Pāvels Lipsnis

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - PĀVELS LIPSNIS

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 8:30 - 18:00
Cena 45.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija

Komentāri

Pievienot komentāru

Dace

Rekomendēju instruktoru Pāvelu, tiem, kas jau māk braukt ar auto un vēlas pie tiesībām tikt ātri. Instruktors ļoti atsaucīgs, pieredzējošs un zinošs.

Виктория

Потрясающий инструктор! Безумно рада ,что мне посоветовали именно Павла:) Учеба с ним ,очень легкая и спокойная. Все спокойно и ясно объясняет. Человек опытный и знает своё дело. Сдала быстро и без проблем с первого раза. Ещё раз ,большое спасибо за всё! Всем советую Павла, великолепный инструктор!!!

Nikole

Хочу поблагодарить Павла за его терпение и умение научить с нуля! В ЦСДД сказали, что испытали удовольствия от моей спокойной и уверенной езды! Спасибо ещё раз!

Anrijs

Vēlējos pateikties savam instruktoram Pāvelam, bez viņa noteikti man tas tik ātri nebūtu izvedies. Ļoti korekts, adekvāts un godīgs instruktors. Par kļūdām kas tiek pieļautas macību laikā, netiek tikai izrunāts, bet braukts vēl un vēl šis posms kamēr Tu to dari pareizi. Ja instruktors redz ka esi gatavs viņš tā arī saka un laiž Tevi uz eksāmenu, neviss tur. Velreiz pasakos iesaku visiem Pāvelu. Esmu ieguvis labas zināšanas un labu draugu. P.s Eksāmenu noliku ar pirmo reizi, neiespringstot.

Kristīna

Хочу поблагодарить своего замечательного инструктора Pāvels Lipsnis. Паша, спасибо тебе огромное за твой профессионализм, за твоё безграничное терпение, за понимание, за приятную атмосферу во время уроков! Хочу пожелать тебе удачи на дорогах и хороших учеников!!! Ты ЛУЧШИЙ!!!