Ināra Babra

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - INĀRA BABRA

VW Golf 6 ( mehānika )

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 40.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija

Komentāri

Pievienot komentāru

Agnija Līce

Vislabākā instruktore! Tiešām vislabākā! Iesaku visiem, kuri vēlās nokārtot tiesības un tiem, kuriem liekas, ka nokārtot tiesības ir neiespējamā misija - kā tas bija man. Profesionāla un individuāla pieeja, pozitīva attieksme, braukšanas nodarbības vienmēr var sarunāt sev ērtos laikos. Visu ļoti labi paskaidro, braukšanas nodarbības ir produktīvas, norit mierīgi un bez stresa. Esmu ļoti priecīga un bezgala pateicīga instruktorei Inārai par viņas labo attieksmi un ticību, ka arī es varu nokārtot vadītāja apliecību.:)

Laura

Ināra Babra ir Brīnišķīga instruktore! Īsts profesionāls autovadīšanā, apmācībā un saziņā ar cilvēkiem. Nodarbības norisinājās mierīgā un draudzīgā gaisotnē. Nodarbību grafikus viegli varēja pieskaņot manam grafikam. Cilvēcīgā valodā paskaidroja pamatus un visus knifiņus, kas varētu palīdzēt gan liekot eksāmenus, gan tālākā dzīvē. Pateicoties šim brīnišķīgajam cilvēkam pārvarēju bailes no ceļa, neparedzētām situācijām uz ceļa un Rīgas satiksmes, kā arī, salīdzinoši, ātri noliku CSDD eksāmenu. Ar tīru sirdsabziņu iesaku izvēlēties Ināru kā savu instruktori!

Elizabete

Pilnīgā pārliecībā saku, ka šī ir labākā braukšanas instruktore! Ļāva pārvarēt bailes no satiksmes un autovadīšanas, lieliski iemācīja pamatus un izskaidroja visus braukšanas elementus. Nodarbības notika draudzīgā, mierīgā atmosfērā un man sagādāja lielu prieku.

Laura

Visiem iesaku par braukšanas instruktoru izvēlēties Ināru Babru, jo viņa nodrošina strukturētas braukšanas nodarbības, mierīgi izskaidro kļūdas un pareizo rīcību, atbild uz neskaidrajiem jautājumiem, kā arī nodarbības beigās sniedz atgriezenisko saiti. Ļoti patika, ka tika izmantoti zīmējumi un automašīnu trajektoriju modeļi, kas īpaši palīdzēja, mācoties parkošanos. Ar instruktori izdevās izbraukt CSDD eksāmenos visbiežāk iekļautās ielas, tāpēc eksāmenā neradās neizpratne par rīcību dažādos krustojumos. Eksāmenu nokārtoju ar 1.reizi.

Laima

Lieliska instruktore! Mierīgi izskaidro visas kļūdas, visus krustojumus, ja ir kādas problēmzonas, tad braucam atkārtoti kamēr sanāk. Neizvairījās no kādām sarežģītākām vietām, bet tieši iedrošināja! Mana problēmzona bija parkošanās, bet pāris nodarbību laikā tā vairs nesagādāja problēmas, parkojāmies tik ilgi, kamēr man "aizgāja", pateicoties instruktores pacietībai. CSDD eksāmens nokārtots ar pirmo reizi! Ļoti iesaku arī visiem citiem!:)

Linda

Superīga instruktore! Paldies Inārai, ka esmu tikusi pie vadītāja apliecības! Ināra saprotami un skrupulozi paskaidro katru sarežģīto krustojumu un piņķerīgās vietas Rīgā, deva papildus materiālus, palīdzēja pārvarēt nedrošību uz ceļa, bija viegli saplānot nodarbību laikus un dienas, strādājām intensīvi. Lielum liels paldies Inārai! Tiešām viņu iesaku!

Ginta

Lieliska instruktore! Jau pēc pirmajām braukšanas nodarbībām nedrošība un uztraukums pazuda, jo blakus sēdēja Ināra. Ļoti komunikabla un pacietīga, ar profesionālu attieksmi pret mācību procesu. Braukšanas nodarbības norit ļoti mierīgā un pozitīvā gaisotnē. Pēc katras braukšanas vienmēr tiek izrunātas pieļautās kļūdas un izskaidrots kāda būtu bijusi pareizā rīcība. Noteikti neesmu vīlusies savā izvēlē, kad izvēlējos tieši šo instruktori! Vēlreiz paldies!

Annija

Ļoti atsaucīga, mierīga un jauka instruktore. Sākumā mazliet baidījos no auto vadīšanas, bet, mācoties pie viņas, brīvās un sirsnīgās atmosfēras dēļ visas bailes tikpat kā pazuda. Bija ļoti viegli un ērti saplānot nodarbību laikus, kā arī pēc katras nodarbības viss tika mierīgi un saprotami paskaidrots. Apbrīnoju Ināras pacietību un esmu ārkārtīgi priecīga un pateicīga, ka tieši ar viņas palīdzību ieguvu vadītāja apliecību.

Viktorija

Ļoti forša instruktore, mierīgi, nebļaujot paskaidro kļūdas. Atsaucīga un mēģinās apkārt jūsu grafikam salikt nodarbības. Bija ļoti patīkami braukt ar viņu. Auto kopts, un vienmēr gatavs ekspluatācijai, kā arī ļoti ērti bija mācīties uz tā. Pateicoties Inārai, CSDD eksāmens nokārtots ar pirmo reizi.

Tatjana

Noteikti iesaku instruktori Ināru! Nodarbības laikā nebiju satraukusies. Mierīgi un skaidri paskaidro kļūdas. Tiek zīmētas shēmas, nodarbības beigās, kas ļāva man saprast vairāk, tas nozīmē, ka instruktore pieiet braukšanas apmācībai ļoti nopietni. Ja man radās kāds jautājums, instruktore uz to skaidri atbildēja. Katru reizi deva pārliecību, ka varēšu ar pārējiem autovadītājiem būt vienā satiksmē. CSDD eksāmena laikā nebija pārsteiguma, jo visas vietas nodarbībās bija izbraukātas.

Laura

Ļoti patika nodarbības pie Ināras. Jūtams miers, uzticība un sapratne, noteikti iesaku! Liels paldies par vērtīgajiem padomiem, jo nokārtoju CSDD eksāmenu ar pirmo reizi!

Henriete

Visiem kas meklē atsaucīgu instruktoru, noteikti ieteiktu šo instruktori. Nodarbības noritēja ļoti brīvā gaisotnē un nevienu brīdi nebiju satraukusies. Katru ne tik labo situāciju paskaidroja un izsmeļoši atbildēja arī uz maniem jautājumiem. Deva ieteikumus, lika justies komfortabli uz ceļa un paslavēja. Devos uz braukšanas eksāmeniem ar pārliecību par savām iemaņām. Pateicoties Inārai ieguvu ilgi lolotās tiesības

Mairita

Noteikti iesaku instruktori Ināru, braukšanas noritēja brīvā un nepiespiestā gaisotnē, tai pat laikā ja par kaut ko ir šaubas un bailes, Instruktore palīdz izprast kļūdas un braukšanas kultūru un noteikumus. Ļoti saprotoša, sirsnīga un patīkams sarunu biedrs par jebkuru tēmu. Uz katru braukšanas stundu gāju ar prieku un pārliecību, ka esmu izvēlējusies īsto instruktori. Tiesības ieguvu un esmu par to ļoti pateicīga tieši Inārai.

Elīna

Vēlējos instruktori sievieti un Ināra man nelika vilties! Ļoti laba instruktore, neko nevilka garumā. Katra nodarbība bija brīvā gaisotnē, visu vienmēr varēja sarunāt, ja bija kāda pierakstu maiņa vai kavēšanās. Uz katru nodarbību gāju ar prieku, jo instruktore uzticējās, nekad nebiju bijusi pie mašīnas stūres, jau pirmā nodarbībā braucu pati! Super, liels paldies! Katram iesaku Ināru kā ļoti labu intruktori, kura visu kārtīgu izskaidro un paskaidro!

Jana

Katra nodarbība bija brīvā gaisotnē un man ļoti patika, ka man uzticējās. Neķēra stūri pie katras tuvojošās bedres, visu mierīgi un saprotami paskaidroja. Ja arī kaut ko no pirmās reizes nesapratu, varēju vēlreiz pārjautāt UN izbraukāt. Nekad nepacēla balsi pret mani! Pateicoties Inārai, bailes no auto vadīšanas un citiem satiksmes dalībniekiem ir pārvarētas!