Pāvels Lipsnis

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 8:30 - 18:00
Cena 44.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija
Tālrunis 26474741

Komentāri

Pievienot komentāru

Dace

Rekomendēju instruktoru Pāvelu, tiem, kas jau māk braukt ar auto un vēlas pie tiesībām tikt ātri. Instruktors ļoti atsaucīgs, pieredzējošs un zinošs.

Виктория

Потрясающий инструктор! Безумно рада ,что мне посоветовали именно Павла:) Учеба с ним ,очень легкая и спокойная. Все спокойно и ясно объясняет. Человек опытный и знает своё дело. Сдала быстро и без проблем с первого раза. Ещё раз ,большое спасибо за всё! Всем советую Павла, великолепный инструктор!!!

Nikole

Хочу поблагодарить Павла за его терпение и умение научить с нуля! В ЦСДД сказали, что испытали удовольствия от моей спокойной и уверенной езды! Спасибо ещё раз!

Anrijs

Vēlējos pateikties savam instruktoram Pāvelam, bez viņa noteikti man tas tik ātri nebūtu izvedies. Ļoti korekts, adekvāts un godīgs instruktors. Par kļūdām kas tiek pieļautas macību laikā, netiek tikai izrunāts, bet braukts vēl un vēl šis posms kamēr Tu to dari pareizi. Ja instruktors redz ka esi gatavs viņš tā arī saka un laiž Tevi uz eksāmenu, neviss tur. Velreiz pasakos iesaku visiem Pāvelu. Esmu ieguvis labas zināšanas un labu draugu. P.s Eksāmenu noliku ar pirmo reizi, neiespringstot.

Kristīna

Хочу поблагодарить своего замечательного инструктора Pāvels Lipsnis. Паша, спасибо тебе огромное за твой профессионализм, за твоё безграничное терпение, за понимание, за приятную атмосферу во время уроков! Хочу пожелать тебе удачи на дорогах и хороших учеников!!! Ты ЛУЧШИЙ!!!