgs instruktors. Pats galvenais, ka nekad nestreso, un iemāca mierīgi un kvalitatīvi braukt un komfortabli justies pie stūres pat pilnīgam iesacējam. CSDD braukšanu noliku ar pirmo!

Edgars

Paldies instruktoram par iemācīto!Ļoti saprotošs instruktors,kurš ir mierīgs un nosvērts ik brīdi.Daudz ko iemācija,un tagad ir droši atrasties uz ceļa un piedalīties satiksmē. Kā teica Andis:”Ja es būtu nemierīgs un uztrauktos,tad es nevarētu būt instruktors”. Tieši to iemācija arī man – nesatraukties un būt par sevi pārliecinātam… 🙂

Zane

Liels paldies instruktoram Andim!!! Pacietīgs un prot iemācīt justies droši uz ceļa un NEBAIDĪTIES! Mācījos braukt arī ar citiem instruktoriem bet bailes nespēju pārvarēt, pēc 10min sarunas ar instruktoru Andi aizbraucu kā “profiņš” :))Soli pa solim un ikviens kopā ar šo instruktoru iegūs autovadītāja apliecību bez bailēm un lieka stresa 🙂

Dana

Milzīgs paldies instruktoram Andim!Brīnišķīgs instruktors, ļoti mierīgs, nosvērts un patīkams. Noteikti ieteiktu draugiem un paziņām, iemācīs braukt ikvienam 🙂

Kristaps

Foršs, komunikabls un vispār draudzīgs instruktors, noteikti iesaku citiem, kam ir velme iemācīties braukt! Paldies