Juris Jurāns

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. P. S. SV. 09:00 - 22:00
Cena 40.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris 16. (DUS Virši)
Tālrunis 28333331

Komentāri

Pievienot komentāru

Арсений

Спасибо большое Юрию за всеобъёмную подготовку к успешно зданному экзамену CSDD! Всё чётко и понятно, спокойно и подробно объясняет допущенные ошибки, вопросы и дорожные ситуации, что является необходимой частью для успешной сдачи экзамена в CSDD и того, чтобы быть уверенным в своих действиях на дороге после получения прав. Всем рекомендую и советую данного инструктура!

Jānis K

Superīgs instruktors ar lielu pieredzi un labu humora izjūtu. Iemācījos braukt pareizi, pārliecinoši un droši, ieguvu spēcīgu izpratni par auto vadīšanu kopumā. Juris perfekti pārzin visas grūtās vietas Rīgā un lieliski sagatavo braukšanas eksāmenam. Man tiesības ir jau vairāk kā mēnesi, uz ceļa jūtos pārliecināts un droši, jau ar jūtamu pieredzi. Braukšana Rīgā un pat ārvalstīs nesagādā absolūti nekādas problēmas. Paldies par ieguldīto darbu!!

Lolita

Noteikti iesaku šo instruktoru. Mans mērķis bija iemācīties braukt tik labi, lai varētu droši pārvietoties Rīgas ielās un bez bažām vest savus bērnus (vecāki mani sapratīs - tas nav tas pats, kas braukt vienai! :) Noteikti pluss ir iespēja sarunāt nodarbības sākumu ne tikai DUS. No Jura Jurāna jutu ļoti lielu pretimnākšanu un esmu pateicīga par ieguldīto darbu. Man IR autovadītāja apliecība jau gandrīz mēnesi!!!

Markuss

Superīgs instruktors, mierīgs, saprotošs, spēj kārtīgi visu apskaidrot un iemācīt, nokārtoju csdd vadīšanas eksāmenu ar pirmo reizi.

Максим

Юрий – хороший инструктор, рекомендую. Я занимался с ним чуть меньше года, в общей сложности отходил наверное 60+ занятий, и ни разу не было каких-то неприятных ситуаций во время вождения. Он очень сдержан и терпелив, из-за чего мне очень комфортно работалось с ним даже во время самых первых занятий, когда я паниковал из-за сложности происходящего. Думаю, если вам больше по душе, когда с инструктором в салоне машины весело и непринуждённо, то возможно Юрий вам не подойдёт. Но если вам нравится более сфокусированная тишина в салоне и разговоры только по делу, то попробуйте позаниматься с Юрием, с ним именно так

Mārtiņš

Vēlos izsteikt pateicību par ieguldīto darbu Jurim Jurānam. Iemāca visu ātri un bez stresošanas, visu mierīgi paskaidro uz ceļa... 100% iesaku viņu arī citiem

Rūdolfs

Ja vēlies ar pirmo reizi nolikt braukšanas eksāmenu gan autoskolā, gan CSDD, labākais instruktors. Visu paskaidro mierīgā un saprotošā manierē. Uz ceļa iemācīsies braukt ne tikai pēc noteikumiem, bet arī pēc reālās situācijas dotajā momentā.

Мария

Юрий принимал у меня школьный экзамен. Экзамен я завалила - допустила грубую ошибку. Но Юрий как экзаменатор - великолепен. С ним пропадает волнение, появляется уверенность в своих силах, очень спокойная обстановка на экзамене. Очень подробно объяснил ошибки и я получила наслаждение от экзамена, хоть он и был завален. Вышла с экзамена с улыбкой, а не расстроенная. Хоть школьный экзамен сдала не сразу, но csdd с первого раза. Юрий спасибо Вам за опыт.

Juris

Superīgs instruktors,un labs cilvēks. Visu labi paskaidro,iemāca,pie stūres jūties droši ar viņu,noteikti iesaku viņu kas taisās macīties braukt.

Артём

Отличный инструктор и замечательный человек. Советую идти именно к нему. Объяснит любую ошибку так, что всё понятно с первого раза (спокойно и грамотно). Вождение закончил за короткое время. Идеально готовит к экзамену. Сдал все экзамены с первого раза, за что, я ему очень благодарен! Спасибо!

Анна

Большое спасибо за уроки вождения! Объясняет грамотно и понятно, терпеливый. Готовит к экзамену идеально! Рекомендую!!!

Каролина

Юрис замечательный инструктор и человек, научил меня всем необходимым навыкам вождения, благодаря ему сдала экзамен с первого раза.