Artūrs Burbergs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 9:00 - 17:30 (S. 9:30 - 12:30)
Cena 38.00 €
Vieta Dzirnavu iela 127, DUS Neste
Tālrunis 27616162
Komentāri Pārdaugava - Uzvaras bulvāris

Komentāri

Pievienot komentāru

Andrej

Я очень благодарен Артуру за высокопрофессиональное обучение и чрезвычайно приятное и полезное общение. На любые вопросы, связанные как с правилами движения, так и с техническим аспектами вождения, я всегда получал точные ответы и разъяснения. Артур прекрасно подготовил меня к сдаче экзамена, уделяя особое внимание сложным перекресткам, так что мне удалось сдать экзамен с первого раза. Спасибо большое!

Nadežda

Замечательный инструктор! Всегда спокоен, рассудителен, объяснит ошибки и ответит на любые вопросы. Артур даёт полезные и практичные советы как улучшить свою езду. Очень отзывчивый и профессиональный инструктор, с которым легко и приятно учиться. Экзамен в CSDD сдан с первого раза. Спасибо!:)

Roberts

Ļoti adekvāts, profesionāls, vienmēr mierīgs, visu labi pastāsta un iemāca. Silti iesaku šo instruktoru.

Henrijs

Izcils instruktors, mierīgi un skaidri paskaidro kļūdas. Atsaucīgs, precīzs un profesionāls. Esmu ļoti priecīgs un pateicīgs, ka man bija iespēja pie viņa mācīties! Noteikti iesaku instruktoru ikvienam,kas vēlas iegūt tiesības!

Toms

Izcils instruktors. Mierīgs, nevienu reizi nav man bļāvis virsū. Kad gadijās kāda kļūda ar braukšanu satiksmē, tā tika izrunāta, vieta vēlreiz tika izbraukta. Katru reizi tika zīmētas shēmas nodarbības beigās, kas ļāva man saprast vairāk, un tas nozīmē tikai to, ka instruktors piejiet braukšanas apmācībai ļoti nopietni, un tieši tāpēc es visiem iesaku pieteikties, kuriem vēl joprojām ir grūtības, jo tās nebūs uz ilgu laiku.

Agnese

Ļoti labs instruktors - visu izstāstīs, parādīs un ja būs nepieciešams arī uzzīmēs. Tiešām, patīkamas braukšanas nodarbības bez lieka stresa - perfekta pieeja apmācībām. CSDD noliku ar pirmo - Paldies :)

Максим

Сегодня я сдал экзамен csdd с первого раза. Огромная благодарность Артуру, за то что научил меня уравлять автомобилем с нуля и вытерпел все мои споры с ним по поводу движения :D Артур начал учить меня сразу же в городе без площадок, научил меня думать наперёд и принимать наиболее выгодные решения на дороге. После обучения в городе перед экзамен прошли фигуры, что было для меня удивительным - заезд в гараж, я сделал его с первого раза, благодаря тому что в городе уже научился чувствовать габариты машины. На экзамене в csdd сдал фигуры быстрее чем курсанты которые там уже были к моему приезду.

Ieva

Ļoti labs instruktors. Iesaku visiem, kuri vēlas labi un droši iemācīties braukt. Prasīgs, bet tas bija tieši tas, kas man nepieciešams. Sāku pie viņa no nulles un jau pēc 4 mēnešiem tiesības bija rokā ar pirmo mēģinājumu. Un eksāmenā bez pārsteigumiem, jo visas vietas jau nodarbībās bija izbraukātas.

Roman

Ļoti labs instruktors! Mēs braukājām daudzām vietām un viņš teica par visus noteikumus - ātruma režīmu, ceļa marķējumu, satiksmes zīmēm. Pēc tam es nokārtoju eksāmenu ļoti viegli.

Lauma

Žēl, ka šo instruktoru sastapu tikai, kad kārtoju skolas eksāmenu un biju tik daudz stundas iepriekš iztērējusi tāpat vien braukājoties ar iepriekšējo instruktoru. Divās nodarbībās viņš izlaboja mans kļūdas un biju gatava CSDD eksāmenam. Ļoti nosvērts, objektīvs, stingrs, bet pozitīvi iedrošinošs. iesaku kā instruktoru, kurš tiešām iemācīs braukt un nonākt līdz tiesībām īsākā laikā.

Anna

Лучший инструктор, который научит думать и принимать правильные решения на дороге.

Kirils-Karls

Objektīvs instruktors, ļoti labi redz kļūdas un dod efektīvus padomus.

Romāns

Artūrs deva praktiskus padomus, sekoja līdzi visām manām rīcībām uz ceļa. Pēc nodarbības analizējām visas radušās problēmas skicējot uz papīra un apskatoties radniecīgu video planšetē. Maršruts bija sastādīts izvērtējot satiksmi un manas spējas.

Anete

Labs instruktors, stingrs bet adekvāti vērtē braukšanu,iesaku šo instruktoru.

Alise

Noteikti ieteiktu Artūru kā instruktoru,jo viņš ir stingrs un ar augstām prasībām. Vai vismaz kaut reizi izbraukt ar viņu pirms eksāmeniem. Visu cieņu viņam un paldies,ko no viņa iemācījos:)