Juris Jurāns

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. P. S. SV. 09:00 - 22:00
Cena 40.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris 16. (DUS Virši)
Tālrunis 28333331

Komentāri

Pievienot komentāru

Mārtiņš

Vēlos izsteikt pateicību par ieguldīto darbu Jurim Jurānam. Iemāca visu ātri un bez stresošanas, visu mierīgi paskaidro uz ceļa... 100% iesaku viņu arī citiem

Rūdolfs

Ja vēlies ar pirmo reizi nolikt braukšanas eksāmenu gan autoskolā, gan CSDD, labākais instruktors. Visu paskaidro mierīgā un saprotošā manierē. Uz ceļa iemācīsies braukt ne tikai pēc noteikumiem, bet arī pēc reālās situācijas dotajā momentā.

Мария

Юрий принимал у меня школьный экзамен. Экзамен я завалила - допустила грубую ошибку. Но Юрий как экзаменатор - великолепен. С ним пропадает волнение, появляется уверенность в своих силах, очень спокойная обстановка на экзамене. Очень подробно объяснил ошибки и я получила наслаждение от экзамена, хоть он и был завален. Вышла с экзамена с улыбкой, а не расстроенная. Хоть школьный экзамен сдала не сразу, но csdd с первого раза. Юрий спасибо Вам за опыт.

Juris

Superīgs instruktors,un labs cilvēks. Visu labi paskaidro,iemāca,pie stūres jūties droši ar viņu,noteikti iesaku viņu kas taisās macīties braukt.

Артём

Отличный инструктор и замечательный человек. Советую идти именно к нему. Объяснит любую ошибку так, что всё понятно с первого раза (спокойно и грамотно). Вождение закончил за короткое время. Идеально готовит к экзамену. Сдал все экзамены с первого раза, за что, я ему очень благодарен! Спасибо!

Анна

Большое спасибо за уроки вождения! Объясняет грамотно и понятно, терпеливый. Готовит к экзамену идеально! Рекомендую!!!

Каролина

Юрис замечательный инструктор и человек, научил меня всем необходимым навыкам вождения, благодаря ему сдала экзамен с первого раза.