Jānis Kronītis

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks P. - Pk.: 7:30-20:00, S., Sv.: pēc pieprasījuma
Cena 29.00 €
Vieta pie Zinātņu akadēmijas (Elijas iela)
Tālrunis 26791882

Komentāri

Pievienot komentāru

Vilnis

Paldies par lielisko sadarbību. Profesionāls instruktors. Rekomendēju.

Hanna

Paldies vispacietīgākajam instruktoram, kādu pat iedomāties nevar! Ļoti mierīgs, atkārtoja kaut vai tās pašas kļūdas daudz reižu, līdz man viss sanāca. Visu ļoti labi paskaidro! Tiešām iesaku šo instruktoru! Pie viņa vienmēr gāju ar prieku!

Анна

Просто прекрасный инструктор! Вплоть с первого и до последнего вождения была очень довольна ездой с ним. Постепенное обучение в самом начале было просто идеальное. Очень быстро освоилась! Все время была очень приятная атмосфера за рулем! Настоятельно рекомендую!!

Diāna

Šodien ir tā diena, kad beidzot tiku pie tiesībām, un par to, bez šaubām, jāpateicas tieši šim instruktoram Jānim Kronītim. Instruktors ir ļoti profesionāls savā jomā. Iemāca nevis vienkārši vadīt automašīnu, bet darīt to droši un tā, lai ir komforti gan pašam vadītājam gan citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Ir ļoti pozitīvs, uz kļūdām norāda uz humoru, braukšana notiek ļoti draudzīgā gaisotnē. Viennozīmīgi iesaku šo instruktoru!

Laura

Paldies instruktoram Jānim, tiesības jau kabatā.Saprotošs,mierīgs un ar labu humora izjūtu.Vienmēr uz braukšanām gāju ar prieku, kļūdas saprotoši paskaidrotas, vai uzzīmētas.Maršruti tiek izvēlēti, lai pēc iespējas labāk sagatavotos eksāmenam.Ja meklē labāko instruktoru, tad Jānis tāds ir! 😉

Darja

Отличный инструктор! блягодаря ему сдала экзамены без проблем! спокойный, рассудительный! все четко и понятно обьясняет! очень терпеливый! всем рекомендую!

Ričards

Patīkams,vienmēr izskaidro kļūdas, ļoti labi māca.

Kristīne

Varu teikt tikai labākos vārdus un lielu paldies! Ļoti saprotošs, zinošs un laipns instruktors, kurš lieliski mani sagatavoja ne tikai braukšanas eksāmeniem, bet iemācīj mīlēt vadīt auto. Vienmēr laipni atbildēja uz visiem maniem, dažkārt, pat muļķīgajiem jautājumiem par mašīnu un satiksmes noteikumiem. Laiks vienmēr tika pavadīts lietderīgi, ne reizi nebija sajūta, ka man kāds, tā pat vien sēž blakus. Tika izbraukāti visdažādākie maršruti gan centrā, gan ārpus tā. Vienmēr tika izrunātas / izbrauktas nesaprotamās vietas tieši tik reizes, cik man likās nepieciešams. Instruktors ne reizi nepacēla balsi, vienmēr uz nodarbību ieradās laikā, bet ja kavējās…laicīgi par to paziņoja. Ļoti saprotošs, bet vienmēr atrada īsto brīdi, lai pateiktu, ka jāsaņemas, ja redzēja, ka tas ir nepieciešams. No sirds iesaku!

Anastasija

Ļoti profesionāls instruktors, kurš ļoti saprotami, mierīgi un pieklājīgi izskaidro visus ceļa satiksmes noteikumus. Vienmēr ierodas laicīgi un par izmaiņām savlaicīgi brīdina. Sniedz komentārus par pieļautajām kļūdām, zīmē sarežģītos krustojumus un situācijas. Ja kaut kas neizdodas paskaidro tik reizes, cik nepieciešams. Brīžos, kad kaut kas nesanāk, vienmēr pasaka kādu uzmundrinošu vārdu un lieliski pajoko. Man ļoti patika mācīties pie Jāņa. Milzīgs paldies! 🙂

Laila

Profesionāls, saprotošs, atsaucīgs un motivējošs instruktors ar labu humora izjūtu jeb īsāk sakot – vienkārši lielisks instruktors! Nodarbībās izbraukājām dažādus maršrutus. Instruktors ļoti labi jūt vājās vietas braukšanā un pie tām nodarbību laikā nemanāmi tiek piestrādāts līdz viss sanāk. Analizē kļūdas, skaidro, zīmē sarežģītas situācijas, māca iederēties satiksmē, būt tolerantiem pret citiem satiksmes dalībniekiem… Ļoti labi sagatavo eksāmenam! Jā, biju satraukusies par faktu, ka ir eksāmens, bet nevienā brīdī nebija satraukums vai neziņa par to kā rīkoties uz ceļa. Eksāmens noritēja raiti. Instruktors vienmēr ieradās norunātajā laikā un, ja bija kādas izmaiņas, tad laicīgi ziņoja. Bija vērts gaidīt rindā, lai tiktu pie Jāņa mācīties. Varu tikai teikt – lielu paldies – instruktoram par veltīto laiku un iemācīto! 🙂

Evelīna

Jānis atšķirībā no daudziem citiem instruktoriem parāda visas tādas sarežģītākas vietas, uz kurām ved inspektori, kārtojot CSDD eksāmenu, tāpat nodarbību laikā saprotami izskaidro, kā braukt atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem, vērš uzmanību uz katru pieļauto kļūdu un izskaidro, kā vieglāk tās izlabot, un pats galvenais vienlaikus iemāca braukt dinamiski, kā rezultātā, lai gan sanāca diezgan daudz braukāt, tomēr, kārtojot CSDD eksāmenu, veiksmīgi tiku galā ar visām sarežģītākajām vietām un situācijām uz ceļa, un arī pēc eksāmena nokārtošanas, braukājot ikdienā, uzreiz sāku ļoti droši justies pie stūres un spēju braukt ne mazāk dinamiski kā pieredzējuši vadītāji. Instruktors vienmēr ierodas laikā, ļoti mierīgs, nodarbības notiek ar labu, sakoptu auto.

Kristaps

Fantastisks instruktors. Mierīgs, līdzsvarots ar pozitīvu humora devu. Visu izskaidro vienkāršā saprotamā valodā. Kļūdas novērš skaidrojot ar piemēriem satiksmē. Braucu ilgi, bet toties noliku ar pirmo reizi ! Visiem iesaku !

Rūdolfs

Ideāls instruktors.Profesionāls, zinošs, precīzs, mierīgs,pretimnākošs.Visas kļūdas paskaidro saprotami, ar piemēriem un situācijām.Labs auto.Iesaku.Ir vērts pagaidīt, jo ir daudzi, kas izvēlas Jāni kā perfektu skolotāju.

Kristofers

Labs un mierīgs instruktors, kurš savu darbu uztver ļoti profesionāli, taču nebaidās arī pa laikam pajokot. Lai arī viņam grafiks bija diezgan piepildīts, bija vērts pagaidīts, jo noliku braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi un tagad braukt nebaidos!

Natālija

Ļoti profesionāls instruktors. Nokārtoju braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi. Nodarbībās izbraucām Rīgu krustām šķērsām – gan centrā, gan Pārdaugavā u.c. Instruktors ļoti nosvērts, taktisks, pozitīvs, nesmēķē. Savlaicīgi jāpierakstās, gaidīju mēnesi, bet bija tā vērts. Natālija

Madara

Par šo instruktoru varu teikt visu to labāko, salīdzinoši ātrā laikā iemācīja visu,no nulles un jau tagad līdz tiesībām, humora izjūtapiemīt laba, vienmēr pozitīvs un smaidīgs , visu izskaidros uzzīmēt un pastāstīs līdz pēdējam sīkumam. Vienmēr bija laikā uz nodarbībām un laikā paziņoja ja kaut kas mainās. Tiešām ļoti ieteiktu.

Avita

Ļoti pozitīvs un zinošs instruktors.Man negāja viegli, bet Jānis vnm atrada vārdus, kas mani iedrošināja un lika noticēt saviem spēkiem. Liels paldies viņam un,lai veicas!!!

Anette

Liels PALDIES par pacietību, atsaucību un spēju iedrošināt praktiskajās nodarbībās! Katrā nodarbībā pārliecinājos, ka esmu izdarījusi vislabāko izvēli attiecībā uz braukšanas instruktoru. Vienmēr laipns un pozitīvs. Kā labs draugs, kurš lieliski prot iemācīt braukt un spēj novērtēt, kuras lietas jāpiestrādā. Paldies 🙂

Jolanta

Arī man ir vislabākā pieredze mācoties braukšanu pie Jāņa. Visvairāk novērtēju pacietību un mierīgumu. Sākuma posmā svarīga bija arī iedrošināsana, kad reizēm pati sev neticēju. Kļūdas vienmēr tika izrunātas, paskaidrotas tik reižu, cik nepieciešams. Maršruti dažādoti, iekļaujot visa veida situācijas. Galu galā, CSDD eksāmens likās diezgan viegls, jo visām situācijām jutos (un biju) gatava. Secinājums – ir sajūta un pārliecība, ka nokļuvu labākajā autoskolā – Credo, pie labākā teorijas pasniedzēja – I.Ducena un pie labākā braukšanas instruktora – J.Kronīša. Paldies komandai!

Kalvis

Bija vērts gaidīt vienu mēnesi, lai tiktu pie Jāņa. Jānis vienmēr ir pozitīvs un profesionāls savā rīcībā. Saprotami izskaidro visus noteikumus, braukšanā pieļautās kļūdas un sagatavo ne tikai eksāmenam, bet arī ikdienas braukšanai. Ātri un bezsāpīgi tiku pielaists pie eksāmena un nokārtoju to bez lieliem aizrādījumiem.

Mihails

Es esmu ļoti priecīgs, ka es tiku pie Jāņa. Vienmēr mierīgs un draudzīgs, ļoti detalizēti un labi visu izskaidro, kā arī bez problēmām atkārto vai izlabo. Viņš zina, kā vajag braukt, ko vēlas CSDD eksāmenā, un kā šīs zināšanas nodot. No pirmās nodarbības kļuva skaidrs, ka instruktors mīl savu darbu un cenšas padarīt to kvalitatīvi. Labi uzturēts auto. Nekādu negatīvu emociju, tikai pozitīva pieredze. Es uzskatu, ka autoskolai Credo ļoti paveicies, ka Jānis strādā tieši pie viņiem 🙂

Anna

Vislabākais instruktors, kādu vien var vēlēties. Vienmēr pozitīvs, ļoti labi izskaidro kļūdas, kā arī izstrādā katram atsevišķi programmu pie kā vairāk nepieciešams piestrādāt! Lai arī domāju, ka ar braukšanu man būs problēmas, jo baidījos no dažādām situācijām, eksāmenu esmu nolikusi un tas pateicoties Jānim!

Matīss

Lielisks instruktors, godīgs, saprotošs, sākot apmācību bez braukšanas iemaņām, salīdzinoši ātri apguvu braukšana prasmes, lai ar pirmo reizi nokārtotu CSDD eksāmenu bez aizķeršanām. Izskaidro kļūdas ar labiem piemēriem, kas paliek galvā un neļauj kļūdām atkārtoties. Visas braukšanas bija patīkamas un bez stresa, mašīna vienmēr kārtīga un arī attieksme vienmēr cilvēcīga.

Leons

Iesaku! Mierīgi, kārtīgi, bez stresa, ar humoru iemācījos vadīt auto bez jebkādas iepriekšējas pieredzes. Lietas skaidro kamēr pielec, pacietīgi. Tiklīdz Jānis jūt ka esi gatavs/a CSDD eksāmenam, uzreiz sūta, bez liekas aizķeršanās 🙂