Armīns Gedrovics

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - ARMĪNS GEDROVICS

Škoda Octavia, 2015.g. (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 8:00 - 18:30
Cena 40.00 €
Vieta Satekles iela 2

Komentāri

Pievienot komentāru

Signe

Armīns ir lielisks instruktors! Rakstu šo tikko no CSDD eksāmena, kuru noliku ar pirmo reizi! Gan šodien, gan kārtojot skolas eksāmenu, vairākās vietās pie sevis domāju - o, šito es zinu, jo instruktors man stāstīja. Un viņš ir ne vien prasmīgs pasniedzējs, bet arī foršs cilvēks - vienmēr pretimnākošs, pielāgojās manam darba grafikam, lai varam regulāri braukt, nodarbību laikā izrunājām visdažādākās tēmas. Man patika, ka Armīns runā tieši, bez aplinkiem, stāsta lietas kā tās reāli ir, pēc nodarbībām es jūtos gatava piedalīties ceļu satiksmē, un no visas sirds iesaku tieši Armīnu - nenožēlosiet! Milzīgs paldies! :)

Jūlija

Lielisks instruktors! Katrā nodarbībā ņēmām jaunu tēmu, izbraukājām dažnedažākās vietas un man nekad nebija bail uzdot jautājumu, jo šim instruktoram patīk kursanti ar jautājumiem. Armīns vienmēr būs gatavs atbildēt. Liels paldies šim instruktoram par to, ka gan skolas, gan CSDD eksāmenu noliku ar pirmo reizi!

Gustavs

Ļoti foršs instruktors! Noteikti iesaku visiem, iemācīs pareizi braukt un sagatavos gan eksāmenam, gan īstajai dzīvei uz ceļa. Paldies

Laura

Pēc sliktās pieredzes ar pirmo instruktoru, esmu priecīga, ka izvēlējos mācīties pie Armīna. Braukšanas nodarbības bija interesantas, katrā bija sava tēma, krustojumi. Viss tika izskaidrots, arī uzzīmēts. Pirms eksāmeniem deva padomus. CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi!

Anna

Armīns - instruktors ar kuru vienmēr būs interesanti mācīties. Instruktors pie kura uz nodarbību doties ar prieku. Vienmēr pozītīvs, atsaucīgs, laipns. Visu paskaidro, parāda, uzzīmē. Ja vajadzēs - vairākas reizes. Dažādu iemeslu dēļ, mana tiesību kārtošana ievilkās, bet es vienmēr atgriezos tikai pie Armīna. Braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Armīns iemāca un pastāsta vairāk nekā pliku teoriju. Paldies Armīnam!

Laura

Esmu neizsakāmi priecīga par to, ka man bija iespēja mācīties tieši pie Armīna!!! Ja vēl domā par piemērotākā instruktora izvēli, nešaubies -tas noteikti būs Armīns! Instruktors, ar kuru ļoti ātri ir iespējams atrast kopīgu valodu. Armīns ikkatrā nodarbībā no visas sirds iesaistījās mācību procesā. Par to esmu patiešām pateicīga! Grūtākie krustojumi tika izskaidroti, tos uzzīmējot, un mudinot pašu kursantu rast atbildi uz jautājumiem. Sāku apmācību praktiski no nulles un jau pēc dažām nodarbībām sapratu, ka braukšana ir kļuvusi par atkarību. Tieši tik interesanti bija! Uz katru braukšanu devos ar milzīgu prieku un nevarēju sagaidīt nākamo! Bija ļoti viegli saplānot nodarbību laikus; ja kaut kas mainījās, par to tika laicīgi paziņots. Armīns cītīgi sekoja līdzi izmaiņām uz ceļa un stāstīja, ja kaut kur Rīgā mainījusies satiksmes organizācija. Ļoti rūpējas par saviem kursantiem- deva padomus un nomierināja pirms eksāmena, apjautājās, kā gāja. Tieši pirms CSDD braukšanas eksāmena devāmies apskatīt CSDD figūru laukumu, viss tika kārtīgi izskaidrots. CSDD braukšana nolikta ar pirmo reizi!

Una

Es nomainīju 3 instruktorus BET Armīns ir instruktors, kurš iemācīs tev labi braukt. Cilvēks kurš būs ar tevi 100%. Komunikabls un uzticams. Ja kaut ko nesaproti-paskaidros uz papīra. Mana labākā izvēle!!! Tiesības man jau ir 2mēnešus-un pat mans vīrs sakas ": BRAUCU ĻOTI LABI !" Ieāls instruktors. Paldies par visu.

Sandra

Lielisks instruktors! Izvēlējos tieši Armīnu, jo jau iepriekš biju dzirdējusi no paziņām ļoti daudz labu atsauksmju, tāpēc nešauboties izvēlējos tieši šo instruktoru - un ne brīdi to nenožēloju. Sāku apmācības pilnībā no nulles, bet jau pirmajā nodarbībā Armīns tik ļoti saprotami un mierīgi visu izskaidroja, ka, pat es, kura nekad iepriekš nebija ne reizi piesēdusies automašīnai pie stūres, jau otrajā nodarbībā braucu satiksmē. Jā, tā ir viena no pozitīvajām lietām, kas piemīt Armīnam kā instruktoram- viņš lieki nevelk laiku garumā, bet gan, ja redz, ka cilvēks ir gatavs, tad laiž satiksmē. Protams, ka bez uztraukuma nodarbību laikā arī neizpaliku, jo ar katru nodarbību tika apgūts kaut kas jauns un sarežģītāks, tomēr Armīns vienmēr spēja mani nomierināt un iedrošināt. Nodarbībās jutos komfortabli, jo varēju droši jautāt pat vismuļķīgākos jautājumus un vienmēr zināt, ka Armīns man atbildēs. Ļoti patika, ka katra jaunā nodarbības tēma, sarežģītie krustojumi un pieļautās kļūdas tika uzzīmētas un man izskaidrotas, jo tas ļāva vieglāk uztvert un saprast. Arī pirms eksāmeniem tika sniegti vēl pēdējie ieteikumi, kuri tiešām man ļoti eksāmena laikā palīdzēja. Pozitīvi novērtēju to, ka ar Armīnu bija viegli saplānot nodarbību laikus, nodarbību sākums nekad netika kavēts un, ja kādu reizi, kaut kas mainījās, tad vienmēr tas tika laicīgi paziņots. Kopumā varu teikt tikai un vienīgi visu to labāko par Armīnu- patīkams cilvēks un sarunu biedrs, kvalificēts, ar lielu pieredzi un galvenais ļoti mierīgs un nosvērts instruktors. Jāsaka lielu paldies Armīnam, ka viņš man iemācīja, palīdzēja, atbalstīja un uzmundrināja sasniegt vienu no maniem mērķiem- iegūt autovadītāja tiesības. Paldies, Tev, Armīn! :)

Sanita

Pirms nedēļas piepildīju savu mazo sapnīti – autovadītāja apliecība. To piepildīt man palīdzēja Armīns. Tiešām lielisks instruktors, kurš vienmēr palīdzēja, visu saprotami izskaidroja. Atradām kopīgu valodu un uz katru braukšanas nodarbību gāju ar prieku. Viņš iemācīja vadīt automašīnu pilnīgi no nulles. Motivēja brīžos, kad rokas nolaidās un domāju – viss, man nekas nesanāk. Bija tiešam ieinteresēts, lai nokārtotu gan skolas, gan CSDD eksāmenu. Izstāstīja dažādas fīčas Rīgas satiksmē. Laicīgi brīdināja, ja ir kādas satiksmes izmaiņas uz ielām, kur parasti braucām. Pirms eksāmena ieteica vēl pēdējos ieteikumus, kā labāk sagatavoties eksāmenam. Pēc eksāmena apjautājās, kā gāja. Armīns tiešām ir ieinteresēts, lai viņa kursanti spētu iemācīties droši un pārliecinoši vadīt auto. Kopš tiesības kabatā, tāda maza tukšuma sajūta – trūkst foršo braucienu. Iesaku Armīnu! Instruktors ar lielo burtu!

Rūta

Vienreizējs instruktors! Visu izskaidro mierīgi, pat tad, kad pašai likās, ka nekas nesanāks un vienmēr pamudināja nepadoties . Liela pacietība un pozitīva attieksme! Nevaretu vēlēties labāku instruktoru! 😊

Vendija

Milzīgs Paldies Armīnam, par to, ka nepilna gada laikā ir palīdzējis man sasniegt manu mazo sapnīti – B kategorijas tiesības. Perfekti izskaidro kā figūras izbraukt. Pakāpeniski pieradina pie satiksmes intensitātes. Izskaidroja katru jauno vietu pirms tās izbraukšanas. Vienmēr spēja atrast laikus, lai es cilvēks ar pilnu darba slodzi un vakara studijām, varētu 2 reizes nedēļā izbraukt. Nezinu vai labāku instruktoru varētu vēlēties! Paldies, paldies!!! 🙂

Laura

Brīnišķīgs instruktors, kurš man – cilvēkam, kas nekad mūžā nebija pat apsēdies vadītāja krēslā pie stūres – iemācīja braukt tā, ka CSDD eksaminētājs saslavēja gan mani, gan instruktoru par dinamiskas un drošas braukšanas iemācīšanu. Iemāca visu, ko vajag zināt ne tikai lai noliktu eksāmenu, bet arī lai kļūtu par labu ceļu satiksmes dalībnieku. Tiesības kabatā ar pirmo reizi un milzīgs gandarījums par paveikto. 100% iesaku!

Ieva

Varētu teikt, ka esmu laimīgākais cilvēks uz pasaules, jo tiesības pāris stundas atrodas manā kabatā! Vislielākais prieks ir tādēļ, ka nokārtoju ar pirmo reizi, kaut laika apstākļi šodien nebija tie patīkamākie. Taču neskatoties uz tiem, Armīns mani bija ļoti labi sagatavojis. Kā arī izbraukšana vēl pirms eksāmena krietni nomierināja. Par Armīnu varu teikt, ka viņš ir cilvēks, kas atrodas savā vietā un strādā ar pilnu atdevi. Viņš visu uzzīmē, pastāsta, paskaidro un liek arī topošajam šoferim, tā teikt, kustināt smadzenes. Stāsta arī par situācijām, kas nav ikdienišķas, bet turpmāk noderēs, ja aizliks aiz auss iegūto informāciju. Arī uz jautājumiem, kas varētu kādam šķist smieklīgi, viņš atbild tos uztverot normāli. Nekliedz, neārdās pie pieļautajām kļūdām, bet izskaidro tās mierīgi. Katrā ziņā, cilvēks ir patīkams un kopīgu valodu var ātri atrast. Lai vai kā, ja man būtu jāmācās vēlreiz braukt, es atkārtoti izvēlētos tikai un vienīgi Armīnu!

Annija

Lielisks instruktors! Ļoti nosvērts, atsaucīgs, mierīgs, un pacietīgs pat ar mani, kad pašai jau likās,ka autovadītaja no manis nesanāks 😀 Ļoti zinošs, stāstīs un atkārtos visu, kamēr iegaumēšu un zināšu visu. Rūpīgi visu izstāsta/uzzīmē/apraksta. Kad vajadzēs uzmundrinās un rūpīgi paskaidros,ja pieļauta kļūda. Ļoti ieinteresēts savu kursantu veiksmīgā apmācīšanā. Noteikti iesaku Armīnu!

Beatrise

Paldies instruktoram, ka palīdzēja ar pirmo mēģinājumu nokārtot eksāmenu! Ļoti pacietīgs, nosvērts, zinošs un vienkārši ļoti patīkams cilvēks. Vienmēr visu precīzi un skaidri paskaidroja. Bija prieks iet uz nodarbībām, jo zināju, ka gaida interesanta un pamācoša braukšanas stunda. Instruktors rūpējas par to, lai viņa audzēkņi justos droši uz ceļa un būtu zinoši satiksmes dalībnieki. Ļoti pretīmmnākošs ar nodarbību laikiem, man tas bija īpaši svarīgi, jo mācos un trenējos. Noteikti ietu atkal pie šī instruktora un iesaku arī citiem.

Zane

Lielisks instruktors – nosvērts, pacietīgs un pretimnākošs. Nebija viegli un ātri, bet Armīns izturēja gan manus “brīnumus uz ceļa” apmācību sākumprocesā, gan ik pa laikam esošo vaidēšanu “es nevaru, man nesanāk”. Dažreiz nopietni, dažreiz ar humoru, mierīgi izskaidroja visus neskaidros jautājumus un situācijas, kā rezultātā CSDD vadīšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi, braucot ar prieku un pārliecību. Iemācīja pamatīgi un tagad jūtos droša uz ceļa! Iesaku izdarīt īsto izvēli!

Linda

Manuprāt, labākais instruktors. Nosvērts, pacietīgs un galvenais – kvalificēts. Iemācīja visu, kas nepieciešams, lai kļūtu par labu ceļu satiksmes dalībnieku. Noteikti iesaku!

Evija

Šķiet, ka daudzi, mācoties braukt un šajā procesā saskaroties ar grūtībām vai arī citu veiksmes stāstiem, būs attiecinājuši uz sevi neglaimojošo darbarīka nosaukumu – „cirvis” 😀 Arī es, jo gāja ilgi un grūti, kamdēļ vēl jo vairāk aizvien neticās, ka ES vakar ieguvu tiesības un ka ES protu vadīt automobili! Instruktora izvēlei ir liela nozīme un savējo nenožēloju ne reizes. Armīns ir ļoti nosvērts, mierīgs, pacietīgs, patiešām ieinteresēts(!), draudzīgs, pozitīvi noskaņots un labsirdīgs instruktors. Skaidroja, atkārtoja atkal un atkal, zīmēja, atbildēja uz visiem maniem jautājumiem, varēja just, ka viņš tiešām ir ieinteresēts savu kursantu attīstībā. Kas ir ļoti svarīgi, viņš nekavējās uzmundrināt, uzteikt par progresu, kā arī iedvesa ticību saviem spēkiem, kas manā gadījumā patiešām bija no svara – ka es varu un viss notiek. Iesaku Armīnu!