Aivars Apšenieks

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

Audi A3

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 40.00 €
Vieta Pēc pieprasījuma
Tālrunis 29472496

Komentāri

Pievienot komentāru

Aleksejs

Paldies jums par visu ! Noliku tiesibas gludi un raiti ! Iesaku visiem

Madara

Labākais instruktors, ar kuru esmu braukusi. Lieliski izstāsta tehnisko braukšanas pusi. Uz ceļa jūtos droši vēl aizvien. Eksāmeni ar pirmo reizi. 10/10

Dinija

Mierīgs un komunikabls, labi visu paskaidro, Rīgā tagad braucot jūtos kā zivs ūdenī pateicoties instruktoram Aivaram, nav no kā baidīties. Noteikti iesaku citiem.

Alīna

Biju paņēmusi dažas nodarbības ar Aivaru, lai pamēģinātu un iemācītos braukt ar Audi. Ļoti patika mūsu nodarbības! Aivars ir ļoti mierīgs, pacietīgs un tiešām labs instruktors! Visu izskaidros un parādīs kā jārīkojās dažādās situācijās. Eksāmenā braucu ar Audi un ir veiksmīgi nokārtots, jo zināju kam īpaši jāpievērš uzmanība! Esmu ļoti pateicīga par ieteikumiem un atbalstu!

Люсьена

Pirms eksāmena CSDD paņēmu 2 nodarbības ar Aivaru, lai varētu izjust Audi, jo visu laiku biju braukusi ar Golfu, ļoti patīkams instruktors, laipns. Aivara ieteikumi man tiešām palīdzēja, un vakar eksāmenā biju braukusi tieši ar Audiku, ja nebūtu ar Aivaru braukusi mož i nifiga nenokārtotu. 🙂

Ingrīda

Superīgs instruktors, bija patīkami iet uz braukšanas nodarbībām. Visiem iesaku šo instruktoru.

Viesturs

Loti labs instruktors,visu perfekti iemaca, lieki nemarine, brauksanas vienmer ir interesantas un jautras! Iesaku!