Aivars Babra

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

Yamaha MT-07, Kawasaki Z650, Honda CB650R

Kategorijas A kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 50.00 €
Vieta Krasta iela 1
Tālrunis 28368027
Komentāri Kategorijas - A un A2

Komentāri

Pievienot komentāru

Alise

Lielisks instruktors, kurš iemācīja braukt no 0. Ļoti mierīgi visu paskaidroja, saprotoši uztvēra kļūdas, iemācīja prakstiskus knifus un sniedza nepieciešamos padomus, lai eksāmenu nokārtotu ar pirmo reizi! Aivars ir instruktors ar lielisku humora izjūtu un pacietību, kurš iedrošināja braukt. Nodarbību laikus sarunāt bija ļoti viegli, uz katru no tām gāju ar sajūsmu, tāpēc noteikti to varu dēvēt par vislabāko mācīšanās pieredzi. Iesaku!

Ralfs

Ļoti labs instruktors. Visu vienkārši un saprotami paskaidro, neliekot Tev justies muļķīgi par pieļautajām kļūdām. Atbild uz visiem jautājumiem vienkārši un saprotami. Bija viegli sarunāt laikus nodarbībām. Noderīgu informāciju un "knifus" sniedz kā uz laukuma tā arī uz ielām.