Juris Incenbergs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW Golf 5 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 07:00-19:00 (Brīvdienās pēc vienošanās)
Cena 30.00 €
Vieta Pēc pieprasījuma
Tālrunis 29354896

Komentāri

Pievienot komentāru

Anna

Piwu iz presto avtoskoli , povezlo popastj na zanjatie k etomu instruktoru,o4enj prijatnij 4elovek i lu4wij instruktor iz vsex u kogo ja bila! Juris Boljwoe sapsibo za vawu rabotu,vi lu4wij.

Kaiva Zīle

Ļoti priecājos, ka nonācu tieši pie šī instruktora. Jau pirmajā tikšanās reizē bija skaidrs, ka sadarboties būs viegli un patīkami. Ja kādu reizi uz nodarbību ierados saskumusi, tad no tās aizgāju ar platu smaidu un labu garastāvokli. Juris ir mierīgs, ne reizi nedusmojās vai nepacēla balsi, ja pieļāvu kādu muļķīgu kļūdu vai vienkārši biju sabijusies, tāpat arī pacietīgi atbildēja uz visiem jautājumiem arī tad, ja vienu un to pašu nespēju atcerēties vairākas reizes. Instruktors, kurš iedrošinās un aizstāvēs. Pateicoties Jurim mans mācību process bija pozitīvu emociju pilns!

Vitālijs

Super instruktors! No pirmās braukšanas jau jutos komfortabli. Nevienā brīdī nerada stresu, paskaidro visu sīkumos un nevelk pasākumu garumā! Paldies Juri! Un noteikti iesaku visiem!!!

Kārlis

Ļoti pozitīvs un atsaucīgs džeks. Iesaku visiem pie viņa iet ne tikai mācīties braukt, bet arī likt eksāmenu. Sniedz ļoti objektīvu vērtējumu un ar savu pozitīvo attieksmi samazina uztraukumu. Bez viņa atbalsta un sapratnes nebūtu dabūjis tiesības! Paldies Jurim

Arnita

Juri par instruktoru izvēlējos pēc atsauksmēm šeit pat CredoAutoprieks mājalapā. Atceros to stresu, dodoties uz pirmo nodarbību. Taču Juris izrādījās nenormāli foršs, atsaucīgs cilvēks ar ļoti labu humora izjūtu. Visas braukšanas nodarbības bija uz pozitīvas nots, nekad nekādu skarbu vārdu vai neiecietīgas attieksmes. Kaut kas nesanāca – Juris izstāstīja un braucām vēl un vēl, kamēr sanāca. Nodarbības vienmēr sākās laicīgi, bez kavēšanās. Ļoti ērta tikšanās vieta. CSDD eksāmens nokārtots un paliek pat mazliet žēl, ka vairs nebūs regulāro tikšanās reižu ar Juri. Juri – lai tev daudz jauku, stūrētgribošu audzēkņu! Milzīgs paldies par jaukajām nodabībām!

Sigita

Nevienā brīdī nebiju šaubījusies par instruktora izvēli. Apbrīnojami mierīgs, pozitīvs, ar spēcīgiem nerviem, un viennozīmīgi ar IZCILI LABU humora izjūtu  Pat tad, kad kaut kas nesanāca, vai nebija skaidrs, viņš lika braukt visas nesaprotamās vietas/ krustojumus vēl un vēl. Ja joprojām nebija skaidrs, tad zīmēja un rādīja. Atmosfēra nodarbībās LIELISKA, kas, pašā sākumā bija īpaši svarīgi, jo pie stūres gandrīz vispār nebiju sēdējusi. Milzum lielais paldies par jautrību, kamēr biju ceļā uz tiesībām!! Arī CSDD eksāmens likās pavisam viegls, jo bijām izbraukājuši visu Rīgu krustu šķērsām. Tajā pašā dienā izbraucām sarežģītākās vietas, kas ļāva droši justies eksāmenā, un ar pirmo reizi to nokārtot! Vēlreiz LIELS PALDIES Jurim!! Tiekamies uz ceļa 

Liene

Uzsākt mācības pie Jura izvēlējos pēc kolēģes rekomendācijas. Un tagad, kad esmu ieguvusi autovadītāja apliecību saku arī citiem. Ja tavs mērķis ir no nulles (kā tas bija manā gadījumā) iemācīties vadīt auto, justies droši satiksmē, kaut nedaudz prognozēt situācijas uz ceļa un daudzas citas ar braukšanu saistītas lietas, tad Juris ir īstais cilvēks, kas to var iemācīt. Mūsu braukšanas bija ļoti foršas. Vienmēr mēs runājāmies, smējāmies. Visas situācijas izrunājām. Ja kādreiz uz ceļa pieļāvu kādu kļūdu vai neredzēju zīmes, tad vienmēr atgriezāmies tajā vietā un Juris man ļāva (lika :D) izlabot savas kļūdas. Tā kā nekas nepalika neizrunāts vai neskaidrs. Braucām pēc vajadzības gan 7:00 no rīta, gan vakaros, tajā ziņā ļoti elastīgi. Esmu ļoti pateicīga! Paldies, Juri!

Beāte

Lielisks instruktors, iemācīja visu no nulles, iedrošināja nebaidīties no Rīgas lielās satiksmes. Vienmēr pozitīva attieksme, pat ja kas nesanāk, uztver visu mierīgi. Noteikti iesaku izvētēties Juri Incenbergu kā instruktoru!

Linda

Labākais instruktors kādu var vēlēties!!! Braukšanas nodarbības pie Jura Incenberga bija super, ļoti labi visu izskaidro un iemāca. Viņš ir zinošs, uzmanīgs, rūpīgs, pacietīgs, vienmēr iedrošinošs un ar lielisku humora izjūtu – pilns komplekts un izdošanās garants. Sāku kā pilnīga iesācēja un droši varu teikt, ka braukt ar mašīnu nekad nebija bail, mācoties pie Jura. Pirms uzsāku braukšanas apmācības pie Jura domāju, ka labākajā gadījumā vasaras sākumā iegūšu tiesības, bet še tev bija decembrī uzsāku apmācības un jau 25.01. tiesības kabatā. Un tas viss pateicoties Jurim un viņa augstajai apmācības profesionalītātei. Ja kāds baidās no tā ,kā ies braukšanā, tad taisnā gaitā tikai pie Jura .Paši neticēsiet cik ātri visu iemācīsieties. Vakar un šodien jau braucu pati, un pateicoties Jura iemācītam uz ceļa jūtos ne tikai droši. bet arī esmu pārliecināta par savām spejām vadīt automašīnu. Visiem saviem paziņām kuri kādreiz nolems iegūt tiesības ieteikšu griezties pie vislabākā instuktora Jura Incenberga. Ar cieņu un pateicību Linda.

Una

Instruktoru man ieteica paziņas , noteikti iesaku arī citiem. Sāku savas braukšanas ar citu instruktoru, bet jutu, ka neiet uz priekšu un varētu teikt, ka mazliet vairāk kā mēneša laikā Juris mani apmācīja no 0 līdz eksāmena nolikšanai ar pirmo reizi, esmu viņam par to neizsakāmi pateicīga. Viņš ir pretīmnākošs, nekad nenosodīja, ja kaut kas nesanāk, ļoti motivē, visu māk mierīgi un skaidri paskaidrot, lieliska humora izjūta- Ikvienu braukšanas apmācības nodarbību beidzu ar smaidu un pozitīvu enerģiju, kā arī zināšanu devu gan teorētiski, gan praktiski. Varu noteikti apgalvot, ka viņš ir vislabākais instruktors!!

Daila

Tiešām labs instruktors, viss, ko parasti meklē – pacietīgs, ar humora izjūtu un lieliski iemāca visu nepieciešamo. Iesaku!

Agnese

Mana sadarbība ar Juri ilga 2 gadu garumā. Tas, kādēļ tik ilgi, bija pilnībā mans apņemšanās trūkums. Pietam, ja nebūtu Jura motivācijas un ultimāta – iespējams, stāsts būtu vēl par vienu gadu garāks. Bet īstumā: esmu ļoti apmierināta ar Juri Incenbergu kā instruktoru. Pirmkārt, Juris ir ļoti mierīgs un nosvērts, kas man kā ekspresīvai un emocionālai studentei bija svarīgi. Nekad nedzirdēju paceltu balsi, pārmetumus vai negācijas. Tieši otrādi, pamatoti stingri norādījumi, kas nereti tika izteikti kā joks. Otrkārt, Juris ir instruktors, kas motivē pēc iespējas ātrāk tiesības nokārtot. Manā gadījumā, ļoti ilgi nespēju rast apņēmību un laiku, lai noliktu gan skolas, gan CSDD teorijas eksāmenu. Kad jau pēc vairāk nekā pus gada ilgām braukšanas nodarbībām joprojām nebiju nokārtojusi teoriju, Juris uzstādīja ultimātu: Es ar Tevi vairāk nebraukšu, kamēr nenoliksi teoriju! (Labi, iespējams, tika izvēlēti citi vārdi, bet doma paliek tā pati!) Treškārt, instruktoram ir reizē gan patīkama humora izjūta, spējot līdzpajokot par jebkuru tēmu, gan neatteiks uzklausīt ikdienas likstas un pārdomas. Ja nepieciešams, jūtas komfortabli arī visu nodarbību pavadīt klusumā. Pilnīgā klusumā, t.sk., arī bez radio. Ceturtkārt, Juris ir ļoti atsaucīgs, saprotošs un fleksibils attiecībā uz nodarbību laika grafiku. Ja nepieciešams, braucām darba dienas rītos 7:00, ja nepieciešams, tad vēlos vakaros vai brīvdienās. Piektkārt, pirms sāku braukšanas nodarbības ar Juri, iepriekš pie auto stūres nedz biju sēdējusi, nedz kāds ļāva. Tādēļ sāku no pilnīgas nulles. Līdz ar konstruktīvu un sistemātisku braukšanas principu izklāstu tad tagad, pēc 2 gadiem un 38 praktiskās braukšanas nodarbībām esmu tikusi pie tiesībām.

Ilva

PALDIES Jurim par ieguldīto laiku manis apmācīšanā! Pacietīgs, ar pozitīvu attieksmi, mierīgs, kas ir ļoti svarīgi apgūstot jaunas lietas. Prot saplānot braukšanas maršrutu pat sastrēgumos, lai nav jāzaudē neviena minūte. Paldies par atbalstu un iedrošinājumu mācību procesā! Šobrīd jau droši uzturos Rīgas satiksmē bez blakusēdētāja. Noteikti iesaku šo instruktoru! Lai labi ripo! 🙂

Kristīne

Piekrītu iepriekšējiem komentāriem! Iesākumā izvēlējos citu instruktoru. Bet pēc otrās braukšanas nodarbības izlēmu mainīt. Tagad mācos pie Jura un esmu patiesi pateicīga viņam! Ļoti mierīgs, pozitīvs, visu paskaidro, nodarbības vienmēr paiet ļoti ātri. Esmu pārvarējusi savas bailes. Paldies! Tiešām iesaku!Lai veicas!

Inga

Ļoti labs instruktors un pozitīvs cilvēks. Paldies Jurim par pacietību un spēju sagatavot ne tikai eksāmenam,bet arī ikdienas satiksmei.

Daniels

Ļoti atsaucīgs un foršs instruktors, paskaidros kaut ko, ja nesaprotat. Braucot vienmēr var ar viņu parunāties, kas palīdz braukt drošāk. Noteikti iesaku mācīties pie Jura.

Sandis

Pilnībā piekrītu iepriekšējiem komentāriem. Iesaku visiem mācīties pie Jura!)

Lāsma

PALDIES Jurim par sniegtajām zināšanām un sekmīgo gala rezultātu!!! Ikvienu braukšanas apmācības nodarbību beidzu ar smaidu un pozitīvas enerģijas, kā arī zināšanu devu gan teorētiski, gan praktiski. Ar nepacietību gaidīju katru nākamo nodarbību, jo tās aizskrēja pat nemanot. Ļoti draudzīga un pozitīva attieksme, pretimnākošs un saprotošs, kā arī cilvēks ar labu humora izjūtu. Prot novērtēt apmācāmā spējas un izvērtēt kļūdas mācību procesā. Ar Juri uz ceļa var justies droši. Iesaku Juri ikvienam, jo šaubu nav – viņš ir pats labākais!

Ilze

Izvēlējos instruktoru pēc atsauksmēm. Piekrītu visām pozitīvajām atsauksmēm. Foršs instruktors, iesaku visiem, kam patīk mācīties pozitīvā atmosfērā.

Elīza

Instruktoru man ieteica draudzene,es ļoti priecājos, ka izvēlējos tieši viņu!Lai nokļūtu pie instruktora bija jāgaida rindā, tagad saprotu kāpēc- viņš mani LIELISKI sagatavoja CSDD eksāmenam un iemācīja uz ceļa justies droši! Pateicoties viņam eksāmenu noliku ar pirmo reizi! Nodarbības vienmēr pagāja ļoti ātri un interesanti, vienmēr uzzināju kaut ko jaunu par iespējamajām situācijām uz ceļa. Nekad mani nenosodīja, ja kaut kas vēl neizdevās tik labi kā pieredzējušiem autovadītājiem. Nebija problēmas sarunāt braukšanas laiku, bija ļoti pretimnākošs un atsaucīgs! Ja vēlies kvalitatīvi, droši, ātri sagatavoties eksāmenam, tad Juris tevis lieliski sagatavos eksāmenam! Liels paldies! Tiesības kabatā un esmu ļoooti priecīga autovadītāja!!!

Diāna

Juris ir ļoti labs instruktors! Pirms tam nekad nebiju braukusi un, protams, kā jau dāma, ļoti emocionāli uztvēru visu šito pasākumu, taču Juris vienmēŗ lika justies mierīgi un pārliecinātam par sevi un ne mazāk svarīgi – vienmēr iedrošināja. Juris ie mierīgs, pacietīgs un ar labu humora izjūtu. Paldies Jurim par pacietību!!!!

Zane

Mierīgs, saprotošs, draudzīgs, bet bez liekas familiaritātes – tāds cilvēks, ar kuru automašīnā jūties komfortabli un droši, kas nav mazsvarīgi. Konstruktīvi izskaidro kļūdas, nesaprotamās vietas izbrauc atkārtoti, labi jūt kursanta noskaņojumu, saskaņā ar kuru izvēlas piemērotāko braukšanas plānu attiecīgajā dienā, nevelk apmācību garumā. Tas, ka ar prieku braukšu ikdienā, lielā mērā ir Jura nopelns. Paldies!

A.god. Ēriks

Lielum lielais paldies Jurim par jautrību pēdējos pāris mēnešus! Ļoti profesionāls, zinošs un atsaucīgs instruktors. Noteikti iesaku Juri, ja ir vēlme ātri un operatīvi sagatavoties CSDD eksāmenam. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi.

Luīze

LABĀKU PAR ŠO INSTRUKTORU NEVAR ATRAST. Vienmēr ir jautri, pozitīvi, es ar prieku nācu uz katru nodarbību. Nodarbības sāku no nulles, bet jau pirmajā braukšanā tiku gan pie stūres, gan pie pedāļiem, netiku mocīta entās stundas uz vietas, lai iemācītos uzsākt braukt utt. Viņš nekļuva dusmīgs manis izraisīto kļūdu dēļ, un neuzspieda nevienu braukšanu, viens no lielajiem plusiem bija braukšana tieši pirms eksāmena. Šodien pat noliku braukšanu ar pirmo reizi, esmu pateicīga Jurim par mūsu kopdarbu!!! Liels, milzum liels, super liels paldies Juri!

Andris Ciekurs

Ļoti profesionāls instruktors ar pozitīvu attieksmi pret mācību procesu un apmācāmo. Pie Jura mācījos no pilnīgas nulles līdz autovadītāja apliecībai. Nevienu mirkli nebija domas par instruktora maiņu. Tāda sajūta, ka Juri nekas nevar izsist no līdzsvara. Ļoti labi izskaidro visas kļūdas, viss atvēlētais laiks tiek veltīts mācību procesam. Ja vēlaties mācīties pie perfekta instruktora, Juris būs pareizā izvēle!

Kristīne

Jau pirmo reizi pazvanot Jurim sapratu ka esmu izvēlējusies pareizo instruktoru. Juris kā intruktors ir ļoti profesionāls, saprotošs, mierīgs un liels runātājs. Tā kā pati neesmu no klusajām, tad vienmēr par un ap iespējamajām ceļa situācijām izrunājām. Juris ir tāds pozitīvais enerģijas lādiņš, ar labu humora izjūtu. Ierados pie viņa bez iepriekšējas pieredzes vadīt automašīnu, taču viņa uzticešanās ātri vien man palīdzēja justies droši satiksmē. Lepni varu paziņot ka ar pirmo reizi nokārtoju CSDD braukšanas eksāmenu un pirmais zvans to uzzinot bija Jurim, kur otrā klausules galā jutu neviltotu prieku par maniem sasniegumiem tā itkā tie būtu viņa paša. Noteikti iesaku Juri! Paldies liels, un tiekamies uz ceļa 🙂

Ieva

Ļoti patika nodarbības. Attieksme ir ļoti pozitīva, gaisotne pilnīgi brīva un nesaspringta, jokojām vienā laidā. Juris nekad pret mani nepacēla balsi, visu vienmēr paskaidroja mierīgi. Atsaucīgs pret kursanta vēlmēm – braucām uz laukumu, “Krasteni” un citur, kur pati uzprasījos. Braukšanas kursu nevajadzīgi nepagarina, mudina doties uz eksāmenu, kad braucējs pats gatavs. Eksāmena dienā vēl pēdējo reizi izbraucām, kas bija ļoti noderīgi. Liels, liels paldies, Juri! Tagad, kad “tas viss ir beidzies”, tāda savāda sajūta, ka vairs ik nedēļu netiksimies. Noteikti iesaku mācīties pie Jura!

Reinis

Ļoti profesionāls instruktors ar labu humora izjūtu.Mācījos braukt pie Jura bez iepriekšējas pieredzes vadīt automašīnu pilsētas satiksmē.Apmācība notika diezgan raiti un bez lieka satraukuma.Nenācās gaidīt ilgi līdz biju gatavs doties uz eksāmenu.Noteikti ieteiktu visiem mācīties tikai pie Jura! Paldies!

Olafs

Bija prieks apgūt vadīšanas prasmes pie Jura – radio Skonto tagad saistās tikai ar pozitīvu mācīšanās pieredzi. Mācību process – jautrs un izglītojošs – bez lieka stresa – tā jau esi sākumā sastresojies – bet ar Jura mierīgo attieksmi – stress pazūd kā nebijis. Ja gribāt iemācīties braukt gan lietū, gan sniegā, gan saulē – Juris būs īstais , kas to varēs. Vienā vārdā – patīkami (un ne vienā brīdi nebija doma par instruktora maiņu) 🙂

Mārtiņš

Ar Juri bija prieks mācīties. Vienmēr nosvērts, draudzīgs un asprātīgs, kļūdas uztver mierīgi un bez stresa, paskaidrojot, kas nogāja greizi un kā no tā turpmāk izvairīties. Iemācīja braukt gan pēc noteikumiem, gan vadoties pēc reālās situācijas uz ceļa ar cieņu pret citiem satiksmes dalībniekiem. Eksāmena dienā, tieši pirms eksāmena kopā izbraucām visas sarežģītās vietas, tāpēc eksāmens nesagādāja nekādas problēmas. Iesaku Juri visiem!

Alise

Mana instruktora izvēle bija nejauša, bet ļoti paveicās. Profesionāla, pacietīga attieksme, asprātīgi piemēri, pozitīva motivācija, un katra stunda lietderīgi izmantota. Liels paldies! 🙂

Anete

Noliku ar pirmo reizi! Mierīgs un nosvērts, kļūdas skaidro ar humoru, vienmēr bija prieks iet uz nodarbību. Paldies! 🙂

Anete

Bija ļoti viegli mācīties braukt. Mierīgi vai ar humoru izskaidro kļūdas. Iedrošina braukt un justies drošāk uz ceļu. Braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi.

H.

Vislabākais instruktors – zinošs, ar labu humora izjūtu, saprotošs, visu mierīgi paskaidro, ar prieku gāju uz braukšanām, iesaku visiem! Bija prieks mācīties, eksāmenu noliku ar pirmo reizi!

Inita

Zinošs, jauks instruktors un cilvēks. Braukšanas nodarbībās maksimāli sniedz savas zināšanas un prasmes. Instruktors, kuram nebaidījos uzticēties un nekļūdījos. Iesaku!

Antra

Ļoti labs instruktors! Draudzīgs, mierīgs un nosvērts. Visu labi pastāsta un parāda. Mācību procesam pieiet ar humoru, kas palīdz mazināt stresu pat saspringtākās situācijās. Māk iedrošināt un iedot pārliecību par to, ka ikviens var iemācīties braukt, pat tas, kuram sākumā ir diezgan lielas bailes atrasties pie stūres. Rezultātā braukšanas eksāmens nokārtots ar pirmo reizi! Lielum lielais Paldies Jurim!

Marija Andžāne

Самый лучший инструктор! Он превращает занятие в праздник! Если идти заниматься, то только к нему!

Agnija

Ir mierīgs, saprotošs un pacietīgs instruktots. Braukšanas nodarbību laikā ne reizi neizpelnījos skarbu attieksmi un dusmas, lai arī mācību procesā situācijas bija dažādas. J.Incenbergs praktisko nodarbību laikā iemācīja ne vien vadīt auto, bet arī izprast ceļu satiksmi un būt pieklājīgam attiecībā pret citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, tos starp arī gājējiem. Paldies!

LIGA

Superigs instruktors! Mierigs,nekad nepacel balsi, visu paskaidro. Macos pie vina un esmu apmierinata.

Oto

Labs, draudzīgs instruktors. Visu labi paskaidro. Ja esi gatavs, tad, kaut vai pēc septītās reizes, laiž uz eksāmenu. Esmu ļoti apmierināts. Paldies!