Ināra Babra

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW Golf 6 ( mehānika )

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 35.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija
Tālrunis 28622038

Komentāri

Pievienot komentāru

Henriete

Visiem kas meklē atsaucīgu instruktoru, noteikti ieteiktu šo instruktori. Nodarbības noritēja ļoti brīvā gaisotnē un nevienu brīdi nebiju satraukusies. Katru ne tik labo situāciju paskaidroja un izsmeļoši atbildēja arī uz maniem jautājumiem. Deva ieteikumus, lika justies komfortabli uz ceļa un paslavēja. Devos uz braukšanas eksāmeniem ar pārliecību par savām iemaņām. Pateicoties Inārai ieguvu ilgi lolotās tiesības

Mairita

Noteikti iesaku instruktori Ināru, braukšanas noritēja brīvā un nepiespiestā gaisotnē, tai pat laikā ja par kaut ko ir šaubas un bailes, Instruktore palīdz izprast kļūdas un braukšanas kultūru un noteikumus. Ļoti saprotoša, sirsnīga un patīkams sarunu biedrs par jebkuru tēmu. Uz katru braukšanas stundu gāju ar prieku un pārliecību, ka esmu izvēlējusies īsto instruktori. Tiesības ieguvu un esmu par to ļoti pateicīga tieši Inārai.

Elīna

Vēlējos instruktori sievieti un Ināra man nelika vilties! Ļoti laba instruktore, neko nevilka garumā. Katra nodarbība bija brīvā gaisotnē, visu vienmēr varēja sarunāt, ja bija kāda pierakstu maiņa vai kavēšanās. Uz katru nodarbību gāju ar prieku, jo instruktore uzticējās, nekad nebiju bijusi pie mašīnas stūres, jau pirmā nodarbībā braucu pati! Super, liels paldies! Katram iesaku Ināru kā ļoti labu intruktori, kura visu kārtīgu izskaidro un paskaidro!

Jana

Katra nodarbība bija brīvā gaisotnē un man ļoti patika, ka man uzticējās. Neķēra stūri pie katras tuvojošās bedres, visu mierīgi un saprotami paskaidroja. Ja arī kaut ko no pirmās reizes nesapratu, varēju vēlreiz pārjautāt UN izbraukāt. Nekad nepacēla balsi pret mani! Pateicoties Inārai, bailes no auto vadīšanas un citiem satiksmes dalībniekiem ir pārvarētas!