Eduards Zaharovs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

 

Volvo C30, 2008 g, (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks P. - Pk.: 07.00 – 17.30
Cena 30.00 €
Vieta Uzvaras piemineklis
Tālrunis 27028976

Komentāri

Pievienot komentāru

Arnis

Gribu izteikt pateicību Eduardam par viņa attieksmi pret savu darbu. Ļoti labs piemērs, kādam ir jābūt instruktoram. Lai kāda nebūtu situācija uz ceļa, viņš ne reizi nebija paaugstinājis balsi vai izturējies rupji, kas tiešām ir retums instruktoru vidū. Nosvērts cilvēks, kas visu izskaidros un uz visiem jautājumiem atbildēs. Katra nodarbībā bija ļoti efektīva, un pie beigām vienmēr pārņēma iekšējā sajūta, ka esmu kaut ko iemācījies, kas vēlāk noderēja, jo noliku CSDD eksāmenu no pirmās reizes. Kā arī gribas atzīmēt brīnišķīgu humora izjūtu, pateicoties kurai automašīnā nekad nav valdījusi nopietnā vai saspringtā atmosfēra. Pēc nodarbībām ar viņu esmu sācis justies uz ceļa droši un pārliecināti. Noteikti varu ieteikt Eduardu, jo tik augsta līmeņa instruktori tiešām ir retums.

Патрик

Замечательный инструктор, человек, товарищ. Обучает спокойно, но интересно. ( Каждый урок проходит на позитивных эмоциях, в этом помогает особое, хорошее чувство юмора ) Как специалиста в своем деле могу рекомендовать на 100 процентов. Эдуард отвечал на все вопросы заданные ему, были конечно моменты когда человек сомневался ( мы все люди ), но и в такие моменты он показывал себя с лучшей стороны - перепроверяя информацию в нескольких источниках и в конце выдавал истинный ответ. Что очень понравилось - человек позволял делать ошибки, ( не выхватывал управление и не делал все за вас ), после чего в спокойной обстановке раскладывал все по полочкам. Вкратце, Эдуард - отличный инструктор, который сможет вас обучить вождению автомобиля, ответит на интересующие вас вопросы, сделает все для того, чтобы вы чувствовали себя комфортно на дороге как при обучении, так и в жизни. Если у вас есть желание научиться вождению - смело записывайтесь, не пожалеете!

Natālija

Прекрасный инструктор и человек. Спокойный , не ругается и не опаздывает. Даёт думать своей головой и не делает все за тебя. Очень хорошо все разъясняет и очень наглядно. Спасибо