Armands Šteinbaums

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

 

Volvo S60 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks Darba dienās: 07.00 – 20.00, Sestdienās: pēc vienošanās
Cena 25.00 €
Vieta Puškina iela pie Zinātņu akadēmijas
Tālrunis 29470299

Komentāri

Pievienot komentāru

Anna

Armands māca ļoti labi, ir pacietīgs un pozitīvs! Nevienu reizi nav pacēlis balsi un mierīgi vienmēr visu paskaidro, pat ja mašīna noslāpst krustojuma vidū, kas man gadījās ik pa laikam.... Iesaku visiem!

Ričards

Neiesaku šo instruktoru nevienam. Pēc 20 braukšanām neko lāga neiemācija, tikai naudu plēš, jo pēc katra koda vēl prasa 25€ . No viņa nedzridēsiet neko citu kā, pa labi, pa kreisi. Un brauksiet ar vecu mašīnu, kurai kārba slikti strādā un vēl Jums pārmetīs, ka laužat....

Madara

Ar vārdiem grūti izteikt visu to, ko instruktors Armands ir izdarījis manā labā, vienkārši sēžot mašīnā un ļaujot man mācīties braukt! Mācījos braukt jau diezgan ilgu laiku un likās, ka tas nav domāts man, bet, kad sāku braukt pie instruktora Armanda, viņš ne mirkli neļāva man zaudēt ticību saviem spēkiem. Tieši pretēji, viņš man katru reizi norādīja nevis tik ļoti uz manām kļūdām, bet tieši uz progresu, kas notiek, liekot saprast, ka es tiešām to varu! Un es tiešām to izdarīju! Vēl šodien man neticas, ka tiku pie tiesībām! Liels paldies! 🙂