Dainis Ellers

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - DAINIS ELLERS

Toyota Auris 2016.g. (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:30 – 21:00 (Brīvdienās pēc vienošanās)
Cena 45.00 €
Vieta Rīga, DUS Neste, Dzirnavu iela 127, Pārdaugava, Uzvaras piemineklis

Komentāri

Pievienot komentāru

Justs

Iemācīja braukt no pilnīgas nulles. Mierīgs un profesionāls, nevaru neko sliktu pateikt, tikai labi vārdi par Daini.

Rūta

Daini par savu instruktoru izvēlējos pēc labajām atsauksmēm tepat mājaslapā un ne brīdi nenožēloju. Tiesību iegūšana nebija ne viegls, ne ātrs process, bet, pateicoties Dainim, kas nekad nebļauj, bet gan mierīgi visu izskaidro, uz nodarbībām gāju ar lielu prieku. Lielisks un zinošs instruktors, kurš noteikti ir savā īstajā vietā! No sirds iesaku!

Raitis

Lielisks instruktors! Ļoti mierīgs,jauks. Lieliski sagatavoja mani priekš braukšanas eksāmeniem. Paldies tev,Daini!

Vivita

Noteikti iesaku tiem topošajiem autobraucējiem, kuriem īpašu prieku nesagādā nervozs un bļaujošs instruktors blakus sēdeklī. Pie Daiņa nokļuvu pēc dažām braukšanām pie kāda dusmīga instruktora, praktiski bez prasmēm, un tālāk jau vienā mieriņā, bez stresa.

Dārta

Esmu neizsakāmi pateicīga par brīnišķīgo iespēju mācīties braukt ar Daini. Viņa sapratne, pacietība, atsaucība, pozitīvā attieksme un spēja saprotami paskaidrot, kā pareizi ko darīt, ir lietas, kas man palīdzēja pārvarēt sākotnējās neskaidrības un uztraukumu ceļu satiksmē. Dainis radīja patīkamu mācību atmosfēru, un uz braukšanām varēju nākt ar patiesu prieku. Ja bija nepieciešams papildu atbalsts vai paskaidrojums, viņš vienmēr pārliecinājās, lai es visu saprotu un attīstos. Esmu ļoti pateicīga par visu iegūto pieredzi un no sirds ieteiktu Daini ikvienam, kurš vēlas apgūt braukšanas prasmes pozitīvā un motivējošā atmosfērā! :) (CSDD eskāmenu noliku ar pirmo mēģinājumu, ar atsauksmi, ka nobraucu perfekti!)

Patriks

Pie Daiņa es nonācu no draudzenes ieteikumu. Dainis man iemācija braukt ar mehānisko ātrumkārbu praktiski no nulles un autoskolas, un CSDD eksāmenus noliku ar pirmo mēģinājumu. Dainis ir mierīgs un spēs iemācīt braukt pareizi, neapdraudot sevi un citus. Noteikti iesaku!

Alīse

Lielisks instruktors. Ja braukšanā gadījās kāda nesaprotama vieta, lika to vēlreiz izbraukt, kas arī to palīdzēja iegaumēt. Tas ļoti noderēja skolas braukšanas eksāmenā, kur trāpījās tieši viena no šīm vietām. Uz braukšanām varēja iet ar prieku, nebija saspiesta gaisotne, tās laikā varēja parunāties par visu. Eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi, liels paldies Dainim par pacietību :)

Everts

Ļoti labs un zinošs instruktors!

Raimonds

Ideāls instruktors, viņa dēļ es nokārtoju CSDD ar pirmo. Paldies tev, Daini!

Samanta

Izvēlējos Daini pēc citu cilvēku ieteikumiem un ne mirkli nenožēloju izvēli. Nodarbības aizritēja raiti un bez stresa. Dainis nespiež darīt to, ko pats jūti, ka vēl neesi gatavs, bet tajā pašā laikā motivē un iedrošina uz izaicinājumiem, lai būtu izaugsme. Ja vēlies braukšanas nodarbības pavadīt patīkamā gaisotnē, raiti un bez stresa iegūt vadītāja apliecību iesaku Daini!

Eduards

Instruktors vienkārši super. Brīnumdaris! Sāku mācīties ar citu instruktoru, kas lika domāt, ka es vispār netikšu pie tiesībām un būs tik ar sabiedrisko jābraukā. Dainis palīdzēja un knapi 3 mēnešos eksāmens bija nolikts. Uz katru nodarbību gāju nevis ar stresu kā ar iepriekšējo instruktoru, bet ar reālu prieku. Izskaidroja katru āķīgo krustojumu un ja kāda kļūda tika pieļauta to mierīgā, skaidrā valodā arī izskaidroja. Cieši sekoja progresam un tika vairākas reizes izbraukātas vietas, kas nebija pietiekamas eksāmena līmenim. Figūru skaidrošana tik labi palidzēja, ka visas figūras izpildīju pareizi ar pirmo. Tiešām iesaku šo instruktoru, ja kādam ir lielas šaubas par savām vadīšanas spējām, tad sis instruktors ir tieši priekš Jums!

Toms

Paldies Dainim par ieguldīto laiku, darbu un pacietību! Iemācīja braukt no pilnīgas nulles un labi izskaidroja katru interesējošo jautājumu un pieļautās kļūdas. Bija patiess prieks sadarboties! Iesaku visiem!

Laura

Biju pie trīs citiem instruktoriem un atnākot pie Daiņa uzzināju, ka pat pareizi iekārtoties vadītāja vietā man nebija iemācīts. Dainis pasniedza sīki, smalki izstāstot visas detaļas, spēja atbildēt uz visiem maniem jautājumiem, vienmēr bija pozitīvs un laipns un beidzot gāju uz braukšanas nodarbībām ar prieku. Ļoti pateicos par viņa pacietību un neatlaidību! No sirds iesaku!

Jānis

Dainis labākais instruktors. Prasīgs, stingrs, bet savu darbu dara, kā pienākas. Iemācīja braukt gan man, gan arī manām abām māsām. Līdz ar to pateicoties Dainim mēs visi trīs esam ar B kategorijas vadītāja apliecībām.

Laura

Instruktors, kurš tiešām ir savā īstajā vietā! Tiesības nokārtoju ar pirmo! Iesaku!

Igors

Super Instruktors! Pašlabskais!

Kaspars

Dainis ir ļoti pacietīgs un pozitīvs pasniedzējs, uz katru nodarbību gāju ar prieku un pēc nodarbībām šķita ka varējām jau vēl pabraukāt, parunāt par CSN, auto tehniskām lietām vai vienkārši par dzīvi. Maršruti nekad nebija garlaicīgi un sarežģītība tika kāpināta līdz ar jauniegūtajām prasmēm. Izbraucām pat tālākus pilsētas rajonus un stress par braukšanu nezināmās vietās katru reizi kritās, nostiprinājās izpratne par CSN un zīmēm, nevis vienkārši braukt pēc atmiņas. Pēc pieļautas kļūdas vietas izbraucām atkārtoti, piestājām un izrunājām situācijas, zīmējām krustojumus un tika doti ieteikumi kurus noteikumus un zīmēs padziļināti atkārtot pēc nodarbības. Dainis lieliski iemācīja sekot situācijai, pielāgoties un pārvaldīt auto (visi knibuļi un pogas auto zīmoliem bija izrunāti un neradīja pārsteigumus) - pārsēsties uz citu auto nebija nekāda uztraukuma, gan skolas, gan CSDD eksāmenus nokārtoju ar pimo reizi!!

Agris

Joprojām atceros pirmo reizi, kad braucām cauri pilsētas centram, atpakaļceļā uz ierasto tikšanās vietu. Vien pāris nodarbības bija notikušas līdz tam brīdim, būtībā tikai taisnā līnijā pa Zaķusalu, pēc kurām katru reizi izkāpu no mašīnas iesvīdis, pat minimālā satiksmē. Redzu pulkstenī, ka nodarbība tuvojas uz beigām, bet sēžu joprojām pie stūres. Pēc pāris krustojumiem vien atjēdzos, ka es vairs jau nebraucu pa Zaķusalu, bet prom no tās, centra virzienā. Tajā pašā laikā, Dainis sēž blakus un smīn par to, ka tikai tagad izrēķināju, uz kuru virzienu ved viņa instrukcijas. Bet ar laiku nopratu, ka tas ir vienīgais veids, kā tiešām var iemācīties braukt. Tāpat kā Daiņa instrukcijas, notikumi uz ceļa mēdz pasniegt ko negaidītu un prasīt pieņemt lēmumus nekavējoties. Bet pēc vadīšanas tiesību iegūšanas varu tikai pateikties par šādām mācībām.

Maija

Lielisks intrukstors, ļoti pacietīgs un perfekti visu izstāsta. Iemacīja braukt no nulles un izveidoja man ļoti labus pamatus un ieradumus braucot. Vienmēr bija labā omā un pat labi pajokojās un pastāstīja citu macībnieku atgadījumus, lai pašai tā nesanāk. Kopumā super cilveks, tiešām iesaku! Dainis iemācīs ne tikai vadīt mašīnu, bet arī braukt, un ļoti labi :)

Sanija

Instruktors superīgs. Iemācīja braukt no 0. Katru braukšanas reizi bija jauns maršruts un eksāmenā brauktās vietas nebija svešas. Braukšanas nodarbības bija ļoti viegli sarunāt.

Kristers

Ja sevi vari saukt par izaicinājumu tad Tev ir nepieciešams Dainis Ellers. Viņš ne tikai Tevi sagatavos pilnīgi no nulles, bet arī spēs iedrošināt un ar humoristiku devu sapurināt pat tad kad esi jau padevies: "Kā iet jaunībā? Kaut kur esi pazudis?" Šie momenti bija tie, kas noveda mani līdz galam! Katrā ziņā Dainis Ellers ir tas, ko rekomendēju, ja Esi bailīgs un neko nesajēdz no mašīnām. Es tāds biju, bet nu jau varu galvot, ka šis instruktors Tevi sagatavos gan tehniski, gan emocionāli! Varu Dainim teikt: "Paldies par visu, kas bijis! Noteikti nebija viegli, bet galvenais jau šajā procesā ir rezultāts un tas visiem ir viens, vajag tik uzsākt! Paldies Tev!"

Ieva

Brīnišķīgs instruktors. Pacietīgs, ar labu humora izjūtu, bet prasīgs, lai sasniegtu labāko rezultātu. Uz braukšanas nodarbībām gāju ar prieku. Ļoti patika, ka maršruti neaprobežojās ar standarta eksāmena posmiem, bet braukājām pa dažādām vietām, lai uz Rīgu noteikti nebaidītos braukt arī pēc eksāmena nolikšanas. :)

Renārs

Ļoti foršs instruktors iemācija man braukt no 0, noteikti iesaku, ļoti labi izskaidro visas situācijas, kā jārīojas uz ceļa, ja kaut ko nepareizi izbraucu nebija problēma izbraukt vēlreiz. Ar Daini izbraukājām visu Rīgu, skolas un CSDD eksāmenā nekas nepārsteidza, jo visas vietiņas bija jau izbraukātas.

Tīna

Paldies Dainim par pacietību un atsaucību! Instruktors, kurš gan var labi izskaidrot pieļautās kļūdas, gan arī pajokot un uzlabot garastāvokli! Izbraucām pa daudziem Rīgas maršrutiem, kas palīdzēja sagatavoties eksāmenam. Noteikti iesaku!

Andris

Ja meklē instruktoru, kas ir gatavs dot vairāk nekā 100% no tā kas tiek sagaidīts no viņa, tad ļoti iesaku izvēlēties Daini kā savu instruktoru. Uz katru nodarbību bija gatavs ar jauniem maršrutiem un pielāgotiem izaicinājumiem, lai labāk sagatavotu eksāmenam. Sagatavoja ne tikai eksāmenam, bet arī citām situācijām, kas braukšanai uz ceļa varētu noderēt arī ikdienā. Paldies par sadarbību!

Paula

Sirsnīgs paldies profesionālajam, atsaucīgajam, stingrajam instruktoram un vienkārši lieliskajam, pozitīvajam un daudzpusīgajam cilvēkam Dainim Elleram. Sāku no nullītes ar pedāļu un kloķu iepazīšanu, piedzīvojām pat kopīgu CSN , kur , protams, vainīgais “ steidzīgais džigits” tika stingri audzināts, un tā ieguvu ļoti noderīgu pieredzi nākotnei. Tiesības nu neticami ātri ir man kabatā, bez Daiņa vērtīgā padoma un braukšanas apmācību stundām Rīgas satiksmes džungļos, tas būtu garš ceļš ar grūti paredzamu laimīgo finišu. Nebaidieties un nešaubieties- izvēlaties Daini Elleru un neiespējamā misija kļūs iespējama!

Aija

Paldies Dainim - daudzus gadus domāju, ka braukšana nav priekš manis, un kad pirmajā reizē to teicu Dainim, viņš atbildēja - tu to varēsi. Izrādījās, ka es to tiešām varu! Katru reizi braucām pa citiem maršrutiem, kas lika ne tikai iepazīt Rīgas (un pie-Rīgas) ielas un ceļus, bet arī vienmēr būt možai un vērtēt situācijas, vērot zīmes utt. Vienmēr priecājos par došanos uz nodarbībām, jo no baiļu un neiziņas sajūtas drīz vien, ar Daiņa palīdzību sapratu, ka vadīt auto varu. Gan skolas, gan CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi.

Sandra

No sirds liels paldies Dainim. Instruktors ir mierīgs, pacietīgs, saprotami izskaidro pieļautās kļūdas. Spēj pajokot, lai uzlabotu garastāvokli. Iedrošina, ceļ pašapziņu un ticību sev, ja uznāk nedrošības sajūta vai zūd pārliecība par sevi. Pateicoties viņam, esmu sapratusi, ka es to varu! Es varu braukt! Noteikti iesaku šo instruktoru! Ar prieku gāju uz braukšanas nodarībām, jo katra nodarbība bija kā iespēja apgūt jaunas prasmes, iepazīt Rīgas vietas un ielas. Bija prieks sadarboties. Paldies!

Katrīna

Viegli negāja, bet Dainis tika galā ar manu lēno reakciju, aizdomāšanos, gulēšanu ar atvērtām acīm un neuzmanību. Viņam var izsūdzēt visas bēdas un pēc mirkļa smieties līdz asarām. Paldies par pacietību, padomiem un pēdējiem gudrības vārdiem pirms eksāmena! P.S. Zinu, ka pareizo instruktoru ir grūti atrast ar pirmo reizi, taču ar Daini būsiet trāpījuši desmitniekā.

Viktorija

Instruktors superīgs, domāju, ka nekad neiemācīšos braukt, bet nu jau tiesības rokā. Visu paskaidro, pamāca un beigās IEmāca. Nodarbību atmosfēra pozitīva un patīkama. Noteikti iesaku :)

Sanda

Tiešām lielisks instruktors! Braukt sāku mācīties bez iepriekšējas pieredzes un pašai braukt bija ļoti bail. Tagad varu teikt, ka jau jūtos kā droša braucēja. Dainis nodarbībās vienmēr bija pozitīvs, pretīmnākošs un nodarbības vienmēr gaidīju ar lielāko prieku! Dainis iemācīja kā pareizi izbraukt gan sarežģītus, gan vieglus manevrus. Kā arī iemācīja kā rīkoties neparedzētās situācijās uz ceļa, lai nerastos lieks uztraukums. Nodarbībās figūras trenējāmies ne tikai laukumā, bet arī reālajā satiksmē. Esmu ļoti pateicīga par iegūtajām zināšanām, un tagad tiesības jau kabatā!

Oskars

Ar Daini bija jautri. Vienmēr uzmundrināja un lika vairākas reizes izbraukt to pašu vietu , kamēr saprotu. Lielisks instruktors. Vienmēr atsaucīgs Paldies Tev . CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo.

Andris

Iepriekš biju atradis instuktoru, kurš bija pieejams un bez atsauksmēm (komentāriem). Tas izvērtās diezgan briesmīgi. Pēc gūtas mācības, otrajā reizē es meklēju instruktoru ar pozitīvām atsauksmēm. Un tagad varu teikt, ka jūra ar pozitīvām atsauksmēm par Daini ir pelnīta. Šodien, pēc 6 nēdēļu garas CSDD braukšanas eksāmena rindas, es ar lielu uztraukumu noliku eksāmenu ar pirmo reizi. Un es šaubos, ka man būtu tas sanācis, ja man nebūtu tik prasmīgs instruktors kā Dainis. Dainis man iemācīja saprast lietas, kuras ne iepriekšējais instruktors, ne arī draugi bija spējīgi man izskaidrot. Katru reizi, kad kļūdījos, mēs kļūdaino vietu izbraucām vēlreiz un to pašu kļūdu es vairs nepieļāvu pat 3 mēnešus vēlāk. Viņš man iemācīja domāt - apskatīt zīmes un saprast kā pareizi jāizbrauc vietas, kurās nekad neesmu bijis. Dainis ir izpelnījies 2 lietas, kuras es brīvi apkārt nesvaidu - manu uzticību un cieņu.

Ilona

laimīgu apstākļu sakritības pēc nonācu braukšanā pie Daiņa un nevarētu būt priecīgāka! es biju tas bailīgais mācībnieks, kurš uz braukšanām skatījās ar domu ātrāk nolikt tiesības, lai miers. pie Daiņa iemācījos, ka šis nav tikai par csdd eksāmenu, bet par sajūtu un drošību uz ceļa. paldies Dainim par visu iemācīto, par pacietību, par lielo pretimnākšanu un ieinteresētību apmācības procesā!

Māris

No Daiņa var sagaidīt milzīgu daudzumu pacietības un šķietami nebeidzamu zināšanu krājumu. Neviens jautājums nebija pārāk pašsaprotams, neviena situācija par vienkāršu lai nepastāstītu vairāk par to kā pareizi rīkoties, kā signalizēt un ko sagaidīt no citiem vadītājiem. Tajā pašā laikā varēja draudzīgi parunāties vai pasmieties par amizantām situācijām uz ceļa. Iemācīja visu ko gribēju zināt, vajadzēja tikai jautāt, pat ja tā bija pēdējā nodarbība pirms eksāmena. Visiem kuri ies mācīties braukt ieteikšu Daini turpmāk

Davis

Neapšaubāmi izcils instruktors, ar nenormālām pacietības spējām. Dainis cīnījās ar mani tik ilgi līdz vajadzēja un līdz galam. Iemācīja visu iespējamo, pateicoties tieši Dainim neatmetu cerības dabūt tiesības, jo tās bija galīga niecīgas, pēc tam, kad pirmais instruktors bija gaužām nemākulīgs iemācīt man kaut ko, Dainis pastāstīja, iemācīja, mierīgi un precīzi, kaut ko ne tā izdarīju, atkārto vēlreiz un secini kļūdas, acīmredzot gadu ilgā pieredze Dainim ļoti palīdz, jo ja viņš mani iemācīja no nulles, tad nav tādu cilvēku, ko viņš nevarētu iemācīt. Tiešām izcils instruktors, iesaku visiem, paldies Daini, Tu esi labākais. :)

Undīne

Braukšanas apmācības uzsāku praktiski no nulles un instruktors visu mierīgi, kārtīgi un strukturēti izstāstīja. Ļoti apbrīnoju viņa pacietību par pieļautajām kļūdām, taču, neskatoties uz to, tika izbraukāta visa Rīga, visi mikrorajoni, visas grūtās vietas un arī CSDD rajons nebija svešs. Izgāju papildus 10 braukšanas un ar tām pietika, lai nokārtotu gan autoskolas, gan CSDD eksāmenu ar pirmo reizi! Es biju no tiem cilvēkiem, kuram likās, ka dabūt tiesības ir neiespējamā misija un, kur nu vēl ar manuālo kārbu, bet ar instruktoru Daini viss ir iespējams. Ļoti priecājos, ka pirmā izvēle par instruktoru, bija visveiksmīgā!

Laura

Super instruktors! Instruktoru man ieteica māsa, bet Jums iesaku Es! Ja ir jāmācās braukt tad piesakies pie Daiņa. Dainis iemācīja man braukt no pilnīgas nulles. Pateicoties Dainim es iemācījos braukt ar pārliecību un nokārtoju eksāmenus. Esmu ļoti pateicīga!

Liepa

Fantastisks instruktors ar pārdabiskām pacietības spējām! Ja esi tāds tā kā nedaudz tramīgāks/-āka pavisam noteikti iesaku Daini. Ieteicu arī pāris draugiem (no kuriem viens grasijās pamest mācības jo jutās demotivēts ar iepriekšējo instruktoru) šeku,reku nu jau pilnā sparā ar galvu uz augšu ir atsācis braukšanas kursus un atsauksmes ir tikai un vienīgi pozitīvas. Tas,ka Dainis ir mierīgs nenozīmē to,ka viņš nav stingrs,bet tas stingrums neizpaužās bļaušanā vai kā citādi negatīvi,tā kā nebūs sajūta,ka Tevi māca kāds,kurš tikai atrodās savā darbā gaidīdams darba dienas beigas. Ļoti pretīm nākošs. 10/10 -ja būtu jākārto tiesības atkal,dotos pie Daiņa! :D

Kristīne

Lielisks instruktors! Profesionālis savā jomā, pacietīgs, sirsnīgs, pozitīvs, ar labu humora izjūtu. Ar prieku gāju uz katru braukšanas nodarbību. Dainis vienmēr izdomāja interesantus braukšanas maršrutus, izskaidroja manis pieļautās kļūdas, deva ieteikumus uz ceļa, vienmēr jutos komfortabli pārjautāt to, ko līdz galam nebiju sapratusi -arī lietas, kuras bija jau jāzina pēc teorijas apgūšanas. Mans process līdz tiesību iegūšanai bija ne no ātrākajiem un vienkāršākajiem, jo Dainis nebija mans pirmais instruktors, bet noteikti labākais un pateicoties viņam nu tiesības ir kabatā! Liels paldies! :)

Laura

Dainis ir lielisks instruktors, kuru ar pārliecību ieteiktu ikvienam braukt gribētējam. Lai arī rinda pie viņa ir diezgan gara, šī gaidīšana viennozīmīgi ir tā vērta. Mazāk kā trīs mēnešu laikā es ieguvu vajadzīgās braukšanas iemaņas, noliku CSDD eksāmenu, kā arī kļūvu par patstāvīgu autovadītāju. Braukšanas nodarbības uzsāku bez iepriekšējās braukšanas pieredzes, bet tas nesagādāja nekādas grūtības, jo jau pāris nodarbību laikā primārās iemaņas es biju apguvusi un varēju pakāpeniski macīties iekļauties satiksmē. Dainis ir ļoti saprotošs un mierīgs instruktors, kas nemēdz pacelt balsi vai izrādīt cita veida agresiju, kas, manuprāt, jaunam autovadītājam ir ļoti svarīgi. Nodarbību laikā mēs izbraucām grūtākos Rīgas krustojumus, kā arī vairākkārt apmeklējām figūru laukumu, kas deva pārliecību autoskolas un CSDD braukšanas eksāmenā. Ja Tu šobrīd esi instruktora meklējumos, ieteiktu piezvanīt Dainim :)

Alise

Super instruktors :)No sirds iesaku visiem,kas sāk no nulles braukt.Iemāca perfekti visus pamatus,lai Tu justos droši uz ceļa arī pēc tiesību iegūšanas. Sākumā likās,ka man tiesibas neredzēt kā savas ausis,bet kļūdijos,nu jau man tās ir kabatā pateicoties Dainim! Vislielakās bailes man bija no figūru izpildīšanas eksāmenā un saucamo "uzsākt braukt slīpumā",ārprāc,likās,kā bezgalīgais stāsts,bet figūras noliku ar pirmo un nu jau slipumā uzsāku kā normāls autovadītājs :) Paldies Tev Daini!

Valters

Ļoti atsaucīgs un mierīgs instruktors, kurš ļoti labi izskaidro visādas situācijas. Sagatavoja ļoti labi eksāmenam un izveidoja labu pamatu braukšanai uz ceļa kā tāda. Spēj palidzēt arī tikt vaļā no uztraukuma gan stresainās, gan bīstamās situācijās. Iesaku visiem instruktoru!

Daniels

Pie Daiņa nonācu, kad nolēmu nomainīt instuktoru, jo braukšana neradīja nekādu prieku. Biju redzējis kaudzi ar pozitīvām atsaucēm par viņu un pēc tiesību iegūšanas droši varu tām piekrist. Žēl, ka uzreiz netiku pie viņa. Par laimi viņš bija pretīmnākošs un atrada man vietu savā aizņemtajā grafikā. Palīdzēja saprast, ka braukšanai Rīgas intensīvajā satiksmē nav jābūt stresainai un mokošai padarīšanai, kā tas bija pie iepriekšējā instruktora. Bez vajadzības nerāva stūri ārā no rokām un ļāva pašam iemācīties, kā pareizi viss darāms. Protams, arī mierīgi un saprotami izskaidroja vajadzīgo un deva noderīgus padomus. Nevienā brīdī nebija sajūta, ka nekas neizdosies un ka braukšana jāliek malā. Tieši otrādi. Ar prieku gāju uz pie viņa uz nodarbībām. Kārtīgi sagatavoja eksāmenam un iemācīja justies droši uz ceļa. Figūras neprasīja nekādu piepūli, un CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Paldies Tev, Daini! Tu esi fantastisks instruktors!

Eva

Mierīgs, saprotošs instruktors, kurš nerada lieku uztraukumu. Iemācīja braukt no pašiem pamatiem. Ļoti labi izskaidroja figūras, ko varu izmantot arī ikdienā.

Eva

Ļoti mierīgs un saprotošs instruktors. Iemācīja braukt no pašiem pamatiem, neradīja nekādu stresu. Ļoti labi izskaidroja figūras, ko varu pielietot arī ikdienā.

Martin

Lielisks instruktors! Dainis Iemāca droši un pārliecinoši braukt. Parāda visas "tricky" pilsētas vietas un saprotami tās izskaidro. Noteikti iesaku izvēlēties Daini, nenožēlosiet!

Evita

Es esmu tas cilvēks par kuru varētu teikt, ka smags gadījums, bet Dainis man palīdzēja sev noticēt. Kad bija par ko paslavēt paslavēja un kad nogrēkojos, tad tika aizrādīts.

Gundega

Dainis ir brīnišķīgs braukšanas instruktors, kurs ticēja man, ka spēšu nolikt tiesības pat tad, kad man likās - nemūžam. Ar bezgalīgu mieru, pacietību un spēju izskaidrot un paskaidrot tikmēr, kamēr es tiešām sapratu. Nodarbību laikā pamazām izgaisa manas bailes braukt, pat vēl vairāk - radās prieks un patika pašai būt pie stūres. Esmu pateicīga par sapratni, mierpilno attieksmi un uzmundrinājumiem, kā arī daudziem padomiem un knifiņiem, kas noder braucot pašai patstāvīgi. Ja jums ir svarīga pozitīva attieksme, profesionāls un savu darbu mīlošs instruktors, un pats galvenais - pozitīvs rezultāts, t.i. nokārtots braukšanas eksāmens un iegūtas tiesības, Dainis būs īstais braukšanas instruktors!

Antons

Впервые сел за руль в декабре - в середине февраля уже отпустили на экзамен, в марте экзамен был сдан и права получены с первого раза! Отличный, спокойный инструктор, который никогда не поднимет голос и будет спокоен при любых обстоятельствах

Ingrīda

Izcils instruktors! Pie Daiņa aizgāju, kad sapratu, ka problēma "kāpēc man nesanāk un braukšanas nodarbībās nav progresa" bija jāmeklē nevis manī (sākotnēji šķita, ka neesmu radīta, lai vadītu auto), bet kontakta trūkumā ar iepriekšējo instruktoru. Tagad saprotu - bija uzreiz jāizvēlas Dainis! Lai tiktu pie Daiņa jārēķinās ar gaidīšanu, jo pieraksts diezgan garš, bet tas ir tā vērts! Man paveicās pie viņa tikt ātri, jo izstāstot savu situāciju, ka jau vairāk kā pusgadu neveiksmīgi un bez rezultātiem braucu ar instruktoru un liekas, ka jāmet viss malā, Dainis jau tās pašas dienas vakarā, kad bijām sazvanījušies man zvanīja atkārtoti un teica, ka atbrīvojies laiks un vai nevēlos sākt jau tagad... Ko ar to visu vēlējos pateikt? Cilvēks īstajā vietā, kas mīl savu darbu! Saprotošs, pretimnākošs, 100 un 1 reizi atbildēs uz vismuļķīgākajiem jautājumiem un atbalstīs! Dainis Tev tic un saka, ka Tu vari pat tad, kad Tu pats sev netici un liekas, ka nesanāks. Šodien tiesības kabatā un "13" tagad būs mans mīļākais cipars! Vēlreiz PALDIES Dainim par atbalstu un milzīgo pacietību! Diezgan daudz stundu un kilometru kopā nobraukts...

Sabīne

Noteikti iesaku! Dainis ir īstais cilvēks - īstajā vietā. Katrā nodarbībā būs jauns maršruts, jauni izaicinājumi. Visas kļūdas tiks izskaidrotas un vēlreiz izbrauktas. Pacietīgs (es tiešām apbrīnoju to pacietību

Dana

Pirmo reizi pie stūres sēdos nodarbībā pie Daiņa. Biju pārbijusies, kāds būs instruktors. Esmu priecīga, ka mācījos tieši pie viņa. Ļoti mierīgs un pacietīgs cilvēks. Vienmēr iedrošina, visu saprotami paskaidro- iemāca saprast lietas pie stūres. Tagad jūtos droši un pārliecināti vadot auto. Liels paldies Dainim! Iesaku visiem.

Jurģis

Lielisks instruktors! Spēja izskaidrot lietas no dažādiem punktiem. Iemāca droši un pārliecinoši braukt. Pateicoties viņam nokārtoju CSDD eksāmenu ar pirmo reizi.

Anželika

Man ir bijuši 2 instruktori, mācoties braukt. Pirmais mani neapmierināja, līdz ar to meklēju citu. Daiņa apgādībā nonācu pavisam nejauši-ieteica darba kolēģe! Un varu teikt, ka man ārkārtīgi paveicās. Labāku instruktoru nevar vēlēties! Viņam ir dzelžaina pacietība un prasme izskaidrot ir fantastiska! Prot nomierināt satraukuma brīžos. Lieliska humora izjūta un mūzikas gaume. Braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Kaut būtu vairāk instruktoru kā Dainis! Paldies Dainim par viņa milzīgo ieguldījumu!

Diāna

Dainis ir brīnišķīgs instruktors, kurš prata iemācīt braukt un ļāva noticēt ka varu vadīt auto. Instruktora atbalsts noderēja brīžos, kad man pašai zuda ticība saviem spēkiem. Tagad tiesības esmu ieguvusi un varu no sirds ieteikt Daini kā labu un zinošu instruktoru. Viņš ne tikai palīdz sagatavoties eksāmenam, bet iemāca braukt un nebaidīties. Paldies, Daini, par pacietību un iecietību.

Ieva

Pie Daiņa nokļuvu gan pēc tuvu cilvēku, gan paziņu ieteikumiem, kuri visi veiksmīgi ieguvuši vadītāja tiesības. Ne brīdi nenožēloju šo izvēli - tagad arī man šī apliecība kabatā. Sāku braukt no nulles ar lielu nedrošību, kuru instruktors pamazām palīdzēja izkausēt. Mierīgs, līdzsvarots, saprāta un drošības robežās ļauj kļūdīties un kļūdas vienmēr korekti izskaidro. Rūpējas par laicīgu nodarbību plānošanu un saskaņotu laika grafiku, ir punktuāls un pretimnākošs, patiesi ieinteresēts kursantu izaugsmē. Labi iemāca figūras un drošu braukšanu satiksmē. Milzīgs paldies, Daini!!!

Diāna

Instruktors, kas iedrošina un ļauj noticēt savām spējām. Dainis ir ļoti pacietīgs, viņam rūp iemacīt braukt droši un pareizi, nekad nepaceļ balsi un neizrāda neapmierinātību. Ar viņu nekad nav bijis garlaicīgi un klusi, instruktors ir ļoti atvērts un atsaucīgs. Nevienu brīdi nenožēloju savu izvēli. Vienmēr cenšas atrast laiku kursantam, ja ir kādas pēkšņas izmaiņas vai nepieciešamība izbraukt pirms eksāmeniem, un palīdzēt neskaidros brīžos. Ja tiek pieļautas kļūdas, tās vienmēr tiek izskaidrodas un izlabota, tik bieži, cik tas ir nepieciešams, lai būtu pareizi. Daini, milzīgs paldies no visas sirds un, lai veicas! Ļoti iesaku Daini, nenožēlosiet!

Katrīna

Paldies Dainim! Nodarbībās tevi iemācīs labi braukt, jo katra nodarbība ir daudzveidīga maršruta ziņā. Brīva atmosfēra. Ja tiek atrasta vājā vieta, pie tās tiek strādāts.:)

Zanda

Liels Paldies, Daini! Labākais instruktors , kas patiešām iemāca labi braukt. Nodarbības interesantas, katrā nodarbībā tika iemācīts kaut kas jauns. Noteikti iesaku!

Artūrs

Labi iemāca visu un izskaidro vienmēr kļūdas, brīva atmosfēra braukšanas nodarbībās. Paldies Dainim!

Kristīne

SUPER instruktors! Sāku visu no pilnīgas nulles,un viņš bija tieši tas kurš man iemācīja visu kas nepieciešams! Bija brīži kad gribējās visam atmest ar roku,bet nē! Viss ir paveikts,tiesības kabatā un tas viss pateicoties Dainim!

Kristiāna

Instruktors, kurš atradīs pareizo veidu kā motivēt nepadoties, sniegs labākos padomus, norādot kļūdas, bet akcentējot pozitīvo! Mācīties ir vērts un iemācīties ar Daini ir PAVISAM IESPĒJAMS!

Madara

Paldies instruktoram D.Elleram :) Zelta instruktors ar zelta padomiem! Profesionālis savā darbības jomā :) Iedrošināja mani, un neļāva padoties :) Tiesības kabatā ! :) PALDIES!

Annija

Instruktors ar lielo burtu. Cilvēks, kurš nenogurstoši Tevi bīda pareizajā virzienā, ja kādreiz pašam šķiet, ka nav pa spēkam, tad Dainis atradīs īstos vārdus kā uzmundrināt. Pateiks kādu stingrāku vārdu, bet no tā visa kļūstam par labākiem šoferiem. Nevienā momentā nenožēloju izvēli mācīties braukt pie Daiņa, jo šī instruktora spēja iemācīt, izstāstīt, parādīt ir apbrīnojama. Paldies vēlreiz par visu ko šis cilvēks ir iemācījis!

Zane

Dainis ir labākais instruktors, jo palīdz iedrošināt un noticēt savām spējām, tajā pašā laikā pakāpeniski palielinot grūtības pakāpi nodarbībās. Prot atrast katram apmācāmajam individuālu pieeju, ir mierīgs un ar labu humora izjūtu. Daudzās labās atsauksmes internetā ir patiesība, paldies par atbalstu tiesību iegūšanā!

Kristina

Atnācu pie Daiņa mācīties no nulles, es ļoti rūpīgi izvēlējos instruktoru lai būtu mierīgs, saprotoš, pacietīgs, pats galvenais pirmais kontakts, es ne mirkli nenožēloju par savu izvēle mācīties pie Daiņa jo tagad maku netikai labi braukt un nebaidīties no centra

Ēriks

Vēlos no sirds pateikties Dainim! Paldies, ka iemācīji labi braukt un devi milzum daudz vērtīgus padomus. Vislielākā pateicība par pacietību. Viens no galvenajiem nosacījumiem izvēloties instruktoru bija, lai instruktors nepaceļ balsi. Pēc ieteikumiem izvēlējos Daini un garām nenošāvu. Bet ne tikai pacietība ir Daiņa stiprā puse, bet gan arī vēlme iemācīt. Tik tiešām Dainim rūp iemācīt labi un pareizi braukt. Ja kāda kļūda pieļauta, tad tā tiek izbraukta vēlreiz un kārtīgi izrunāta, kamēr viss saliekas pa plauktiņiem. Grūti visu uzreiz atcerēties par ko vēl var pateikties, šādas lietas ir daudz, bet es noteikti gribētu iedrošināt jaunos vadītājus, kuri ir instruktora meklējumos, sazināties ar Daini un tā būs superīga pieredze. Daini, vēlreiz milzīgs paldies no visas sirds un, lai veicas!

Kriztina

Sāku pie Daiņa no nulles sēdēju pie stūres bāla, vēl joprojām atceros Daiņa vārdus

Kristina

Varu pateikt tikai to labāku, pie Daiņa sāku mācīties no nulles super mierīgs, zinoš, godīgi pateikšu nokartoju eksāmenu un gribas braukt ar Daini vēl kaut tiesības jau kabata

Daina

Nekad nav par vēlu sniegt atsauksmi un pateikt paldies- Dainis viennozīmīgi ir īstajā vietā un dara darbu kas patīk. Vēlos pateikt paldies superīgākajam instruktoram! Dainis jūs sagatavos drošai braukšanai uz ceļa jebkādos laika apstākļos un satiksmes plūsmā, iedrošinās jūs un par Zaķusalas nodarbībām pēc laika pasmieties paši, tāpat kā es :) Arī es neticēju, ka ir instruktors kurš nepaceļ balsi, tā tiešām ir- Dainis ir ļoti pacietīgs, mierīgs un ar izcilu humora izjūtu, katra nodarbība bija pozitīva, kā arī varu droši teikt, ka maršrutus pa Rīgu un ārpus izbraukājām ļoti dažādus un katra kļūda tika labota un izbraukta vēlreiz. Atbalstīja arī tad, ja kaut kas nesanāca uzreiz! Noderēja arī papildus materiāli vai informācija ar ko Dainis vienmēr padalījās. Tas bija tā vērts un esmu lepna, ka sasniedzu savu mērķi! Laime liela, kad pēc CSDD eksāmena paziņo, ka ir!!! Noteikti iesaku visiem, arī jauniem braucējiem bez pieredzes izvēlēties apmācības pie Daiņa! Vēlreiz liels paldies Dainim par ieguldīto darbu un foršo sadarbību! :) Lai izdodas! Un protams otra tāda studente kā es noteikti nebūs :)

Ingūna

MILZĪGS paldies Daini! Instruktors ar nenormāli lielu pacietību un mieru.Detalizēti izskaidros, parādīs, atgādinās, turklāt nekad nepacels balsi, vai kā citādi neizrādīs neapmierinātību, ja kursantam nez kuro reizi kaut kas nesanāks. Izbraukājām Rīgu krustām šķērsām pa dažādām vietām, kur bieži redzamas braucam eksāmenu mašīnas. Perfekti iemāca izbraukt visas figūras. Gan skolas, gan CSDD eksāmenā man bija jāizpilda parkošanās un iebraukšana gabarītvārtos, izdarīju to bez kādām problēmām.Tiešām cilvēks īstajā vietā un redzams, ka mīl savu darbu.Jārēķinās, ka pie laba instruktora ir arī labas rindas, tāpēc jāpiesakās laikus, apmēram mēnesi iepriekš. Ir vērts pagaidīt. Nebiju tas vieglākais kursants, bet CSDD eksāmenu izdevās nolikt ar pirmo reizi! Protams, pateicoties Dainim!

Jānis

Novēlots, bet vajadzīgs komentārs! Dainis ir labākais, kas ar Jums var notikt! 100% iesaku! Paldies!

Līga

Vislielākais Paldies Dainim! Superīgs instruktors, visu saprotami izskaidro un parāda. Tiesības beidzot ir kabatā! Nebija viegli, bet beidzot tas ir izdarīts, Dainis ļoti daudz iemācīja. Noteikti iesaku viņu izvēlēties!!! Milzīgs Tev paldies 🙂

Aiva

Lai gan likās, ka tiesības ir neiespējamā misija un ģimene teica, ka Rîgā nokārtot eksàmenu būs murgs, CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo! Un tas viss pateicoties Dainim! Dainis ir pārsteidzoši mierīgs, neticēju, ka instruktori tādi mēdz būt, jo atsauksmes ir dzirdētas dažnedažādas par citiem. Ne reizi nenožēloju, ka braucu pie Daiņa un noteikti iesaku arī citiem! 🚘

Elīna

Jaunajā gadā ierullēju ar tiesībām kabatā! Laime pilnīga! Tas, protams, pateicoties vislabākajam, visforšākajam, vispacietīgākajam, vispozitīvākajam instruktoram! Dainis iedrošināja un lika noticēt saviem spēkiem tad, kad gribējās padoties. Pats galvenais – iemāca braukt tehniski pareizi un droši! Ļoti pozitīva sadarbība. Cilvēks īstajā vietā! Ieteikums – ja vēlaties mācīties braukt pie profesionāļa savā lauciņā – zvaniet un pierakstieties ļoti laicīgi !!! P.S. Arī blondīnēm iemācīs labi braukt! 🙂

Krista

Milzīgs paldies par pacietību un lielisko braukšanas apmācību! Vislabākais instruktors, noteikti iesaku! 🙂

Sanita

Milzīgs paldies, Daini! Brīnišķīgs instruktors, kas patiešām iemāca labi braukt. Katra nodarbība ļoti interesanta, atmosfēra mierīga un motivējoša. Izbraukājām visu Rīgu, katrā reizē tika iemācīts kaut kas jauns. Galvenais- izzuda bailes! Ļoti iesaku.

Sanita

Milzīgs paldies, Daini! Brīnišķīgs instruktors, kas patiešām iemāca labi braukt. Nodarbības bezgala interesantas, atmosfēra mierīga un motivējoša. Katrā nodarbībā tika iemācīts kaut kas jauns. Noteikti iesaku!

Kristiana

Superīgs instruktors! Iemācīja visu līdz sīkumam ar lieliskiem ieteikumiem! Vienmēr sastādīja pozitīvu un mierīgu kompāniju, kā arī atbalstīja, kad neveicās tik labi kā gribētos..Ļoti pretimnakošs un izpalīdzīgs! Iesaku jebkuram jaunajam braucējam! Liels paldies Dainim!!!

Kristiāna

Superīgs instruktors! Iemācīja visu līdz sīkumam ar lieliskiem ieteikumiem pat par mazākājām niansēm. Vienmēr sastādīja pozitīvu un mierīgu kompāniju, kā arī atbalstīja, kad neveicās tik labi kā gribētos..Ļoti pretimnākošs un izpalīdzīgs! Noteikti ieteiktu jebkuram jaunajam braucējam!

Līga

LIELS paldies Dainim! 🙂 Dainis ir lielisks, profesionāls instruktors un ārī brīnišķīgs, sirsnīgs cilvēks! Viņam ir ļoti laba humora izjūta, kas padara mācību procesu vieglāku un patīkamāku. Viņš iemāca ne tikai vadīt auto, bet arī būt tolerantam un vērīgam pret citiem. Viņš vienmēr atbalstīs un uzmundrinās, brīžos, kad tas ir nepieciešams un nomierinās, kad ir jūtams stress satiksmē. 🙂 Paldies par pozitīvo un mierīgo atmosfēru! Paldies par vērtīgajām zināšanām, kuras ieguvu! Tiem, kas vēlas uzsākt braukšanas apmācību vai vēlas mācīties pie cita instruktora, es iesaku doties pie Daiņa! Viņš ir pacietīgs un motivēs būt pārliecinātam un drosmīgam izdarīt visu līdz galam. 🙂 Vēlreiz milzīgs paldies!! <3

Anete

Iesaku visiem instruktoru Daini sīki un detalizēti pastāstis un iemācis braukt ar mašinu. Neko sliktu nevaru pateikt tikai visu to labako 👍

DĀRTA

Vislielākais paldies Dainim, ka autovadītaja apliecība ir kabatā!!!!!! Ja ir kāds profesionāls pasniedzējs un cilvēks, kas ir SAVĀ vietā un dara SAVU darbu, tad tas ir viņš. Uz nodarbībam vienmēr gāju ar prieku, ja arī gadījās, kad likās, ka nav īstā diena braukšanai pie stūres, Dainis vienmēr uzlaboja garastāvokli, un lika noticēt saviem spēkiem. Cilvēks ar ļoti labi humora izjūtu, kā arī ļoti pacietīgs. Pie Daiņa sāku mācīties no nulles, visu sīki un smalki paskaidro un uzzīmē, un parāda. Netērē laiku ar instruktora meklēšanu – ej pie Daiņa!! 🙂

Liene

Pieteicos pie Daiņa jau līdz ar līguma noslēgšanu autoskolā, braukšanu sāku no nulles. Ļoti labs instuktors – gan visu labi paskaidroja, gan patīkams cilvēks. Šķiet, ka nebiju no tiem vieglāk apmācāmajiem gadījumiem, bet uz braukšanas nodarbībām varēju nākt ar prieku. Man ļoti patika arī nodarbību sākuma vieta – Satekles ielas Neste, kas man bija daudz ērtāka nekā tipiskās LZA vai Uzvaras piemineklis. Iesaku gan par pierakstu interesēties laicīgi, jo, kā jau pie laba instruktora, rindas ir garas.

Beāte

Liels paldies Dainim! Vienmēr pretimnākošs, spēja uzmundrināt un iedrošināt, lai pie stūres justos droši un pārliecināti. Ļoti patika, ka parkojāmies ne tikai figūru laukumā, bet arī stāvlaukumos. Paldies! Tagad esmu ar tiesībām kabatā 😉

Dainis Ellers

Sirsnīgs paldies visiem kursantiem par jaukajăm atsauksmēm un lai ripo droši 2018.gadā! 🚘

Ausma

Lielisks, ļoti profesionāls un atsaucīgs instruktors, un noteikti iesaku izvēlēties Daini topošajiem autovadītājiem! Braukšanas apmācību uzsāku no nulles, bet Dainis visu ļoti labi izstāstīja, izskaidroja un ielika kārtīgus pamatus. Neviena kļūda un neizdarība netika atstāta bez ievērības – gan noteikumu ievērošanā, gan braukšanas tehnikā. Dainis iemācīja parkoties arī uz ielas, ne tikai figūru laukumā, kas man bija ļoti svarīgi, kā arī izbraukājām visu Rīgu, ne tikai standarta maršrutus. Uz braukšanas nodarbībām gāju ar prieku un pēc apmācību pabeigšanas pie stūres jūtos droši un pārliecinoši. Csdd eksāmens likās kā tīrais nieks un tika uzslavētas manas braukšanas iemaņas – tas viss pateicoties Dainim! 🙂

Kristīne

Ja es varēju nolikt tiesības ar pirmo reizi, tad to var jebkurš!Un tikai pateicoties Dainim. Un ziniet,es sāku iemīlēt braukšanu, un protams, pateicoties Dainim!Zinu un jūtu, ka rullēšu pa celiem ar prieku un pārliecību.Dainis ir neeeeenormāāāāāli labs instruktors!!!Man šodien liela diena!Eksaminators izteica komplimentu, ka esmu nobraukusi lieliski! Lieliski!:) Paldies ir mazākais,ko varu teikt instruktoram

Ilze

Labdien! Rakstīšu īsi un kodolīgi! Ja kādam rodas vēlme iemācīties braukt, bet ir ļoti bail,droši iesaku izvēlēties Daini kā instruktoru. Rezultāts ir garantēts un bailes pazudīs,drosme ar katru dienu ir lielāka un lielāka!!! Daini,lai Tev veicās!!!!!!!!!:)Paldies!

Inese

Nevaru iedomāties nevienu, kas nevarētu sastrādāties ar Daini. Vispirms – lielisks cilvēks un labs cilvēku pazinējs. Instruktors, kuram ir ļoti svarīgs psiholoģiskais līdzsvars, lai darbs varētu ritēt bez aizķeršanās. Tas palīdz atrasīties arī ne tik pārliecinātiem braucējiem. Dainis ir instruktors, kas māk aizrādīt nelamājoties! Tādu satiku pirmo reizi. Kā instruktors – lielisks MEISTARS, lieliska TEHNIKA!! Dainis iemācija ne tikai lieliski braukt, bet arī pieraināja pie respektablas braukšanas kultūras! Vairāk tādu instruktoru, mazāk bēdu ielās! Milzīgs paldies Tev!

Laura

Lielu lielais paldies Dainim. 🙂 Dainis ir ne tikai lielisks un vienreizējs instruktors, bet arī sirsnīgs cilvēks ar labu humora izjūtu. 🙂 Iemācīs tā, lai braukšana(parkošanās) neliktos tā lieta par kuru būtu jāuztraucas. Profesionāls pasniedzējs, īstajā laikā un vietā. Vienmēr motivēs brīžos, kad tas ir nepieciešams un neļaus padoties, bet gan sasniegt mērķi līdz galam! Ja kādam ir grūtības vai vienkārši nevar izvēlēties pie kā uzsākt braukšanas apmācību, iesaku doties pie Daiņa, tur visas lietas nokārtosies pozitīvā gaisotnē līdz tiesībām kabatā. 🙂 Vēlreiz sirsnīgs paldies!

Māra

Ļoti labs instruktors, ļoti strukturēti un saprotami pasniedz apmācības. Bija tāda sajūta, ka viss notiek pēc konkrēta plāna, pamatīgi un kārtīgi. CSDD eksāmenu noliku ar 1. reizi. Figūras pēc tik labas iemācīšanas padevās ļoti labi, arī braukšana bija ļoti laba, iepriekš bijām izbraukājuši vajadzīgos ceļus un zināju, kam jāgatavojas. Ļoti svarīgi arī tas, ka Dainis man iemācīja “nestresot” pie stūres. 🙂 Paldies liels, Dainim, varu droši teikt, ka man patīk braukt un tas ir pats galvenais! 🙂

Sanita P.

Fantastisks cilvēks un vēl fantastiskāks instruktors. Pacietīgs un saprotošs. Patika, ka jau sākotneji visu teica kā ir. Braukšanas notika raiti un kvalitatīvi, “naudas kāšanu” nepiedzīvoju. Rezultātā tiesības ir rokā un, kas ir vēl labāk, uz ceļa jūtos pārliecināta par savām rīcībām. 🙂 Daini, neizsakāms paldies Tev!!!

Eduards

Ļoti labs instruktors, visu izcili paskaidroja un iemācīja. Noteikti iesaku citiem mācīties braukt pie Daiņa. Ps. EKSĀMENU NOLIKU AR PIRMO REIZI!

Dace

Milzīgs paldies Dainim. Eksāmens nokārtots ar pirmo reizi un, pateicoties tieši šim instruktoram, šķita, ka to izdarīt bija pavisam viegli. Mācīšanās process ir ļoti interesants un no pirmā mirkļa nepamet sajūta, ka esi nonācis profesionāla rokās. Un profesionālis Dainis ir tamdēļ, ka ne reizi nejutu,ka viņam būtu slikts garastāvoklis; kad nepieciešams viņš uzslavēs, kad nepieciešams nedaudz sarās, kad vajadzēs uzmundrinās vai sasmīdinās. Un galvenais-Daiņa padomi vai aizrādījumi vienmēr bija tieši laikā un vietā. Vēlreiz PALDIES 🙂

Dainis Ellets

Mīļš paldies visiem maniem audzēkņiem par uzcītīgu mācīšanos un sasniegtajiem rezultātiem. Laimīgu Jauno gadu un lai ripo droši!

Aiga

Daini! PALDIES, tas ir mazākais ko varu Tev teikt. Pie Daiņa aizgāju no cita instruktora pēc tam, kad mans instruktors nejauši ieminējās, ka viņš ir viens no labākajiem instruktoriem kāds vien ir, apdomājos un nodomāju – ko tad īsti es te daru!? Šodien es varu teikt, ka viņš ir viss labākais. Dainis ne tikai ir lielisks instruktors bet arī pedagogs un draugs, viņš vienmēr ir mierīgs un nosvērts. Ļoti daudz stundas pavadītas kopā smejoties, runājot un mācoties izprast dažādas situācijas uz ceļa. Kad nolaidās rokas, Dainis zināja kā tās atkal pacelt, es ļoti to novērtēju. Šodien nokārtoju braukšanas eksāmenu, inspektors pēc braukšanas pateicās par tehniski labu braukšanu, kas ir kompliments mums abiem, jo tas ir mūsu kopdarbs. Daini, paldies Tev par pavadīto laiku kopā, paldies par iemācīto un paldies par vērtīgajiem padomiem, Tu man ļoti daudz devi, šodien tas viss vainagojās ar gaidīto rezultātu. LIELS PALDIES!

Inuta

Labs pedagogs! Kad sāku mācīties braukt, bija lielas bailes, kas ļoti traucēja koncentrēties, kā rezultātā iepriekšējā instruktore teica, ka ar mehānisko ātrumkārbu es nespēšu iemācīties vadīt auto, bet, aizejot pie Daiņa, viņš iedrošināja, sakot, ka, ja lāci cirkā var iemācīt braukt ar mopēdu, tad cilvēku noteikti var iemācīt braukt ar auto!:) Tā arī bija!Dainis iemācīja braukt! Eksāmenu noliku ar 1x- paldies Dievam! 🙂 Protams, es Dainim biju “smagais gadījums”,viegli negāja mums abiem,nervu šūnas es diezgan daudz viņam nodedzināju, bet labs pedagogs taču ir tas, kurš prot iemācīt grūti audzināmajiem, nevis tikai tiem, kuriem pašiem viss tīri labi sanāk.:) Rekomendēju!

Sanita P.

Dainis ir lielisks instruktors. Savus audzēkņus viņš uztver kā pilnvērtīgus autovadītājus. Ir pacietīgs, mierīgs, ar lielisku humora izjūtu. Kas man liekas svarīgi, uz ceļa nerada nevajadzīgu stresu, ja nepieciešams papildus izskaidro situācijas, ja vajag uzzīmē shematiski. Ne reizi neradās problēmas ar nodarbību laika saskaņošanu. Pretimnākošs. 🙂 Esmu ļoti pateicīga Dainim, jo eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. URRĀ! 🙂 Visiem no sirds iesaku. Vēlreiz liels, liels PALDIES! 🙂

Nauris Gruduls

Pieteicos pie D.Ellera, kad izlēmu mainīt instruktoru, jo sāku zaudēt ticību gan saviem spēkiem, gan iepriekšējā instruktora spējai mani ‘izmācīt’. Jau no paša sākuma patika Ellera mācīšanas stils – proti, pēc iespējas jāpierod domāt un rīkoties pašam. Uzskatu, ka viņu labāku par citiem instruktoriem padara tas, ka viņš ne tikai zin un spēj iemācīt pareizi braukt utml., bet arī, piemēram, ievērot dažādas nianses/sīkumus par kursantu; man personīgi tas ļoti palīdzēja tikt vaļā no uztraukuma, atrodoties ceļu satiksmē. Izmācoties pie viņa tiesību iegūšana šķita vien formalitāte, un eksāmenu galu galā nokārtoju ļoti pārliecinoši. Pēc eksāmena braucu mājās jau ar savu auto. Paldies, Daini!

Sanita Agejeva

Dainis ir lielisks instruktors. Savus audzēkņus viņš uztver kā pilnvērtīgus autovadītājus. Ir pacietīgs, mierīgs, ar lielisku humora izjūtu. Kas man liekas svarīgi, uz ceļa nerada nevajadzīgu stresu, ja nepieciešams papildus izskaidro situācijas, ja vajag uzzīmē shematiski. Ne reizi neradās problēmas ar nodarbību laika saskaņošanu. Pretimnākošs. 🙂 Esmu ļoti pateicīga Dainim, jo eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. URRĀ! 🙂 Visiem no sirds IESAKU! Vēlreiz liels, liels PALDIES! 🙂

Agnese

Super instruktors :)! Mierīgs, zinošs, visu ļoti labi paskaidro- patīkams sarunu biedrs ar labu humora izjūtu 🙂 “Ielika” manī pārliecību un “izārstēja” bailes no ātruma 😀 :)! Paldies Dainim par izturību un pacietību:)! Eksāmenu noliku ar 1x :)! Rekomendēju visiem:)

Sanita Agejeva

Lielisks instruktors! Pirmo reizi mācījos pie viņa pirms 9 gadiem, bet personīgu apsvērumu dēļ nepabeidzu toreiz. Šogad saņēmos uzsākt atkal un ne mirkli nešaubījos, ka man obligāti jātiek atkal pie šī instruktora, jo zināju, ka Dainis visu izskaidro ļoti saprotami, nevelk apmācību garumā & ir ļoti pacietīgs. Gan ieteiks kurus noteikumus vairāk jāpamācās, gan uzzīmēs neskaidros satiksmes momentus. Tā kā Dainis noteikti ir pareizā izvēle, bet jāpiesakās jo ātrāk, jo labāk 🙂 P.S. Ir arī bērnu sēdeklītis, ja tomēr jāņem bērns līdzi. Mans 6-gadnieks bija līdzgaitnieks gan manās 4h garājās teorijās, gan braukšanās pie Daiņa. Ir tikai jāgrib un viss izdosies 🙂

Inese

Dainis ir instruktors, kurš māk iemācīt braukt brīvā, nepiespiestā atmosfērā un ir atsaucīgs, spēj pielāgoties kursanta mācību stilam un tempam. Es uzsāku praktiskās braukšanas nodarbības, kad manai meitiņai bija tikai 4 dienas. Noliku braukšanas eksāmenu un priecājos par sadarbību!

Baiba Bērziņa

Liels paldies Dainim par lielo pacietību un vērtīgajiem padomiem 🙂 Ļoti, ļoti cilvēcīga, draudzīga attieksme, sapratne un lieliska māka iedrošināt un likt noticēt saviem spēkiem. Noteikti rekomendēju kā instruktoru, it īpaši, ja ir liela nedrošība un kādas bailes – Dainis palīdzēs tikt galā 🙂

Baiba

Ļoti labs instruktors, pacietīgs, visu labi izskaidro gan ar vārdiem, gan zīmējumiem un diagrammām. Nesmēķē, kas man bija svarīgi. Tiesības nu ir kabatā! Iesaku jau laicīgi pie viņa pieteikties, rinda vidēji mēneša garumā ir. Paldies Daini!

Zanda K

Dainis ir lielisks instruktors! Tiku pie tiesībām ar pirmo kārtošanas reizi. Turpinu būt bezgala gandarīta. Paldies, paldies, paldies tev, Daini! Iesaku šo instruktoru visiem…

Zanda K

Dainis ir lielisks instruktors! Pateicoties viņam braukšanas eksāmenu nokārtoju ar 1.reizi. Visiem iesaku. Paldies, paldies, paldies, tev, Daini!

Daina

Liels paldies Dainim par izturību un pacietību mani apmācot braukt! Šodien tiesības ir kabatā un patiešām silti iesaku jau uzsākot teoriju pieteikties pie Daiņa rindā. Mīļš paldies, Daini!

Arta

Nu jau vairāk nekā nedēļa kopš esmu ar tiesībām. Liels paldies Dainim par tik labām braukšanas nodarbībām! Dainis ir instruktors, kurš ļoti labi iemāca braukt, iemāca braukt priekš dzīves un varu apgalvot, ka Rīga nešķiet vairs tik grūta. Ļoti labs instruktors, jau tiesību iegūšanas dienā nešaubījos, ka spēju droši braukt viena. Paldies!

Sanita Agejeva

Paldies,Daini,par lielisko apmācību,par Tavu pacietību cilvēcisko attieksmi un sapratni! Iesaku Daini kā labāko.Brīvu vietu nav-nozīmē, ka jāpierakstās un jāgaida rindā divi mēneši.Tikko pieteicies skolā sazvani Daini.Ja neizdodas nokārto braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi- netērē naudu,brauc uz Valmieru.Paprasi,lai kāds aizved.Tas,kas Rīgā mācījies,Vaimieru var izbraukt.Ļoti daudz vienvirziena ceļi.Es braucu 45 min.arī ārpus Vaimieras.Izbraucu ar vienu aizrādījumu-izslēkt pagriezienu.Tā bij lieliska sajūta,braukt mājās ar tiesībām.PADIES DAINIM.

Andris Ciekurs

Lielisks Instruktors. Profesionāls, pacietīgs, patīkams sarunu biedrs un emocionāli stabils 🙂 Vakar nokārtoju vadīšanas eksāmenu pateicoties šai personai. Iesaku visiem.

Marija Andžāne

Ну что я могу сказать, мне просто очень очень повезло с инструктором. 3 февраля 2015 года у меня было первое вождение,надо сказать, я никогда в жизни до этого не сидела за рулем.А при первом повороте на право я включила дворники 😉 И вот сегодня, 28 апреля все еще того же года я получила права!!! С первого раза!Меньше чем за три месяца. Будьте уверены, все коварные местечки вы сможете проехать с закрытыми глазами, и никакие перекрестки не будут вам страшны. Желаете научиться – выбирайте Дайниса Только позаботьтесь о местечке заранее, а то у хорошего инструктора всё может быть забито на месяцы вперед. Ещё раз СПАСИБО талантливому инструктору!

Inese

Kolosāls instruktors! Ļoti profesionāls, draudzīgs un pacietīgs cilvēks. Nodarbību laikā nevienu reizi nelika man šaubīties, ka es spēšu iemācīties vadīt mašīnu. Iesaku šo instruktoru visiem! Paldies, Daini!

Kristīne

Milzīgs paldies Dainim par profesionālo un kvalitatīvo apmācību procesu! Notekti rekomendēju visiem! Ja vēlaties iemācīties labi braukt ne tikai eksāmenā, bet arī dzīvē tad šis instruktors būs pareizā izvēle! Tiešām liels paldies!

Anastasija

Par Daini ,varu pateikt tikai to labako,ļoti labs instruktors! 🙂 Pacietīgs,nosverts,mierīgs,nebļauj (piekritisiet,ka tas ir ļoti svarīgs moments tiem kuri sāk mācities braukt ar auto,jo bailes jau tā ir pietiekami lielas!) Vienmer paskaidro,izskaidro 100x ja tas ir nepieciešams! 🙂 Vienmēr panaks pretī,cilvēks kurš ir īstajā vietā!:) Vakar noliku brauksanas eksamenu,pateicoties Dainim,ar 1. reizi …liels,liels paldies Tev Daini! 🙂 Ir vērts pagaidīt rindā lai brauktu tieši ar Daini! 🙂 Sirsnīgs paldies Tev Daini! 🙂 😉

Jānis

Meistars! Pacietība un savaldība skaidrojot noteikumus topošajiem braucējiem nav bieži sastopama, ņemot vērā ka kļūdas bieži vien atkārtojās. Tiešām iesaku, pat ja jāpagaida rindā.

Jolanta Elizabete

Visas labās atsauksmes, kas šeit ir rakstītas, ir pilnīgi patiesas un pamatotas. Dainis tiešām ir pelnījis katru par viņu pateikto labo vārdu un spēs to attaisnot un pierādīt. Patiesi labs instruktors un feins cilvēks! Rūpība, iedziļināšanās un pacietība ir tikai daži no raksturlielumiem attiecībā pret Daini un viņa kā instruktora darbu. PALDIES Dainim!!

Anete

Es pievienojos visiem komentariem- vislabakais instruktors- nosverts, pacietigs, izglitots, loti patikams ka personiba. Ar aptuveni 20 nodarbibam tiesibas ir kabata un jau pirmaja diena drosi braucu viena pati. Liels paldies Tev Daini. Novelu Tev labu labu veselibu- tad ari viss parejais bus un izdosies. 🙂 Un visiem braukt gribetajiem- ir verts pagaidit rinda un braukt tiesi pie Dainja!!!!!

Èrika

Paldies liels, liels Dainim par izturìbu un neizmèrojamu pacietìbu, apmàcot mani auto vadìsanà! Sàku màcìties no nulles, un nu eksàmens ir nokàrtots! Dainis – saprotoshs, pacietìgs, draudzìgs, atsaucìgs un visàdà zinjà ljoti labs instruktors! 🙂

Jekaterina

Vislielākais paldies Dainim – perfektam instruktoram!!! Viņš tiešām mīl savu darbu! Iesaku visiem macīties tieši pie šī instruktora!!! Pateicoties viņa profesionālai apmācībai, pacietībai, noliku eksāmenu ar pirmo un nakošajā dienā droši jau rullēju pa ceļu 🙂 Paldies tev, Daini! 😉

Dainis Ellers

Mīļš paldies visiem maniem skolniekiem par jaukajām atsauksmēm.Bija prieks sadarboties!

Matīss

Noteikti visiem iesaku Daini Elleru. Viņš ir labs un profesionāls instruktors, kas iemācīs braukt pareizi un droši netikai eksāmenā,bet arī dzīvē. Kopā ar viņu visas kļūdas tiks izskaidrotas un izlabotas mierīgi un bez bļaušanas. Pateicoties viņam savas tiesības es ieguvu jau ar pirmo reizi. Paldies 🙂

Jūlija

Katrā profesiā ir savi profesionāļi, Dainis Ellers ir savas nozares profesionāls. PALDIES tev par izturību, pacietību, humora izūtu un pozitīvo attieksmi pret savu darbu.

Agita

Vissirsnīgākais paldies Dainim Elleram par pacietību, atsaucību un spēju iedrošināt praktiskajās nodarbībās! Katrā nodarbībā pārliecinājos, ka esmu izdarījusi vislabāko izvēli attiecībā uz braukšanas instruktoru. Vienmēr laipns un pozitīvs. Kā labs draugs, kurš lieliski prot iemācīt braukt un spēj novērtēt, kuras lietas jāpiestrādā. Neticēju, ka varētu iegūt tiesības tik ātrā laikā, taču ar Daiņa palīdzību viss ir iespējams! Liels paldies! 🙂

Karīna

Iesaku Daini Elleru tiem, kam nav iebildumu pret precizitāti, kārtību, stingrību un neatlaidību ceļā uz autovadītāja apliecības iegūšanu. Dainis pamāca, izskaidro, atkārto – lielisks skolotājs. Paldies!Pārliekot tiesības noliku ar pirmo reizī!!!!Paldies liels velreiz!!!!

Silvija

Inese Preisa un Dainis Ellers ir superkombo! Visus eksāmenus, pateicoties šiem diviem cilvēkiem, nokārtoju ar pirmo reizi. Mežonīgs paldies Dainim par ieguldīto laiku un pacietību. Superīgs cilvēks un ļoti labs instruktors.

Linda

Lielisks instruktors ar individuālu pieeju. Prasīgs, taču tajā pašā laikā saprotošs. Ja varēja iemācīt braukt man, tad var iemācīt to jebkuram.

Ilze

Vislielākais un vissirsnīgākais PALDIES Dainim par to, ka beidzot varu priecāties par tik ilgi kārotajām un beidzot iegūtajām tiesībām!:) Man prieks, ka nekļūdījos izvēloties priekš sevis vispiemērotāko un vislabāko instruktoru. Paldies Tev par pacietību, sapratni, pretimnākšanu un pozitīvo attieksmi visā apmācību laikā, es to ļoti novērtēju!:) Iesaku ikvienam mācīties pie tāda instruktora kā Dainis, kuram darbs sagādā prieku!:)

Ilze

Vislielākais un vissirsnīgākais PALDIES Dainim par to, ka beidzot varu priecāties par tik ilgi kārotajām un beidzot iegūtajām tiesībām!:) Man prieks, ka nekļūdījos izvēloties priekš sevis vispiemērotāko un vislabāko instruktoru. Paldies Tev par pacietību, sapratni, pretimnākšanu un pozitīvo attieksmi visā apmācību laikā, es to ļoti novērtēju!:) Iesaku ikvienam mācīties pie tāda instruktora kā Dainis, kuram darbs sagādā prieku!:)

Lelde

Vakar noliku braukšanas eksāmenu ar pirmo! Un šodien jau braukājos viena pati 🙂 Un par to liels, liels PALDIES Dainim! Labāku instruktoru nespēju iedomāties… Viņš lika noticēt saviem spēkiem. Iemāca droši justies uz ceļa un piedalīties satiksmē. Sirsnīgs un saprotošs cilvēks, viņam piemīt lieliska humora izjūta, kas arī nav mazsvarīgi 🙂

Kristīne

Savu mašīnas vadītprasmi apguvu pie Daiņa Ellera. Instruktors, kas iemāca braukt gan tehniski pareizi, gan arī iemāca kā jārīkojas situācijas, kas var gadīties uz ceļa neparedzētu iemeslu dēļ. Ar minimālo braukšanas stundu, protams, man nepietika, bet ne tāpēc, ka instruktors slikti mācītu, bet gan tāpēc, ka paiet laiks līdz pats tiec galā ar savu raksturu. Daini izvēlējos pamatojoties uz citu pazīstamu cilvēku ieteikuma. Noteikti savu izvēli nenožēloju un Daini, kā instruktoru un kā patīkamu cilvēku iesaku ikvienam.

Meitene

Perfekts instruktors un lielisks cilvēks – sava amata meistars. Vienmēr visu neskaidro pacietīgi izskaidro. Dara visu, lai kursants uz ceļa justos droši, saglabātu mieru, un būtu par sevi pārliecināts jebkurā situācijā. Paldies instruktoram par ieguldīto darbu! Rekomendēju.

Inga

Nu tad nu šodien ir mana laimīgā diena, un paldies Dainim par izturību, ka tomēr tik blondai spēja iemācīt vadīt auto, tādā līmenī,ka ieguvu vadītāja apliecību 🙂 Nobraucu pie Daiņa, ap 40 stundām, jo man “ar galvu ir problēmas” :)) Un nepadodas tik labi tas viss.. bija kāpumi, kritumi.. bet man patika,ka Dainis ir ne tikai instruktors, bet arī cilvēks, kurš māk uzklausīt un iedot kādu padomu! Uz braukšanām gāju ar prieku, bez stresa.. visiem iesaku Daini, viņš ir īstajā vietā 🙂

Santa K.

Kad meklēju instruktoru , man bija svarīgi ,lai cilvēks kurš man māca braukt būtu mierīgs ,draudzīgs,pacietīgs un ,protams, spējīgs mani kārtīgi apmācīt. Un aizejot pie Daiņa sapratu , ka viņš precīzi atbilst tam kādu biju iztēlojusies perfekto instruktoru. Braukšanas apmeklēju ar prieku un entuziasmu. Protams uz beigām pacietība vairs nebija ,gribējās ātrāk iet un likt , tad nu Dainis pieslīpēja un palīdzēja izaudzināt manas braukšanas nepilnības. Aizgāju uz Csdd un bez problēmām noliku braukšanu ar pirmo. Kopsavilkumā varu pateikt vien to , ka viņš ir instruktors -mākslinieks, jo tas kā viņš strādā ar cilvēkiem tiešām ir māksla! Paldies tev Daini. 🙂 Jau vairāk kā mēnesi braukājos un neesmu izraisījusi nevienu apšaubāmu situāciju 😀 un uz ceļa jūtos ļoti droši :))

Irisa

Beidzot esmu dabūjusi tiesības! Iesaku Daini kā instruktoru visiem, kas vēlas iemācīties un tiem, kas varbūt domā, ka viņiem nekad nesanāks. Jo man šis process arī bija samērā ilgs un grūts, bet pateicoties Daiņa pacietībai un ticībai, ka sanāks :), kā arī ne mirkli nejusties, ka ar tevi nav kaut kas kārtībā, ja nesanāk…vienmēr mierīgs un nosvērts, kasdod pārliecību. Iesakau šo instruktoru

Andris

Skatos, lasu komentārus par auto instruktoriem, visi saka, ka visi instruktori baigi labi māca braukt un iesaka arī pārējiem. Domāju – nu ok, pieņemsim, māca braukt labi. Rodas jautājums, ar to tas instruktors ir labāks, piemēram, par citu instruktoru. Turpinu lasīt komentārus, bet tā nevaru atrast kaut kādu informāciju, kas ir balstīta uz faktiem, tikai vieni vienīgi subjektīvi slavas vārdi, vienīgā argumentācija, kas pa reizei parādās – instruktors nebļauj. Domāju, forši – cilvēks mācās braukt, tērē laiku un naudu par nodarbību un labākais pluss ko var uzrakstīt par instruktoru – “viņš nebļauj”, “viņš ir mierīgs”, “viņš kļūdas mierīgi atkārto līdz tu vari tās iemācīties”. Nožēlojami, to lasot šķiet, ka instruktors pats ir piespiedis apmācāmo uzrakstīt komentāru un apmācāmais, lai ātrāk no nevēlamā pienākum tiktu vaļā, uzraksta īsi un kodolīgi: “labi māca, nebļauj”. Ja man būtu jāizvēlas instruktors lasot šos komentārus, es pat nezinātu, kurš man der vairāk, kurš mazāk. Mans instruktors bija Dainis Ellers, braucu ar viņu kopš pirmās reizes, tagad gan daži fakti par instruktoru: uz Daini var paļauties, sarunātās nodarbības būs patiešām rezervētas priekš Jums, nebūs situācijas, kad atbrauksiet kopā ar vēl kādu apmācāmo, kas arī pierakstīts uz to pašu laiku. Kas attiecas uz daudz apspriesto nebļaušanu – Dainis arī ne uz vienu nebļauj, tā kā tiem, kas jūt paniskas bailes pret skaļu balsi – šeit to nepiedzīvosiet. Ļoti liels pluss – iemācīsieties braukt tehniski pareizi un droši, pēc apmācības neveiksiet nevajadzīgas un liekas darbības ar pārnesumkārbu, sajūgu, bremzēm utml., Ietaupīsiet gan degvielas, gan amortizācijas izdevumus automašīnai. Šādas braukšanas rezultātā samazināsies avārijas situāciju iespējamība apgrūtinātos braukšanas vai slidena ceļa apstākļos. Ik pa laikam dzirdu no citiem, ka ir instruktori, kas vilcinās palaist uz vadītāja eksāmenu apmācāmos. Ar Daini šādu situāciju nebūs. Ja viņš saka, ka ir vēl ir jāmācās braukt, tātad uz eksāmenu ir vēl iet par agru. Vienmēr atceraties, ka Jūsu pienākums ir nevis B kategorijas apliecība, ar ko visi pienākumi un atbildība beidzas, bet gan pareiza braukšana (jūtaties pārliecināts par sevi uz ceļa un Jūsu braukšana neapdraud ne Jūs, ne citus). Līdz ar to neskrienat un nepieprasiet parakstītu apmācības karti pēc minimālo stundu nobraukšanas. Pēc tam, kad tiku atzīts par derīgu eksāmenam, devos uz CSDD Rīgā. Par sevi biju diezgan pārliecināts, plānoju nolikt braukšanu jau ar pirmo reizi. Pirms tam ilgi vēroju, kā iepriekšējā grupa pildīja figūras. Ļoti labi atceros vienu CSDD eksāmenu auto laukumā, kas nevarēja izpildīt elementāru (pēc Daiņa apmācības laukumā visas figūras CSDD eksāmenā ir viegli izbraucamas, vienīgi vajag būt uzmanīgiem ar paralēlo parkošanos, jo CSDD laukumā stāvvietai domātais laukums 2014 gada februārī bija šaurāks par treniņu laukumā esošo) figūru – estakādi. Šādi “pārsteigumi” Jūs nesagaidīs. Uz eksāmena kārtošanas brīdi Jūs mācēsiet perfekti izbraukt visas figūras ar pirmo reizi. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Instruktors sākumā domāja, ka pārlieku tiesības. Pēc eksāmena īsi parunāju ar viņu, atvadoties teica, ka reti eksāmenā var redzēt tik tehniski pareizu un precīzu braukšanu, kādu todien nodemonstrēju. Iesaku Daini izvēlēties tiem, kas vēlas patiešām iemācīties braukt pareizi, precīzi un droši. Neceriet, ka tam pietiks ar minimālo nodarbību skaitu, taču pēc kategorijas saņemšanas Jūs pa ceļu brauksiet pareizi, droši un tehniski.

Karīna

Tā tad šodien Beidzot esmu dabūjusi tiesības! Lielākais paldies Instruktoram, jo tiešām uz visiem 100% zinu un varu teikt, ka viņš atrodas īstajā vietā un laikā! Pirmajās stundās baidijos no viss kaut kā, bet redzot, ka blakus sēž mierīgs cilvēks, ātri vien sāku aprast ar braukšanu un mašīnu. Lai arī var teikt, ka braukājām gandrīz tikai pa tumsu-pēc 6šiem, Dainis arī darba dienas beigās bija ļoti modrs un ja es palaidu garām kādu krustojumu, viņš to vienmēr piefiksēja! 🙂 Priecājos, ka izmēģināju braukt visos iespējamajos laika apstākļos, ko mūsu Latvija spēj sniegt! IESAKU un vēlreiz IESAKU šo draudzīgo instruktoru!Tiešām nenožēlosiet, jo exāmenam sagatavo, ļoti profesionāli!