Par autoskolu

Autoskolu alianse “Credo Autoprieks” tika izveidota, apvienojoties divām autoskolām – “Credo” un “Autoprieks” ar mērķi izveidot Latvijā pirmo Autovadītāju Universitāti. Uzņēmumam ir vairāk nekā 15 gadus ilga pieredze nozarē. “Credo Autoprieks” vadītāja apliecību var iegūt 10 dažādās kategorijās (A, B, BE, C, CE, D, DE, 95, ADR un Traktortehnika).

Latvijā Autovadītāju Universitātei “Credo Autoprieks” – kā nozarē lielākajai mācību iestādei – ir 19 filiāles visā Latvijā, kuras katru mēnesi pulcē vairāk nekā 40 mācību grupu un nodarbina vairāk nekā 80 profesionālu autovadīšanas instruktoru un kuras katru gadu sekmīgi pabeidz vairāk nekā 5000 absolventu.

Autovadītāju universitāte “Credo Autoprieks” sagatavo zinošus un profesionālus autovadītājus, tādējādi veicinot ceļu satiksmes drošību.  “Credo Autoprieks” izceļas ar kvalitatīvu un mūsdienīgu izglītību, ar absolventiem, kuri ir pārliecināti par savām iemaņām, lielisku tehnisko bāzi un augsti kvalificētiem pedagogiem un instruktoriem.

Autovadītāju Universitātes “Credo Autoprieks” misija:

piedāvāt maksimāli kvalitatīvu un ikvienam pieejamu apmācību, kas ļauj tās beidzējiem pie transportlīdzekļa stūres justies pārliecināti.

Fakti par Autovadītāju Universitāti Credo | Autoprieks