Konstantīns Marimonovs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

Sameklē instruktoru, pie kura gribi pieteikties un skaties ar viņu interviju.

BRAUKŠANAS APMĀCĪBA ir atļauta ierobežotā apjomā, ievērojot visus epidemioloģiskos drošības pasākumus!
Papildus informāciju skatīt SM preses relīzē.

Golf 5 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks Visas dienas no 7.30 līdz 22.30
Cena 30.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris 16. (Uzpildes stacijā)
Tālrunis 29509949

Komentāri

Pievienot komentāru

Лена

Костя – очень внимательный, обстоятельный и невероятно терпеливый инструктор, прекрасно знающий своё дело. Объясняет чётко и доходчиво, учит применять теорию на практике легко и непринужденно. На занятиях с ним необычайно доброжелательная и весёлая атмосфера. Он всегда подбодрит и поддержит, вселит уверенность в свои силы .. Все попытки новичка эту уверенность “выселить” он уверенно присечёт и снова “вселит” её.. ))) До сих пор не перестаю удивляться его умению повторять разъяснения непонятных моментов такое количество раз, которое в моём нелёгком случае ну просто стремилось к бесконечности … )) Огромное спасибо Косте!!! Очень рекомендую его как настоящего профессионала!

Natālija

Ļoti laba programma. Sāku no nulles, nobraukāju Vecums+1, noliku eksāmenu no otrās reizes, tāpēc ka pirmoreiz ļoti uztraucos. Iesaku visiem. Liels paldies instruktoram!

Vēsma

Vislabākais instruktors. Mierīgs, strādā pēc noteiktas sistēmas. Nevis atbaida no braukšanas, bet padara to pievilcīgu.Biju visai bezcerīgs gadījums, bet tagad braucu patstāvīgi.Mācīties braukt ar Konstantīnu ir liela veiksme.

Александра

Константин,который действительно обучит,научит и отпустит на экзамен.Всем советую,сдал с первого раза.

Karina

Ļoti labs instruktors. Uzskatāmi skaidro, strādā pēc izstrādātas, pārbaudītas programmas, kas ļauj redzēt diezgan strauju progresu. Ir drošības sajūta uz ceļa. Brīvi runā gan krievu, gan latviešu valodā. Pat vēlos vakaros ir savu pienākumu augstumos. Ļoti iesaku!