Artūrs Burbergs

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - ARTŪRS BURBERGS

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 9:00 - 17:30 (S. 9:30 - 12:30)
Cena 50.00 €
Vieta Dzirnavu iela 127, DUS Neste
Komentāri Pārdaugava - Uzvaras bulvāris

Komentāri

Pievienot komentāru

Linda

Liels paldies instruktoram Artūram par braukšanas apmācību! Nopietna, atbildīga pieeja, vēršot uzmanību uz dažādām situācijām ceļu satiksmē, kā arī izskaidrojot, ilustrējot tās. Nosvērts, profesionāls un atsaucīgs. Eksāmens nolikts ar pirmo reizi! Paldies :)

Andrej

Я очень благодарен Артуру за высокопрофессиональное обучение и чрезвычайно приятное и полезное общение. На любые вопросы, связанные как с правилами движения, так и с техническим аспектами вождения, я всегда получал точные ответы и разъяснения. Артур прекрасно подготовил меня к сдаче экзамена, уделяя особое внимание сложным перекресткам, так что мне удалось сдать экзамен с первого раза. Спасибо большое!

Nadežda

Замечательный инструктор! Всегда спокоен, рассудителен, объяснит ошибки и ответит на любые вопросы. Артур даёт полезные и практичные советы как улучшить свою езду. Очень отзывчивый и профессиональный инструктор, с которым легко и приятно учиться. Экзамен в CSDD сдан с первого раза. Спасибо!:)

Roberts

Ļoti adekvāts, profesionāls, vienmēr mierīgs, visu labi pastāsta un iemāca. Silti iesaku šo instruktoru.

Henrijs

Izcils instruktors, mierīgi un skaidri paskaidro kļūdas. Atsaucīgs, precīzs un profesionāls. Esmu ļoti priecīgs un pateicīgs, ka man bija iespēja pie viņa mācīties! Noteikti iesaku instruktoru ikvienam,kas vēlas iegūt tiesības!

Toms

Izcils instruktors. Mierīgs, nevienu reizi nav man bļāvis virsū. Kad gadijās kāda kļūda ar braukšanu satiksmē, tā tika izrunāta, vieta vēlreiz tika izbraukta. Katru reizi tika zīmētas shēmas nodarbības beigās, kas ļāva man saprast vairāk, un tas nozīmē tikai to, ka instruktors piejiet braukšanas apmācībai ļoti nopietni, un tieši tāpēc es visiem iesaku pieteikties, kuriem vēl joprojām ir grūtības, jo tās nebūs uz ilgu laiku.

Agnese

Ļoti labs instruktors - visu izstāstīs, parādīs un ja būs nepieciešams arī uzzīmēs. Tiešām, patīkamas braukšanas nodarbības bez lieka stresa - perfekta pieeja apmācībām. CSDD noliku ar pirmo - Paldies :)

Максим

Сегодня я сдал экзамен csdd с первого раза. Огромная благодарность Артуру, за то что научил меня уравлять автомобилем с нуля и вытерпел все мои споры с ним по поводу движения :D Артур начал учить меня сразу же в городе без площадок, научил меня думать наперёд и принимать наиболее выгодные решения на дороге. После обучения в городе перед экзамен прошли фигуры, что было для меня удивительным - заезд в гараж, я сделал его с первого раза, благодаря тому что в городе уже научился чувствовать габариты машины. На экзамене в csdd сдал фигуры быстрее чем курсанты которые там уже были к моему приезду.

Ieva

Ļoti labs instruktors. Iesaku visiem, kuri vēlas labi un droši iemācīties braukt. Prasīgs, bet tas bija tieši tas, kas man nepieciešams. Sāku pie viņa no nulles un jau pēc 4 mēnešiem tiesības bija rokā ar pirmo mēģinājumu. Un eksāmenā bez pārsteigumiem, jo visas vietas jau nodarbībās bija izbraukātas.

Roman

Ļoti labs instruktors! Mēs braukājām daudzām vietām un viņš teica par visus noteikumus - ātruma režīmu, ceļa marķējumu, satiksmes zīmēm. Pēc tam es nokārtoju eksāmenu ļoti viegli.

Lauma

Žēl, ka šo instruktoru sastapu tikai, kad kārtoju skolas eksāmenu un biju tik daudz stundas iepriekš iztērējusi tāpat vien braukājoties ar iepriekšējo instruktoru. Divās nodarbībās viņš izlaboja mans kļūdas un biju gatava CSDD eksāmenam. Ļoti nosvērts, objektīvs, stingrs, bet pozitīvi iedrošinošs. iesaku kā instruktoru, kurš tiešām iemācīs braukt un nonākt līdz tiesībām īsākā laikā.

Anna

Лучший инструктор, который научит думать и принимать правильные решения на дороге.

Kirils-Karls

Objektīvs instruktors, ļoti labi redz kļūdas un dod efektīvus padomus.

Romāns

Artūrs deva praktiskus padomus, sekoja līdzi visām manām rīcībām uz ceļa. Pēc nodarbības analizējām visas radušās problēmas skicējot uz papīra un apskatoties radniecīgu video planšetē. Maršruts bija sastādīts izvērtējot satiksmi un manas spējas.

Anete

Labs instruktors, stingrs bet adekvāti vērtē braukšanu,iesaku šo instruktoru.

Alise

Noteikti ieteiktu Artūru kā instruktoru,jo viņš ir stingrs un ar augstām prasībām. Vai vismaz kaut reizi izbraukt ar viņu pirms eksāmeniem. Visu cieņu viņam un paldies,ko no viņa iemācījos:)