Sadarbība ar skolām

Autoskolas Credo Autoprieks uzdevums ir piedāvāt un veicināt izglītojošus kursus dažādām auditorijām ērtākā veidā. Viena no šīm jomām ir mūsu sadarbība ar vidusskolām. Piedāvājam jauniešiem programmu, kurā ietilpst: 

Mēs veidojam sadarbību ar skolām, lai veicinātu mācību procesa attīstību un uzlabošanu. Tie, kas ir mācījušies un pašlaik mācās Autoskolā Credo Autoprieks zina to, ka šeit mācībspēki ir zinoši ar savu pieredzi un individuālo pieeju, kas nozīmē to, ka jauniešiem zināšanas tiek nodotas vislabākajā un visērtākajā veidā.

B kategorijas mācības skolēniem, kas vecāki par 16 gadiem:

Autoskolas Credo Autoprieks galvenais birojs atrodas pašā Rīgas sirdī - Raiņa bulvārī 25, kur jauniešiem ir iespēja ērti nokļūt ar jebkuru transportlīdzekli. Komforts un laika taupīšana ir neatņemama sastāvdaļa mūsdienu pasaulē, tāpēc pēc vienošanas ar skolas administrācijju piedāvājam arī organizēt teorētiskās nodarbības pašā skolā lai skolēniem nekur nevajadzētu braukt. Laiku vienmēr ir iespējams saskaņot, kas nekādi netraucēs skolēnam apgūt skolā pasniegtos mācību priekšmetus. 

Ir labi zināms citāts: „Ja Tu runā ar personu tādā valodā, kādu viņš saprot, tad Tu vērsies pie viņa domām. Ja Tu runā ar viņu savā valodā, Tu vērsies pie viņa sirds”.

Autoskola Credo piedāvā mācības 3 valodās: latviešu, krievu un angļu. Mēs nodrošinam labāko pieeju katram jaunietim, lai tiktu realizētas viņu iespējas saņemot labāko zināšanu bāzi. Autoskolas Credo Autoprieks programmas ietvaros garantē pakalpojumu kvalitāti un individuālu pieeju, kā arī lojalitātes programmu skolēniem, kas nodrošina atlaides izglītībai un ļauj samaksāt pilnu summu vienlaicīgi.

Tiesības braukt ar velosipēdu bērniem vecumā virs 10 gadiem:

Programmā piedalās skolēni no 10 gadu vecuma. Kurss sastāv no trīs teorijas nodarbībām, viena nodarbība ilgst 90 min. Pēc pēdējās trešās nodarbības notiek eksāmens datorklasēs. Eksāmens sastāv no 10 jautājumiem, kas ilgsts 10 min. Teorijas nodarbības un eksāmens norisinās skolas telpās, kuras vada pasniedzējs no autoskolas un eksāmenu vada CSDD pārstāvis. Tiem, kuri veiksmīgi nokārto eksāmenu, tiesības tiek nogādātas uz skolu divu nedēļu laikā.

Ja Jūs esat skolnieka vecāks vai skolas pārstāvis un vēlaties lai mēs saplānotu individuālu nodarbību grafiku grupai, sazinieties pa tālruni: 29601010 vai e-pastu: liva@credoautoprieks.lv.