Aigars Gūtmanis

BMW 2 (automāts)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU, EN
Darba laiks pēc pieprasījuma
Cena 30.00 €
Vieta pēc pieprasījuma
Tālrunis 26621937

Komentāri

Pievienot komentāru

Anete

Vēlos pateikt LIELU paldies arī šeit, atsauksmēs, instruktoram Aigaram Gūtmanim. Tiesības noliku ar pirmo reizi. Esmu patīkami pārsteigta. Eksāmenam sagatavoja ar lielu atbildības sajūtu, braukšanas nodarbības bija interesantas un dažādas. Viņš ir nopietns, bet tajā pašā laikā mācēja atdzīvināt nodarbības ar smiekliem, smaidu un labu mūziku. Uzticieties viņam un tiesības būs rokā. Paldies arī autoskolas draudzīgajam kolektīvam un īpaši vadībai, kā arī pasniedzējam Ingusam Ducenam- CSDD teoriju noliku ar pirmo reizi. Ar cieņu, Anete Vugule.

Dace

Pie instruktora Aigara biju uz pāris nodarbībām, pēc tam, kad izvēlējos mehāniskās autokārbas vietā kārtot eksāmenu ar automātu.Varu teikt tikai to labāko, labi izskaidro figūru laukumu, pirms eksāmena aizvedīs uz visdažādākajām sarežģītajām vietām,kā arī ir atsaucīgs, ja pasaki, ko tieši vēlies patrenēties. Viņš ievieš ticību savām spējām, dažreiz arī vietā pajoko. Un jā, varu tikai piemitināt kā lielu plusu, ka viņa mašīna ir identiska CSDD eksāmena auto.

Agija

Vēlējos padalīties ar pieredzi pie šī instruktora. Aigars mani mācīja vadīt automašīnu gandrīz no ''0''. Atsauksmes viennozīmīgi ir pozitīvas. Nebija arī jāgaida ilgi rindā lai pierakstītos, pierakstu veica uzreiz visām 10 nodarbībām, ar kurām man arī pietika. Nodarbības laikā sagādāja nepiespiestu gaisotni, nezaudējot uzmanību par notiekošo. Visas kļūdas un neprecizitātes uzreiz izskaidroja, liekot atkārtot nepareizi izpildīto manevru līdz tas ir veikts pareizi. Nodarbību laikā bija atvērts jautājumiem par ceļa satiksmi. Maršrutus izvēlējās katru reizi savādāku, nodarbību laikā satiksmes sarežģītību pieaudzējot, tādējādi gatavojos mani visšaurākajām ielām un vis neparedzamākajiem krustojumiem. Eksāmenam mani sagatavoja godam, jo noliku ar pirmo reizi. Vēl vēlējos minēt kad mašīna kura tika izmantota bija identiska CSDD eksāmenu automašīnai. Kā arī kā cilvēks viņš ir ļoti patīkams, ar kuru varēja parunāt arī par makšķerēšanu un citām hobiju lietām, kas man personīgi palīdzēja atbrīvoties no saspringuma. Paldies liels..... Tiešām iesaku.

Liene

Liels paldies instruktoram Aigaram! Divās braukšanas reizēs sagatavoja mani tiesību pārkvalifikācijai. Izbraukājām visas Rīgas sarežģītās vietas, krustojumus, kamēr es jutos droša un zinoša. Lielākais ieguvums bija, ne tikai nokārtot tiesības, bet arī justies droši un pārliecinoši, lai atrastos Rīgas ielās! Vēlreiz paldies Aigaram! Lielisks instruktors, pacietīgs un zinošs.

Anete

Milzīgs paldies instruktoram Aigaram Gūtmanim! Visu ļoti labi iemāca, ir saprotošs un nepalaiž garām nozīmīgas un šķietami nenozīmīgas detaļas. Uz braukšanas nodarbībām devos ar prieku un pēc nodarbībām jutos priecīga par paveikto. Iesaku Aigaru kā instruktoru, jo viņš iemācīs visu no sākuma līdz beigām un arī paslavēs par labu braukšanu. Ar godu un minimālām kļūdām noliku braukšanas eksāmenu.

Jurita Čerņavska

Vēlos patteikties instruktoram Aigaram Gūtmanim par profesionālu pieeju savam darbam!Tiešām ar lielu prieku varu teikt ka pavadītās 3 stundas braukšanā bija profesionālas.Tiesības esmu ieguvusi jau sen ,taču bija nepieciešamība atkārtot savas zināšanas, jo sen nebija braukts. Viss tika izskaidrots katrs krustojums var teikt ar karoti mutē ielikts!Liels,liels paldies! Ar cieņu Jurita Čerņavska