Aleksandrs Liziks

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

Informējam Jūs, ka BRAUKŠANAS APMĀCĪBA līdz 25.01.21. nav atļauta!

Mercedes-Benz Actros

Kategorijas CE/DE kategorija, C kategorija
Valodas LV, RU, EN
Darba laiks pēc pieprasījuma
Cena 39.00 €
Vieta pēc pieprasījuma
Tālrunis 29506376

Komentāri

Pievienot komentāru

Juris

Aleksandrs ir labs instruktors, daudz ko iemacija, pastāstīja no savas pieredzes, tas palīdzēja. Silti iesaku šo instruktoru.

Aleksandrs

Mācījos pie Aleksandra gan C,gan CE,eksāmenus noliku bez problēmām.Figūru izpilde uz CE kat automašīnu likās neiespējami,bet pārtapa iespējami,un apguvu samērā ātri,un eksamēnā ar to problēmu nebija.Mācoties ar Aleksandru sajutos brīvi,omulīgi,likās ka blakus sēž labākais draugs,kas atviegloja mācības bez stresa situācijām,izstāstīja visu līdz sīkumiem kā un ko darīt.Esmu ļoti gandarīts par viņa labo atieksmi un mācītprasmi,ja vajadzētu ieteikt ar kuru instruktoru likt smagās kategorijas,es bez vilcināšanas ieteiktu Aleksandru. Liels paldies jums Aleksandr par labu padarītu darbu!