Айварс Апшениекс

Чтобы ваш процесс обучения был более приятным, здесь можно ознакомиться с списком инструкторов, а также всей остальной информацией, которая Вам будет полезна. На нашем сайте вы также можете прочитать отзывы об инструкторах. Мы так же будем благодарны, если Вы оставите свой отзыв. Оставляя отзыв, у Вас должен быть указан верный э-майл, чтоб в случае необходимости мы могли с Вами связаться.

ЗАНЯТИЯ ПО ВОЖДЕНИЮ РАЗРЕШЕНЫ ДЛЯ ВСЕХ (Т. Е. БЕЗ СЕРТИФАКАТА О ВАКЦИНАЦИИ)!  

Audi A3

Категории B категория
КПП Мануальная коробка передач
Языки LV
Рабочее время Pēc vienošanās
Цена 35.00 €
Место По договорённости
Телефон 29472496

Комментарии

Добавить комментарий

Dinija

Mierīgs un komunikabls, labi visu paskaidro, Rīgā tagad braucot jūtos kā zivs ūdenī pateicoties instruktoram Aivaram, nav no kā baidīties. Noteikti iesaku citiem.

Alīna

Biju paņēmusi dažas nodarbības ar Aivaru, lai pamēģinātu un iemācītos braukt ar Audi. Ļoti patika mūsu nodarbības! Aivars ir ļoti mierīgs, pacietīgs un tiešām labs instruktors! Visu izskaidros un parādīs kā jārīkojās dažādās situācijās. Eksāmenā braucu ar Audi un ir veiksmīgi nokārtots, jo zināju kam īpaši jāpievērš uzmanība! Esmu ļoti pateicīga par ieteikumiem un atbalstu!

Люсьена

Pirms eksāmena CSDD paņēmu 2 nodarbības ar Aivaru, lai varētu izjust Audi, jo visu laiku biju braukusi ar Golfu, ļoti patīkams instruktors, laipns. Aivara ieteikumi man tiešām palīdzēja, un vakar eksāmenā biju braukusi tieši ar Audiku, ja nebūtu ar Aivaru braukusi mož i nifiga nenokārtotu. 🙂

Ingrīda

Superīgs instruktors, bija patīkami iet uz braukšanas nodarbībām. Visiem iesaku šo instruktoru.

Viesturs

Loti labs instruktors,visu perfekti iemaca, lieki nemarine, brauksanas vienmer ir interesantas un jautras! Iesaku!