Jurijs Zubkovs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW Golf 5 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 8:00 - 18:00 (Brīvdienās pēc vienošanās)
Cena 30.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija
Tālrunis 29624272

Komentāri

Pievienot komentāru

Александр

Очень добрый и весёлый мужик :)

Сармита

Отличный инструктор ! Позитивный и доброжелательный ,профессионал своего дела .Прорабатывает разные маршруты ,дает полезные советы ,которые помогают чувствовать себя спокойно и уверенно на дороге.Индивидуально подходит к обучению.Всегда на позетиве,что очень важно. Спасибо ,здоровья и всех благ.

Данута

Отличный инструктор! Прорабатывает кучу маршрутов, дает очень полезные советы, которые реально пригодились на экзамене, серьезно и индивидуально подходит к обучению + всегда на позитивной волне.

Olga

Очень позитивный и доброжелательный инструктор. Профессионал своего дела. Уж поверьте, мне есть с чем сравнивать) Рекомендую!