Aigars Gūtmanis

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

BMW 2 (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 9:00 - 14:00
Cena 40.00 €
Vieta Tadaiķu iela 1
Tālrunis 26621937

Komentāri

Pievienot komentāru

DIANA

Mans ceļš līdz tiesībām bija garš, mainīju autoskolas, instruktorus - bailes no ceļa bija tik lielas, ka nespēju nekad aiziet līdz galam. Ar šo instruktoru es jau pirmajās nodarbībās noticēju sev, uz ceļa sāku justies arvien drošāk, ātrā tempā esmu iemācījusies visu ko vajag un ieguvusi tiesības! Milzīgs paldies! Instruktors ar talantu!

Kristīne D.

Paldies, instruktors, kas dod ticību saviem spēkiem un patiesi māca braukt un saprast , kas notiek ceļa satiksmē. Lai Jums Veiksme ir sabiedrotā : ) laba Veselība un ♡ AUTOPRIEKS VISIEM ♡ !

Irina

Супер инструктор, отлично объясняет и подготавливает к экзамену. Прекрасный человек, который точно нашел свое дело! Всем советую!

Viktorija

Super instruktors

Anastasija

отличный инструктор! всем советую, на вождение ходила как на праздник! очень веселый с юмором, учит так что в голове откладывается на долго информация!

Anete

Sirsnīgākais, mierīgākais un jaukākais pasniedzējs kādu zinu! Sagatavoja mani CSDD eksāmenam pēc vairāku mēnešu pauzes, palīdzēja rast pārliecību pie stūres un drošības sajūtu uz ceļa, paskaidrot katru sarežģīto krustojumu un perfekti iemācīt figūras. CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Noteikti iesaku!

Linda Viktorija

Tiesības kabatā. Braukšanas eksāmens CSDD ar pirmo reizi! Pacietīgs, profesionāls instruktors. Iesaku!

Jana

Спасибо большое самому крутому инструктору Айгару! С ним учебная езда проходит спокойно, волнение уходит. Терпеливый,спокойный,с юмором! Экзамен сдала с первого раза! Все объясняет,разбираем ситуации. Честный,деньги не тянет как другие инструкторы.Не отвлекается на свои нужды. Мое время только со мной и на меня!Рекомендую! Самый классный и добрый! Спасибо большое!

Eva E.

Milzīgs paldies instruktoram Aigaram Gūtmanim. Viņš man palīdzēja pārvarēt nedrošību Rīgas intensīvajā satiksmē un sarežğītajos krustojumos. Ļoti saprotami iemācīja izpildīt figūras. Aigars ir mierīgs , pacietīgs , ar labu humora izjūtu , prot pārliecinăt , ka viss ir viegli un vienkārši izdarăms. Un tā patiešăm ir , jo CSDD eksămenu noliku ļoti pārliecinoši ar pirmo reizi.

Eva Egle

Milzīgs paldies instruktoram Aigaram Gūtmanim. Viņš man palīdzēja pārvarēt nedrošību Rīgas intensīvajā satiksmē un sarežģītajos krustojumos. Ļoti saprotami iemācīja izpildīt figūras. Aigars ir mierīgs , pacietīgs, ar labu humora izjūtu un prot pārliecināt , ka viss ir viegli un vienkārši izdarāms. Un tā patiešām ir, jo CSDD eksāmenu noliku ļoti pārliecinoši ar pirmo reizi. Iesaku !

Vera

Большое спасибо Айгару. Он у меня третий инструктор.Начинала учится на механике.Инструктор был хороший.Но я всетаки перешла на автомат и если бы сразу попала к Айгару то сдала бы может и с первого раза.А так ему пришлось меня практически переучивать.Он очень терпеливый,спокойный,с юмором. Каждый раз были новые маршруты,сложные перекрестки.Он учит ездить и чувствовать себя уверенно.Машина у него практически такая же как на экзамене.Идите к нему учится. Он хороший инструктор. Paldies.

Anete

Vēlos pateikt LIELU paldies arī šeit, atsauksmēs, instruktoram Aigaram Gūtmanim. Tiesības noliku ar pirmo reizi. Esmu patīkami pārsteigta. Eksāmenam sagatavoja ar lielu atbildības sajūtu, braukšanas nodarbības bija interesantas un dažādas. Viņš ir nopietns, bet tajā pašā laikā mācēja atdzīvināt nodarbības ar smiekliem, smaidu un labu mūziku. Uzticieties viņam un tiesības būs rokā. Paldies arī autoskolas draudzīgajam kolektīvam un īpaši vadībai, kā arī pasniedzējam Ingusam Ducenam- CSDD teoriju noliku ar pirmo reizi. Ar cieņu, Anete Vugule.

Dace

Pie instruktora Aigara biju uz pāris nodarbībām, pēc tam, kad izvēlējos mehāniskās autokārbas vietā kārtot eksāmenu ar automātu.Varu teikt tikai to labāko, labi izskaidro figūru laukumu, pirms eksāmena aizvedīs uz visdažādākajām sarežģītajām vietām,kā arī ir atsaucīgs, ja pasaki, ko tieši vēlies patrenēties. Viņš ievieš ticību savām spējām, dažreiz arī vietā pajoko. Un jā, varu tikai piemitināt kā lielu plusu, ka viņa mašīna ir identiska CSDD eksāmena auto.

Agija

Vēlējos padalīties ar pieredzi pie šī instruktora. Aigars mani mācīja vadīt automašīnu gandrīz no ''0''. Atsauksmes viennozīmīgi ir pozitīvas. Nebija arī jāgaida ilgi rindā lai pierakstītos, pierakstu veica uzreiz visām 10 nodarbībām, ar kurām man arī pietika. Nodarbības laikā sagādāja nepiespiestu gaisotni, nezaudējot uzmanību par notiekošo. Visas kļūdas un neprecizitātes uzreiz izskaidroja, liekot atkārtot nepareizi izpildīto manevru līdz tas ir veikts pareizi. Nodarbību laikā bija atvērts jautājumiem par ceļa satiksmi. Maršrutus izvēlējās katru reizi savādāku, nodarbību laikā satiksmes sarežģītību pieaudzējot, tādējādi gatavojos mani visšaurākajām ielām un vis neparedzamākajiem krustojumiem. Eksāmenam mani sagatavoja godam, jo noliku ar pirmo reizi. Vēl vēlējos minēt kad mašīna kura tika izmantota bija identiska CSDD eksāmenu automašīnai. Kā arī kā cilvēks viņš ir ļoti patīkams, ar kuru varēja parunāt arī par makšķerēšanu un citām hobiju lietām, kas man personīgi palīdzēja atbrīvoties no saspringuma. Paldies liels..... Tiešām iesaku.

Liene

Liels paldies instruktoram Aigaram! Divās braukšanas reizēs sagatavoja mani tiesību pārkvalifikācijai. Izbraukājām visas Rīgas sarežģītās vietas, krustojumus, kamēr es jutos droša un zinoša. Lielākais ieguvums bija, ne tikai nokārtot tiesības, bet arī justies droši un pārliecinoši, lai atrastos Rīgas ielās! Vēlreiz paldies Aigaram! Lielisks instruktors, pacietīgs un zinošs.

Anete

Milzīgs paldies instruktoram Aigaram Gūtmanim! Visu ļoti labi iemāca, ir saprotošs un nepalaiž garām nozīmīgas un šķietami nenozīmīgas detaļas. Uz braukšanas nodarbībām devos ar prieku un pēc nodarbībām jutos priecīga par paveikto. Iesaku Aigaru kā instruktoru, jo viņš iemācīs visu no sākuma līdz beigām un arī paslavēs par labu braukšanu. Ar godu un minimālām kļūdām noliku braukšanas eksāmenu.

Jurita Čerņavska

Vēlos patteikties instruktoram Aigaram Gūtmanim par profesionālu pieeju savam darbam!Tiešām ar lielu prieku varu teikt ka pavadītās 3 stundas braukšanā bija profesionālas.Tiesības esmu ieguvusi jau sen ,taču bija nepieciešamība atkārtot savas zināšanas, jo sen nebija braukts. Viss tika izskaidrots katrs krustojums var teikt ar karoti mutē ielikts!Liels,liels paldies! Ar cieņu Jurita Čerņavska