Ingus Ducens

Kategorijas B kategorija
Valodas LV

Komentāri

Pievienot komentāru

Viesturs

Tiešām ļoti fantastisks skolotājs! No 0 zināšanām iemācīja ātri un vienkārši visu. Nodarbības bija aizraujošas un patīkamas.

Edgars

Ar prezentācijām, materiāliem, kontroles uzdevumiem un patīkamu atmosfēru iemācīja tā, ka katra nianse paliek prātā. Nu CSDD eksāmenus varu iziet bez kļūdām. Ne mirkli nenožēloju izvēli!

Zane

Fantastisks pasniedzējs, profesionāls, vińa pūrā noteikti atradīsies labi joki, kas vēl ilgi pēc kursa noklausīšanās liks smaidīt. Man pat škita, ka pasniedzējs Zoom formātā mūsu grupu spēja saliedēt. Paldies Jums!

Ieva

Ļoti jauks un laipns pasniedzējs. Kaut macijos attalināti jutos ka būtu blakam. Ar saviem jokiem liek pasmaidit un iemaca to ko vajag. Liels paldies jums :)

Sanda

Liels paldies lieliskajam pasniedzējam! Tas bija tik interesanti un aizraujoši, ka nevarēju sagaidīt nākošo nodarbību. Humora izjūta, vienkāršība, gudrība - tas raksturo šo pasniedzēju! Viss tika pastāstīts ļoti interesanti un ar reāliem piemēriem no dzīves. Liels paldies, Jums, Ducena kungs, Jūsu nodarbības ir izcilas!

Beāte

Vissuperīgākais instruktors, kādu varētu vēlēties. Iemācīs svarīgākās lietas un noteikumus uz ceļa, pasniegs stundas ar humoru un piemēriem no dzīves. Vienmēr pretīmnākošs, ja ir kāds nesaprotams jautājums. Iesaku jebkuram, kurš plāno uzsākt teorijas apmācību!

Samanta

Super skolotājs ar lielisku humora izjūtu! Noturēja manu uzmanību visu lekciju garumā, kā arī ļoti interesanti visu izstāstīja! Liels liels PALDIES, tiešām iesaku arī citiem!

Baiba

Mācijos pie viņa gan GROSS autoskolā, gan CRECO AUTOPRIEKS! Pats labākais skolotājs uz pasaules! LIELS PALDIES VIŅAM! Šogad būs jau 6 gadi kā ieguvu tiesības un man bija liels gods mācīties pie tik forša un jautra pasniedzēja!

Karlīna

Izcils pasniedzējs! Ar prieku gaidīju katru nodarbību. Prot izskaidrot un noturēt interesi visu nodarbības laiku. Pastāsta un parāda arī piemērus no dzīves un ir apveltīts ar lielisku humora izjūtu. Iesaku!

Anete

Pirms gada mācījos teoriju pie šī pasniedzēja, nodarbības bija ļoti interesantas, neviens sīkums nepalika neizskaidrots, CSDD teoriju nokārtoju bez nevienas kļūdas ar pirmo reizi!

Linda Viktorija

Skaidri, saprotami un interesanti! Lielisks pasniedzējs. Iesaku!

Elīna

Pirms 8 gadiem mācījos pie šī auto instruktora. Varu teikt tikai tos labākos vārdus. Noliku teoriju ar pirmo reizi.

Ivo

Superīgs pasniedzējs! Māca kā no grāmatas, tā arī no dzīves, saprotoši paskaidrojot kas un kā. Bija prieks iet mācīties!

Andrejs

Ļoti foršs pasniedzējs. Pastāsta dažus piemērus no dzīves. Māca arī to kas var noderēt dzīvē uz ceļa. Ja varēsiet izpildīt Ingusa testa biļetes tad 100% iziesiet csdd eskāmenu. Iesaku!

Monta

Lielisks pasniedzējs ar labu humora izjūtu un apbrīnojamu spēju paskaidrot nesaprotamo. Uz nodarbībām brīvdienās gāju ar smaidu, kā rezultātā gan skolas, gan CSDD teorijas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi.

Evija

Vislabākais instruktors! Gan skolas, gan CSDD teorijas eksāmeni nokārtoti ar pirmo reizi un bez kļūdām. Ingus spēj noturēt uzmanību, daudz stāsta no reālās pieredzes. Arī atbildot uz jautājumiem, nekad nav licis kursantam justies muļķīgi par uzdoto jautājumu! Negaidītie teorijas eksāmeni nodarbībās bija lieliski, jo ļāva saprast kam jāpievērš uzmanība! Iesaku visiem!

Elīna

Super instruktors, spēj noturēt uzmanību un saprotami visu izskaidro. SERS tramvajs paliks atmiņā vienmēr...

Alise

Paldies Ingusam,nu riktīgi labs pasniedzējs.Ņem visu iz dzīves un izstāsta/paskaidro visu,ko nesaproti.Nebija garlaicīgas stundas :) Skolas un CSSD teoriju noliku ar pirmo un bez kļūdām,lai gan biju nulle uz visu šito.Paldies arī par “negaidītajiem” testiem,ko pasniedza,tas tiešām noderēja.Redzējām kļūdas pie kā jāpiestrādā un tai pašā laikā visu mierīgi izskaidroja ar savu humoru.Paldies Ingus.

Ginta

Lielisks pasniedzējs! Visu paskaidro, ar humoru. Paldies, Inguss! Teorija autoskolā, gan CDDD nolikta ar pirmo reizi.

Linda

Lielisks pasniedzējs ar labu humora izjūtu un apbrīnojamu spēju visu paskaidrot tā lai saprot uzreiz. Bagātīgi piemēri "iz" dzīves un spēja noturēt kursantu uzmanību pat vēlās vakara stundās ir apbrīnojama. Liels paldies!

Sintija

Ļoti labs pasniedzējs apbrīnoju kā var noturēt auditorijas uzmanību, pat, tad, kad visiem vakaros ir nogurums! Prieks bija sadarboties, ja meklē kādu, kurš ne tikai iemācīs teoriju, bet arī sniegtos piemērus pasniegs ar homoru, tad šis pasniedzēja ir domāts tieši Tev!

Ieva

Brīnišķīgs un cilvēcīgs pasniedzējs, kurš jau no pirmās lekcijas atceras visu studentu vārdus. Visiem iesaku! It īpaši, ja nevarat iegaumēt, kad jādod ceļš tramvajam, jo iemācīs par Seru Tramvaju! Lekcijas bija ļoti interesantas, uz viņām gāju ar prieku. Un pasniedzējs lekciju saturu prot pasniegt interesantā un saprotamā veidā.

Ģirts

Fantastisks pasniedzējs! Ar "iz dzīves" piegājienu paskaidros visu tā, ka saprotams. Cepuri nost! :)

Jānis

Noturēt publikas uzmanību 3+ stundas ar tādu pasausu tēmu ir jāprot. Šim pasniedzējam tas izdevās.

Ilze

Fantastisks pasniedzējs, visas nodarbības apbrīnojami interesantas, sniedzot ne tikai “sausu” teoriju, bet arī krāšņus reālus piemērus. Gan autoskolas, gan CSDD eksāmeni nokārtoti ar pirmo reizi. Paldies! Tā tik turēt!

Daniels

Lielisks pasniedzējs ar labu humora izjūtu! Pie viņa bija liels prieks mācīties. Uz katru teorijas stundu nācu ar prieku, kā rezultātā noliku gan autoskolas eksāmenu, gan CSDD eksāmenu bez kļūdām un ar pirmo reizi. Noteikti iesaku šo lielisko pasniedzēju. Lai dzīvo Sers Tramvajs!

Lāsma

Labs pasniedzējs! Visu paskaidro, ar humoru. Paldies, Inguss! Teorija autoskolā, gan CDDD nolikta ar pirmo reizi.

Daira

Ļoti,ļoti labs un sirsnīgs pasniedzējs.Paldies viņam par to.Iemāca arī vissīkākos knifiņus tā,ka tie paliek atmiņā.Gan skolas,gan CSDD eksāmenu nokārtoju ar 1.reizi. Noteikti varu ieteikt šo pasniedzēju.

Anda

Brīnišķīgs pasniedzējs, nekad nebija garlaicīgi, vienmēr smaidīgs, ar humora izjūtu. Viss tika nokārtots ar pirmo reizi gan skolā, gan CSDD, noteikti iesaku.

Dans

Labāku pasniedzēju nav iespējams iedomāties, ilgi pēc kursa beigām pietruka Ingus stundas, vienmēr ar prieku gāju, nekad nebija garlaicīgi vai neinteresanti. Sers Tramvajs. Liels Paldies Ingu!

Rolands

Ļoti labs pasniedzējs, iesaku arī pārējiem. Skolas eksāmenu nokārtoju augustā un decembrī kārtoju csdd un viss bija palicis galvā. CSDD 0 kļūdas Paldies liels Ducēn kungam

Anna

Labāku pasniedzēju grūti iedomāties. Teoriju pasniedz saprotamā veidā, kā arī nav garlaicīgi atrasties lekcijās. Iesaku!

Ieva

Lielisks, sirsnīgs pasniedzējs. Sulīgi iepazīstina ar ceļu satiksmes noteikumiem, teoriju papildinot ar reāliem piemēriem no dzīves, sniedz praktiskus padomus, vienmēr labā garastāvoklī un ar humora izjūtu. Kursa beigās liek pildīt testus, kas ļoti labi sagatavo teorijas eksāmenam. No sirds iesaku!

Madara

Mācījos pie pasniedzēja Ingusa! Nu lielisks, gudrs un māk visu skaidri paskaidrot! CSSD eksāmenu nokārtoju ar pirmo! Liels paldies!

Jana

Pasniedzējs Ingus super, visu ļoti labi paskaidro un attieksme ir super pozitīva...Paldies Ingus

Anete

Tiku pie si pasniedzeja uz pedejam nodarbibam, jo vins aizvietoja pamatpasniedzeju un nevaru beigt priecaties par musu iepazisanos, jo paspeja gan atkartot, ko nezinajam,nesapratam, gan iemacit jaunu, no sava viedokla, un vel testus atkartot!! LOTI rekomendeju! Pie si nevares halturet :))

Kerija

Jau pirms laba laiciņa pabeidzu mācības pie Ingusa un visur viss tika nokārtots ar pirmo! 🙂 Ļoti asprātîgs. Man personîgi nodarbības nebija atsēdēšana, pat pēc garas dienas ar prieku gāju uz autoskolas nodarbību pie Ingusa. Domāju, ka pat bērns Ingusa nodarbībās visu perfekti saprastu. 🙂 Ingus, paldies!!!

Jānis

Paldies!labākais pasniedzējs,iesaku visiem,skolas teoriju noliku ar pirmo,csdd ar pirmo..šodien palīdzēja arī sniegtās zināšanas,csdd braukšanas eksāmenā,arī ar pirmo!!paldies jums Ingus,un veiksmi tālākajā darbā!!!

Dārta

Nav nekā slikta, ko varētu pateikt par šo pasniedzēju. Ja kāds man pirms autoskolas uzsākšanas teiktu, ka es uz teorijas stundām iešu ar prieku un zinātkāri, tad es ironiski pasmietos, bet Ingus pierādīja, ka tas ir iespējams. Ļoti harizmātisks, atvērts, pozitīvs un godīgs cilvēks! Un, protams, pats galvenais- viņš teoriju pasniedz tā, ka informācija viegli paliek atmiņā! 🙂

Valters

Pateicoties šim pasniedzējam, Profesionālim ar lielo burtu, noliku gan autoskolas eksāmenu, gan CSDD! CSDD izbliezu cauri bez nevienas kļūdas! Ja pēc mācībām pie Ingusa ir kādi robi zināšanās, tad tie tikai vai nu slinkuma(nepildīti mājas darbi) vai arī neapmeklētas nodarbības pēc! Man, par laimi, bija tikai viena neapmeklēta, tamdēļ noliku visu bez problēmām, bet pasvīt vajadzēja :)!

Janis

Patikami iemacities ar vinu teoriju! Zel ka trapijas uz dazam stundam aizvietojot kolegi kas izsita no lidzsvara visas macibas!

Miks

Vislabākais pasniedzējs ever! Žēl, ka iznāca tikai dažas nodarbības pie viņa. Mācēja aizraut ar piemēriem no dzīves. Lielisks humors! Veiksmi!

Anete

Vislabākais teorijas pasniedzējs! CSDD eksāmenu vēsā mierā noliku ar pirmo reizi 🙂

Artūrs

Noteikti izvēlieties nodarbības pie šī pasniedzēja un negribēsiet kavēt nevienu no tām!

Kursants

Pasniedzējs ļoti labs! Ja vēl pašam pietiek smadzene paņemt un pārskatīt lielo grāmatu tad ar teorijas eksāmenu nav problēmu! Novēlu visiem iepazīt Seru Tramvaju!

Liene

Paldies, Ducena kungs! Vakar CSDD ar pirmo un ar 0 kļūdām!!! Pareizais cilvēks pareizajā vietā! Veselību, pozitīvismu un dzīvesprieku Jums katrai dienai!

Aigars

Paldies pasniedzējam palīdzēja elementāri iegaumēt noteikumu pamatprincipus

Paula

Nodarbības pie Ducena kunga vienmēr bija interesantas un visu bija tik viegli uztvert draudzīgās attieksmes dēļ. Pretimnākošs un ļoti viegli komunicēt, izskaidro it visu ar piemēriem no dzīves. Šaubos vai aizmirsīšu Seru Tramvaju. 😀 Veiksmi visiem, arī skolotājam Ingusam darbā! 🙂

Sigita

Tiešām superīgs pasniedzējs,visas nodarbības interesantas un nebija garlaicīgas. Laba pieeja mācībām.Tā tik turpināt,paldies.

Zane

Milzīgs paldies pasniedzējam Ingusam. Ļoti interesanti un atraktīvi pasniedz teorijas nodarbības,ar stāstiem no dzīves. SUPER pasniedzējs!

Anete

Kurš gan var aizmirst "seru tramvaju" :))) Katrā ziņā- SUPERRR pasniedzējs.. Humors- pasniedzēja sabiedrotais, tā turpināt.. Kad plānoju uzsākt apmācības, speciāli gaidīju, kad Ducena k-gam sāksies jauna grupa.... No sirds iesaku ikvienam..profesionāli un ar humoriņu :)))

Jekaterina

Saku lielu PALDIES Ingusam ka pasniedzējam!!! Plaši izklāsta tēmas, ar uzskatamiem piemēriem, paskaidrojumiem, un protams atgadījumiem no dzīves vai jociņiem, kas ļoti palīdz izprast teoriju...Tagad nekad neaizmirsīšu kas ir ''sers tramvajs'' 🙂 Noteikti iesaku mācities teoriju tieši pie šī pasniedzēja!!!:) Paldies Jums Ingus, ka teorija tika nolikta bez kļūdām 🙂

Dace

Viss labākais pasniedzējs Rīgā.. Bija ļoti patīkami iet uz nodarbībām.. Visiem iesaku iet tieši pie šī pasniedzēja.. Paldies Jums Ingus..

Jānis

Ingus, paldies Jums par pasniegto teoriju! Silti iesaku uz nodarbībām doties pie šī kunga. 🙂

Sintija

Nevaru nepiekrist, Ancei! 🙂 Vienkārši FANTASTISKS pasniedzējs. Liels, liels PALDIES.

Ance

Ingus ir fantastisks pasniedzējs ar ļoti labu humora izjūtu. nebūtu viņa jociņu - daudz kas aizietu gar ausīm 😉 PALDIES!