Armīns Gedrovics

Škoda Octavia, 2015.g.

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks Darba dienās: 8.00-17.00
Cena 25.00 €
Vieta Satekles iela 2, Rīga (DUS Trest)
Tālrunis 26826264

Komentāri

Pievienot komentāru

Sanita

Pirms nedēļas piepildīju savu mazo sapnīti – autovadītāja apliecība. To piepildīt man palīdzēja Armīns. Tiešām lielisks instruktors, kurš vienmēr palīdzēja, visu saprotami izskaidroja. Atradām kopīgu valodu un uz katru braukšanas nodarbību gāju ar prieku. Viņš iemācīja vadīt automašīnu pilnīgi no nulles. Motivēja brīžos, kad rokas nolaidās un domāju – viss, man nekas nesanāk. Bija tiešam ieinteresēts, lai nokārtotu gan skolas, gan CSDD eksāmenu. Izstāstīja dažādas fīčas Rīgas satiksmē. Laicīgi brīdināja, ja ir kādas satiksmes izmaiņas uz ielām, kur parasti braucām. Pirms eksāmena ieteica vēl pēdējos ieteikumus, kā labāk sagatavoties eksāmenam. Pēc eksāmena apjautājās, kā gāja. Armīns tiešām ir ieinteresēts, lai viņa kursanti spētu iemācīties droši un pārliecinoši vadīt auto. Kopš tiesības kabatā, tāda maza tukšuma sajūta – trūkst foršo braucienu. Iesaku Armīnu! Instruktors ar lielo burtu!

Rūta

Vienreizējs instruktors! Visu izskaidro mierīgi, pat tad, kad pašai likās, ka nekas nesanāks un vienmēr pamudināja nepadoties . Liela pacietība un pozitīva attieksme! Nevaretu vēlēties labāku instruktoru! 😊

Vendija

Milzīgs Paldies Armīnam, par to, ka nepilna gada laikā ir palīdzējis man sasniegt manu mazo sapnīti – B kategorijas tiesības. Perfekti izskaidro kā figūras izbraukt. Pakāpeniski pieradina pie satiksmes intensitātes. Izskaidroja katru jauno vietu pirms tās izbraukšanas. Vienmēr spēja atrast laikus, lai es cilvēks ar pilnu darba slodzi un vakara studijām, varētu 2 reizes nedēļā izbraukt. Nezinu vai labāku instruktoru varētu vēlēties! Paldies, paldies!!! 🙂

Laura

Brīnišķīgs instruktors, kurš man – cilvēkam, kas nekad mūžā nebija pat apsēdies vadītāja krēslā pie stūres – iemācīja braukt tā, ka CSDD eksaminētājs saslavēja gan mani, gan instruktoru par dinamiskas un drošas braukšanas iemācīšanu. Iemāca visu, ko vajag zināt ne tikai lai noliktu eksāmenu, bet arī lai kļūtu par labu ceļu satiksmes dalībnieku. Tiesības kabatā ar pirmo reizi un milzīgs gandarījums par paveikto. 100% iesaku!

Ieva

Varētu teikt, ka esmu laimīgākais cilvēks uz pasaules, jo tiesības pāris stundas atrodas manā kabatā! Vislielākais prieks ir tādēļ, ka nokārtoju ar pirmo reizi, kaut laika apstākļi šodien nebija tie patīkamākie. Taču neskatoties uz tiem, Armīns mani bija ļoti labi sagatavojis. Kā arī izbraukšana vēl pirms eksāmena krietni nomierināja. Par Armīnu varu teikt, ka viņš ir cilvēks, kas atrodas savā vietā un strādā ar pilnu atdevi. Viņš visu uzzīmē, pastāsta, paskaidro un liek arī topošajam šoferim, tā teikt, kustināt smadzenes. Stāsta arī par situācijām, kas nav ikdienišķas, bet turpmāk noderēs, ja aizliks aiz auss iegūto informāciju. Arī uz jautājumiem, kas varētu kādam šķist smieklīgi, viņš atbild tos uztverot normāli. Nekliedz, neārdās pie pieļautajām kļūdām, bet izskaidro tās mierīgi. Katrā ziņā, cilvēks ir patīkams un kopīgu valodu var ātri atrast. Lai vai kā, ja man būtu jāmācās vēlreiz braukt, es atkārtoti izvēlētos tikai un vienīgi Armīnu!

Annija

Lielisks instruktors! Ļoti nosvērts, atsaucīgs, mierīgs, un pacietīgs pat ar mani, kad pašai jau likās,ka autovadītaja no manis nesanāks 😀 Ļoti zinošs, stāstīs un atkārtos visu, kamēr iegaumēšu un zināšu visu. Rūpīgi visu izstāsta/uzzīmē/apraksta. Kad vajadzēs uzmundrinās un rūpīgi paskaidros,ja pieļauta kļūda. Ļoti ieinteresēts savu kursantu veiksmīgā apmācīšanā. Noteikti iesaku Armīnu!

Beatrise

Paldies instruktoram, ka palīdzēja ar pirmo mēģinājumu nokārtot eksāmenu! Ļoti pacietīgs, nosvērts, zinošs un vienkārši ļoti patīkams cilvēks. Vienmēr visu precīzi un skaidri paskaidroja. Bija prieks iet uz nodarbībām, jo zināju, ka gaida interesanta un pamācoša braukšanas stunda. Instruktors rūpējas par to, lai viņa audzēkņi justos droši uz ceļa un būtu zinoši satiksmes dalībnieki. Ļoti pretīmmnākošs ar nodarbību laikiem, man tas bija īpaši svarīgi, jo mācos un trenējos. Noteikti ietu atkal pie šī instruktora un iesaku arī citiem.

Zane

Lielisks instruktors – nosvērts, pacietīgs un pretimnākošs. Nebija viegli un ātri, bet Armīns izturēja gan manus “brīnumus uz ceļa” apmācību sākumprocesā, gan ik pa laikam esošo vaidēšanu “es nevaru, man nesanāk”. Dažreiz nopietni, dažreiz ar humoru, mierīgi izskaidroja visus neskaidros jautājumus un situācijas, kā rezultātā CSDD vadīšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi, braucot ar prieku un pārliecību. Iemācīja pamatīgi un tagad jūtos droša uz ceļa! Iesaku izdarīt īsto izvēli!

Linda

Manuprāt, labākais instruktors. Nosvērts, pacietīgs un galvenais – kvalificēts. Iemācīja visu, kas nepieciešams, lai kļūtu par labu ceļu satiksmes dalībnieku. Noteikti iesaku!

Evija

Šķiet, ka daudzi, mācoties braukt un šajā procesā saskaroties ar grūtībām vai arī citu veiksmes stāstiem, būs attiecinājuši uz sevi neglaimojošo darbarīka nosaukumu – „cirvis” 😀 Arī es, jo gāja ilgi un grūti, kamdēļ vēl jo vairāk aizvien neticās, ka ES vakar ieguvu tiesības un ka ES protu vadīt automobili! Instruktora izvēlei ir liela nozīme un savējo nenožēloju ne reizes. Armīns ir ļoti nosvērts, mierīgs, pacietīgs, patiešām ieinteresēts(!), draudzīgs, pozitīvi noskaņots un labsirdīgs instruktors. Skaidroja, atkārtoja atkal un atkal, zīmēja, atbildēja uz visiem maniem jautājumiem, varēja just, ka viņš tiešām ir ieinteresēts savu kursantu attīstībā. Kas ir ļoti svarīgi, viņš nekavējās uzmundrināt, uzteikt par progresu, kā arī iedvesa ticību saviem spēkiem, kas manā gadījumā patiešām bija no svara – ka es varu un viss notiek. Iesaku Armīnu!