Mārtiņš Rudzītis

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - MĀRTIŅŠ RUDZĪTIS

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 6:30 - 15:00
Cena 40.00 €
Vieta Elijas iela 6, pie Zinātņu akadēmijas

Komentāri

Pievienot komentāru

Madara

Lielisks instruktors. Miera iemiesojums. Palīdzēja pārvarēt bailes no lielās satiksmes un kārtīgi sagatavoja eksāmenam. Uz braukšanas nodarbībām tiešām gāju ar prieku.

Kristīne

Iesaku Mārtiņu braukšanas iemaņu apgūšanai. Pēc daudzu gadu pārtraukuma nolēmu atjaunot braukšanas prasmes, un Mārtiņš šajā ziņā lieliski palīdzēja. Laipns instruktors, kurš mierīgi uztver saspringtas situācijas braukšanas laikā un ar kuru ir patīkami komunicēt.

Inga

Ļoti priecājos, ka izvēlējos tieši šo instruktoru! Iepriekš biju pārliecināta, ka esmu neapmācāma un autovadītāja tiesības man nekad neredzēt, tomēr Mārtiņš pierādīja pretējo! Nodarbībās tiek izbraukti visdažādākie maršruti, kas lieliski noder gan eksāmenos, gan arī reālajā braukšanas dzīvē, kā arī neizpaliek sarunas un rezultātā nodarbība paiet bez stresa. Iesaku šo instruktoru visiem tiem, kas šaubās par savām spējām un jūtas nedroši uz ceļa vadītāja lomā, jo braukšanas nodarbību laikā visas šīs problēmas un šaubas noteikti tiks pārvarētas!

Ralfs Raitis

Ļoti saprotošs un zinošs instruktors, pasniegtās stundas ritēja bez problēmām, Mārtiņš spēj sagatavot eksāmenam maksimāli labi nepaņemot pārāk daudz laika.