Uzziniet nodarbību grafiku, cenas un piesakieties apmācībai

LABĀKĀ AUTOSKOLA LATVIJĀ!

Mācīties pie mums - tas nozīmē mācīties lielākajā un pieredzes bagātākajā autoskolā, kurā vari iegūt tiesības ātri, pārliecinoši un par patīkamu cenu! Atver visus ceļus sev priekšā - piesakies tūlīt!

Sample Image

45 925

cilvēki ir ieguvuši tiesības pie mums

Sample Image

9 no 10

mūsu audzēkņi noliek eksāmenu ar pirmo reizi

Sample Image

3 585

zvanus saņemam mēnesī

Sample Image

83

cilvēki strādā mūsu autoskolā

Sample Image

Labākā cena

no visām autoskolām Latvijas tirgū

Sample Image

~50%

studentu nāk pie mums pēc draugu ieteikuma

Sample Image

17

gadu pieredze kopš 2002 gada

Sample Image

18

filiāles septiņās Latvijas pilsētās

credo autoprieks

Atsauksmes

Сергей очень спокойный и всегда помогает разобраться в ситуациях на дороге, объясняет все ошибки, морально не давит. Благодаря Сергею и его занятиям сдала экзамен с первого раза. Рекомендую всем.

Валерия

Прекрасный преподаватель! Много пример из жизни!

Леван

Владимир супер инструктор. Работу свою выполняет на все 100%. Занятия проходят легко и непринужденно. Он даёт невидимую поддержку, благодаря которой вся неуверенность остаётся где -то там, за бордюром. С ним всё просто и понятно. Ещё раз спасибо ему.

Anna

Dainis ir labākais instruktors, jo palīdz iedrošināt un noticēt savām spējām, tajā pašā laikā pakāpeniski palielinot grūtības pakāpi nodarbībās. Prot atrast katram apmācāmajam individuālu pieeju, ir mierīgs un ar labu humora izjūtu. Daudzās labās atsauksmes internetā ir patiesība, paldies par atbalstu tiesību iegūšanā!

Zane

Ideāls instruktors, esmu sajūsmā un iesaku ikvienam

vendy

Отличный инструктор! Очень отзывчивый и дипломатичный. Самый большой плюс - это возможность поездить по городу уже на самых первых занятиях (конечно же, это зависит от ученика), но многие инструкторы тратят время на рисунки и объяснения по 20-30 минут. С Юрием было намного больше практики по разным районам и маршрутам.

Анастасия

Hands down labākais instruktors, ko dzīva dvēsele varētu izvēlēties. No sākuma nezināju, ko sagaidīt, bet jau pēc pirmās nodarbības pazuda priekšstats, ka autoskolu instruktori ir īgni un dusmīgi. Ja kāds ir vēl tik pat stresains kā es, tad šis (prātā) jaunietis ir ideālais variants, ko izvēlēties, jo ir saprotošs, enerģiju paceļošs un var redzēt, ka šo darbu dara ar sirdi. Kļūdas izskaidro tā, ka pēc tam nepaliek trauma cilvēka psihē. Kā pievienotā vērtība tam, ka iemācīs braukt, nāk līdzi psihologa cienīgas dzīves gudrības, tā kā uz to var sktīties kā vēl lielāku ieguvumu. Paldies!

Roberts

Я перешла учиться в Credo из другой автошколы.К Сергею попала по рекомендации. Занятия проходили интенсивно и интересно и как результат сдала вождение в csdd с первого раза! Сергею огромная благодарность за профессионализм и выдержку!

Наталья

Jaunumi

Sadarbība ar "Maxima Latvija"

Paplašinot autoskolas “Credo Autoprieks” izaugsmi un attīstību, esam izveidojuši sadarbību ar “Maxima Latvija” -  vienu no vadošajiem mazumtirdzniecības tīkliem Latvijā un lielāko uzņēmumu Baltijā. Esam gandarīti un priecīgi par ieguldīto darbu, kas vienmēr ir vērsts uz klientu un viņu vajadzībām. Sadarbība ar “Maxima Latvija” ir solis domāt uz priekšu un redzēt plašāk

lasīt tālāk
Iekšējās kārtības un apmācības noteikumi
Vispārīgie jautājumi. Izglītības procesa organizācija. Apmācības kārtība. Audzēkņa tiesības un pienākumi. Noteikumu darbības termiņš. Personas datu apstrāde. Pušu atbildība.
lasīt tālāk
Personas datu apstrādes paziņojums
Credo Autoprieks autoskolas personas datu apstrādes paziņojums klientiem
lasīt tālāk
Kā iegūt autovadītāja tiesības 60 dienās?
Augsti kvalitātes standarti. Mūsu apmācību metodika ir vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi.
Eksāmenu laiki
Skolas teorijas eksāmena likšanas laiki:

Otrdiena 12:00-17:30 Pārtraukums: 13:30-13:50; 17:00-17:20
Piektdiena 08:30-20:00 Pārtraukums: 11:00-11:20; 17:00-17:20
Sestdiena 09:00-14:30 Pārtraukums: 12:00-12:20

Uz eksāmenu iepriekš pieteikties nevajag.
Adrese: Rīga, Raiņa bulvāris 25, 420.kab.
Cena: 10 eiro
lasīt tālāk

Mūsu partneri