Aleksejs Kacanovs

Чтобы ваш процесс обучения был более приятным, здесь можно ознакомиться с нашими рекомендуемыми инструкторами, а также всей остальной информацией, которая Вам будет полезна. На нашем сайте вы также можете прочитать отзывы об инструкторах.

Нажимает на кнопку инструкторы и загрузить список инструкторов.

 

VW Golf 7

Категории B категория
Языки LV, RU, EN
Рабочее время P-Sv 08:00 - 20:30
Цена 30.00 €
Место Puškina iela 18 (aiz Zinātņu akadēmijas)
Телефон 28809012

Комментарии

Добавить комментарий

Artūrs

Кто хочет научиться ездить адекватно, качествено и безопасно то вам однозначно надо обращаться к Алексею. Быстро подготовил к сдаче к школьному экзамену и к экзамену в ЦСДД. Но всё зависит конкретно от вас, мне хватило примерно 10-ти занятий, школьный экзамен сдал с 1го раза, цсдд со 2го.

Ričijs

Sveiki, galīgi nepiekrītu iepriekšējam komentāram, Aleksejs ir ļoti labs instruktors kurš jau nu galīgi nav tas saucamais "naudas kāsējs". Mana pieredze bija ļoti laba, katra braukšana man bija ar ļoti pozitīvu noskaņu, ar Alekseju varēja pasmieties un arī forši par dzīvi aprunāties, kopumā jau pēc 13. braukšanas mani nosūtija uz eksāmenu, un csdd eksāmenu noliku ar pirmo reizi, kas jau ir liels rādītājs par to cik kompetents un zinošs ir Aleksejs, jo visu eksāmena maršrutu biju braucis vairākas reizes un zināju visas mazās ieliņas un grūtās situācijas. Vispār netika vilcināts garumā, izbraucām visus maršrutus, visu man pastāstija un uzreiz kā izbraucu bez kļūdām nosūtija uz eksāmenu, bez nekādām problēmām, kopumā ļoti jauks cilveks un laba pieredze.