Mārtiņš Rudzītis

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

Informējam Jūs, ka BRAUKŠANAS APMĀCĪBA līdz 25.01.21. nav atļauta!

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks Darba dienās no 9:30 līdz 20:00 brīvdienas pēc pieprasījuma.
Cena 30.00 €
Vieta pie Zinātņu akadēmijas (Elijas iela)
Tālrunis 28335331

Komentāri

Pievienot komentāru

Kristīne

Iesaku Mārtiņu braukšanas iemaņu apgūšanai. Pēc daudzu gadu pārtraukuma nolēmu atjaunot braukšanas prasmes, un Mārtiņš šajā ziņā lieliski palīdzēja. Laipns instruktors, kurš mierīgi uztver saspringtas situācijas braukšanas laikā un ar kuru ir patīkami komunicēt.

Inga

Ļoti priecājos, ka izvēlējos tieši šo instruktoru! Iepriekš biju pārliecināta, ka esmu neapmācāma un autovadītāja tiesības man nekad neredzēt, tomēr Mārtiņš pierādīja pretējo! Nodarbībās tiek izbraukti visdažādākie maršruti, kas lieliski noder gan eksāmenos, gan arī reālajā braukšanas dzīvē, kā arī neizpaliek sarunas un rezultātā nodarbība paiet bez stresa. Iesaku šo instruktoru visiem tiem, kas šaubās par savām spējām un jūtas nedroši uz ceļa vadītāja lomā, jo braukšanas nodarbību laikā visas šīs problēmas un šaubas noteikti tiks pārvarētas!

Ralfs Raitis

Ļoti saprotošs un zinošs instruktors, pasniegtās stundas ritēja bez problēmām, Mārtiņš spēj sagatavot eksāmenam maksimāli labi nepaņemot pārāk daudz laika.