Guntars Lekutris

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW golf 5

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 30.00 €
Vieta Uzvaras parks (pie pieminekļa)
Tālrunis 29159123

Komentāri

Pievienot komentāru

Elva

Izcils instruktors! Ļoti laipns, profesionāls un pozitīvs. Esmu pateicīga, ka tieši pie Guntara nonācu, kad pieņēmu lēmumu nomainīt instruktoru. Pie Guntara man vajadzēja vien 10 nodarbības, kurās ļoti progresēju. Un pats galvenais, mācoties pie Guntara, es beidzot arī sajutos kā īsta auto vadītāja un guvu pārliecību par to, ko daru pie auto stūres. Pēc tam uzreiz nokārtoju autoskolas braukšanas eksāmenu un vēl pēc 3 nedēļām( bez papildus braukšanām) arī csdd eksāmenu. Tiešām iesaku, kaut vai pāris reizes pirms eksāmena izbraukt. Tiesības jau noliku pirms gandrīz gada, bet vēl tagad, braucot garām vietai, kur sākām braukšanas nodarbību, katru reizi nopriecājos, par to, ka mācījos pie Guntara!

Anita

Vēlos teikt milzīgu paldies Guntara par izturību!

Ance

Instruktors-miera osta! Viña nosvèrtums un miers, kompetence... katru reizi ar prieku devos un nodarbībām! Labs psihologs, kas sagatavos ne tikai tehniski pàrvaldît auto, bet arî sagatavos morāli CSDD braukšanas eksāmenam! Ar pārliecību sevī devos uz CSDD eksāmenu un veiksmīgi tika nokārtots ar pirmo reizi! Par šo instruktoru varu teikt tikai to labāko!