Armīns Gedrovics

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - ARMĪNS GEDROVICS

Škoda Octavia 2022. gads (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 8:00 - 18:30
Cena 45.00 €
Vieta Satekles iela 2

Komentāri

Pievienot komentāru

Kate

Lielisks, atsaucīgs un, galvenais, mierīgs instruktors ar lielu pieredzi. Rūpīgi sagatavo CSDD eksāmenam, pārzina visas jaunākās nianses un sniedz arī būtiskus padomus tālākai braukšanai dzīvē. Esmu ļoti pateicīga, ka izvēlējos šo instruktoru. Nokārtoju CSDD eksāmenu ar pirmo, pilnīgi noteikti tas ir arī viņa nopelns! :)

Edgars

Armīns ir lielisks cilvēks un pieredzējis instruktors. Ļoti precīzi norāda uz būtisko un iedrošina! Mācījos braukt ar manuālo ātrumkārbu un noliku CSDD eksāmenu ar pirmo reizi. Nodarbības nesa patiesu prieku! PALDIES Armīnam un noteikti iesaku ikvienam.

Eva

Armīns ir LABĀKAIS instruktors. Es esmu super priecīga, ka vadīšanas stundas vadīja tieši šis instruktors. Iemāca ne tikai to, kas būs noderīgs autovadīšanā eksāmenā, bet arī dzīvē. Ļoti dzīves gudrs instruktors, kuram nav kauns vaicāt kaut ko , ko nezinu. Vienmēr visu saprotami izstāstīs un uzzīmēs. Godīgi sakot, man pat žēl, ka braukšanas stundas ir beigušās, vienmēr gāju ar prieku, jo katru reizi uzzināju kaut ko jaunu.

Kristofers

Ļoti pretimnākošs un mierīgs instruktors! Sākot braukšanas apmācību ar citu instruktoru, šķita, ka uz mehānisko ātrumkārbu CSDD eksāmenu nekad nenokārtošu, kur nu vēl ar pirmo reizi, taču ar Armīna palīdzību un iedrošināšanu man tas viss izdevās. Vienmēr atbildēs uz jautājumiem un sniegs noderīgus padomus braukšanai eksāmenā un dzīvē. Milzīgs paldies Armīnam!

Kristians

Ļoti mierīgs, nosvērts. Ļoti labi sagatavo braukšanai gan eksāmenā, gan dzīvē. Ļoti labi izskaidro braukšanas nianses. Katra braukšanas nodarbība notika bez satraukuma. Liels paldies Armīnam par lielo atbalstu, motivāciju un iedrošināšanu. Noliku CSDD eksāmenu ar pirmo reizi. Ļoti profesionāla pieeja. Ļoti komunikabls un uzticams. Armīns ir instruktors pie kura es devos priecīgs un motivēts. Viss tika ļoti labi, skaidri un profesionāli izskaidrots, neviena lieta nepalika neizskaidrota. Vienmēr lika nepadoties. Milzīgs paldies Armīnam. Lielisks instruktors, kuru es ieteiktu ikvienam.