Mārtiņš Rudzītis

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 6:30 - 15:00
Cena 40.00 €
Vieta Elijas iela 6, pie Zinātņu akadēmijas
Tālrunis 28335331

Komentāri

Pievienot komentāru

Kristīne

Iesaku Mārtiņu braukšanas iemaņu apgūšanai. Pēc daudzu gadu pārtraukuma nolēmu atjaunot braukšanas prasmes, un Mārtiņš šajā ziņā lieliski palīdzēja. Laipns instruktors, kurš mierīgi uztver saspringtas situācijas braukšanas laikā un ar kuru ir patīkami komunicēt.

Inga

Ļoti priecājos, ka izvēlējos tieši šo instruktoru! Iepriekš biju pārliecināta, ka esmu neapmācāma un autovadītāja tiesības man nekad neredzēt, tomēr Mārtiņš pierādīja pretējo! Nodarbībās tiek izbraukti visdažādākie maršruti, kas lieliski noder gan eksāmenos, gan arī reālajā braukšanas dzīvē, kā arī neizpaliek sarunas un rezultātā nodarbība paiet bez stresa. Iesaku šo instruktoru visiem tiem, kas šaubās par savām spējām un jūtas nedroši uz ceļa vadītāja lomā, jo braukšanas nodarbību laikā visas šīs problēmas un šaubas noteikti tiks pārvarētas!

Ralfs Raitis

Ļoti saprotošs un zinošs instruktors, pasniegtās stundas ritēja bez problēmām, Mārtiņš spēj sagatavot eksāmenam maksimāli labi nepaņemot pārāk daudz laika.