Igors Čudins

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - IGORS ČUDINS

VW Golf 7 ( Mehānika )

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:30 - 18:00
Cena 45.00 €
Vieta Puškina iela 18, pie Zinātņu akadēmijas

Komentāri

Pievienot komentāru

Mārtiņš

Turieties no šī instruktora pa gabalu. Pēc astoņām braukšanas nodarbībām neko īsti nebiju iemācījies un instruktors sāka mani ignorēt un nebija iespējams sarunāt papildus braukšanas. Pēc nodarbības īsti netika paskaidrotas nekādas kļūdas, ļoti ātri tika paskriets visam pāri vai vispār braukšana beidzās neko nekomentējot. Lielākā problēma, ka laicīgi neielika csdd sistēmā veiktos braucienus. Centos iegūt autovadītāja apliecību ātri un beigās pat sāku braukt ar citas autoskolas instruktoru, jo pārējie šeit bija pārāk aizņemti vasaras laikā, beigās atradu citu un veiksmīgi ieguvu vadītāja apliecību.

Анна

Очень крутой инструктор! Спокойный, терпеливый, с чувством юмора, понятно объясняет сложные участки и перекрестки (даже нарисует, если нужно) все понятно объясняет и помогает обрести уверенность за рулем. Все время меня подбадривал и не давал сдаваться, когда я сама думала, что безнадежна :) Хорошо помогает справиться со стрессовыми ситуациями, и учит понимать обстановку на дороге. Не будет затягивать обучение и отправит на экзамен сразу же, как только сможете проехать без ошибок. С моей точки зрения, он не только качественно готовит к экзамену, но и в целом учит ездить по-человечески. В итоге экзамен сдала без особых усилий. Очень рекомендую идти к нему на обучение, огонь инструктор!