Aivars Kļava

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - AIVARS KĻAVA

BMW 2 (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas LV
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:00 - 16:00
Cena 45.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris 15

Komentāri

Pievienot komentāru

Kristīne

Profesionāls un pieredzējis instruktors. Iemācīja ne vien braukt, bet droši piedalīties satiksmē, mijiedarbojoties ar citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Īpaši svarīgi, palīdzēja pārvarēt bailes no braukšanas. Aivars katrai braukšanas nodarbībai pievērš rūpīgu uzmanību, braukšanas nodarbības tika organizētas ne tikai iespējamo eksāmena maršrutu ietvaros, bet gan daudz plašāk, ietverot braukšanu remondarbu vietās, sarežģītos maršrutos, pa šosejām, blīvi apdzīvotās vietās, sastrēgumos. Saprotami un pacietīgi izskaidro pieļautās kļūdas, iespējamos bīstamo manevru scenārijus, paskaidro nesaprotamās vietas. Izskaidro teoriju un ar piemēriem praksē parāda teorijā nesaprotamos punktus. Vienmēr ļoti atsaucīgs, precīzs, pretīmnākošs. Šobrīd, pēc eksāmena nokārtošanas, ikdienā brīvi braucu pa visu Rīgu gan ar manuāli, gan ar automātu.

Andris

Lielisks instruktors! Māca gan automātu gan manuālu, var palīdzēt izvēlēties kuru labāk ja vēl nezini pats. Pirmo nodarbību braucu ar manuālu, nakamās pārgāju uz automātu, CSDD eksāmenu nokārtoju arī uz automātu pēc 23 nodarbībām. Pieņem arī eksāmenus pats, ļoti labi zin kādi ir eksāmena apstākļi, kritēriji, procedūras un labi sagatavoja gan skolas gan CSDD eksāmeniem. Pašu nodarbību laikā vienmēr pievērš uzmanību kā es braucu, negulēja, nesēdēja telefonā. Vienmēr manīja un mācīja dažādas sīkas nepilnības, nianses un kopumā sagatavoja mani braukšanai daudz augstākā līmenī nekā minimumam vai tikai eksāmena apstākļiem. Sagatavoja arī braukšanas eksāmena teorētiskajiem jautājumiem. Katra nodarbība bija vērtīga un katrā vienmēr kas tika iemācīts vai uzlabots. Viegli sasniedzams, pierakstīties nodarbībām vienmēr bija viegli un nebija lielas rindas vai ilga gaidīšana.