ИНСТРУКТОРЫ

В нашей команде более 100 работников!

Инструкторы

Вячеслав Круглицкис 

VW Golf 6 

 

Категории Б, БЕ
Языки LV, RU
Рабочее время Рабочие дни: 8.30 - 20.00, Субботы: 8.30 - 14.00
Цена 12,5 Евро / академический час
Свободные места (утром) по запросу
Свободные места (днем) по запросу
Свободные места (вечером) по запросу
Место встречи ул. Пушкина 18, около академии наук

Назад к списку

 

Коментарии

Sergejs

Добавлен: 2016.04.17 / 17:55

Очень хороший инструктор. Ну оооочень. Просто адекватный человек. Ничего лишнего и очень много полезного, как в плане вождения так и в повседневной жизни автовладельца. Самое главное это его спокойствие в создаваемых мной аварийных ситуациях. Я в первый раз сел за руль в 31 год и в итоге сдал экзамен с первого раза. Рекомендую всем и мужчинам и женшинам. Спасибо Вячеславу и всем удачи.

Agris

Добавлен: 2015.11.20 / 14:55

Paties prieks,ka izvēlējos mãcīties braukšanu pie šī instruktora. Ja kãdreiz gadijãs kãda izdarīta kļūda uz ceļa, tad instruktors uzzīmēja šo situãciju uz tãfelītes un izskaidroja, kã pareizi būtu jãrīkojas, kas tiešãm ļoti palīdzėja.
Instruktors pats ir ļoti mierīgs, pretimnãkoš un sava amata meisters.
Paldies Instruktor ,tiesības ar pirmo reizi man kabatā!

Ar cieņu
Agris

Valters

Добавлен: 2015.09.04 / 18:50

Piekrītu Kerijai :)!
Nomainīju instruktoru un biju gatavs nedaudz pagaidīt un būt uzstājīgs, lai tiktu pie Vjačeslava, jo viņa labā slava iet viņam pa priekšu un mācīties gribētāju netrūkst, gaidīšana bija tā vērta :)!
Ar Vjačeslavu vienmēr bija patīkami braukt, šad tad viņš pat pievēra acis uz kaut kādām sīkām kļūdiņām ļaujot pašam nedaudz "brīvāk paelpot" un tai pat laikā ne mirkli neļāva "haltūrēt" un zaudēt modrību uz ceļa! Un pats galvenais - vienmēr atvērts, smaidīgs un pozitīvs un jautrs brauciens garantēts :)!

Novēlu visiem tik patīkamu instruktoru, kā Vjačeslavs!

Kerija

Добавлен: 2015.07.25 / 17:43

Nevienā brīdī nešaubījos, vai esmu izvēlējusies pareizo instruktoru. Vienmēr mierīgs, jauks, atsaucīgs. Pat, ja mācoties gadījās taisīt lielas ziepes uz ceļa, Vjačeslavs nesadusmojās, pat drusku pasmējās, normāli izskaidroja, kas par vainu un es vienmēr braukšanas nodarbībās jutos ļoti mierīga! Braukšanas nodarbības man patiešām bija dienas labākā daļa. Izved pa visiem iespējamajiem eksāmena maršrutiem, parāda visas āķīgās vietas un sagatavo gan eksāmenam, gan arī patstāvīgai braukšanai. Vjačeslav, milzīgs paldies par pacietību, ieguldīto darbu un visiem padomiem!!!!!! :)

Anna

Добавлен: 2015.07.20 / 17:12

Otlichnij instruktor i horowij chelovek! Vse predeljno jasno objasnjaet.Nauchil praveljno ezditj za poltora mesjaca! Sdala ekzamen v csdd s pervogo raza!Spasibo emu!!! :)

Raivis

Добавлен: 2015.03.24 / 17:17

tiešām labs instruktors,pirms pāris mēnešiem noliku tiesības tieši pateicoties šim instruktoram es arī ieguvu tiesības,pirmīt es braukaju ar A.Štenbaumu es sapratu ka tā ir lieka naudas izmešana pārgāju tieši pie Vjačeslava viņš visu mani iemacija un pec obligātām braukšanas stundām es devos uz autoskolu un nokartoju braukšanu ar pirmo reizi! Paldies ka ir labi instruktori...

Guntars

Добавлен: 2015.03.09 / 15:54

Jau otro reizi atsaka braukšānu tieši tajā dienā kad tā bija sarunāta... Tas nav korekti!

Instruktors: Vjačeslavs Kruglickis
Добавлен: 2015.03.28 / 21:59
Atvainojiet,lūizdzu,ka mums ar jums neizdevās satikties un uzsākt braukšanas apmācības! Tam bija visai būtiski iemesli. Vēlreiz atvainojos par sagādātajām neērtībām!

Egor

Добавлен: 2015.02.18 / 06:09

Vjačeslav eto prosto ne instruktor a boomba!! nashel podhod ko mne v krotchajshie sroki, vsegda pomogaet i ne toljko na zanjatijah, nahodit vihod! VSEM VSEM VSEM SOVETUJU! spokojnij, vesjolij- voobshem vsem hto hochet sdatj na prava dujte k nemu! P.S sdal vsjo s pervogo raza!

Artjoms

Добавлен: 2015.01.07 / 12:08

Patiešām profesionāls pasniedzējs, kas ne tikai ātri un kvalitatīvi māca braukt un sagatavo eksāmenam, bet arī dod iedziļinātās zināšanas un padomus, kas ļauj justies pārliecinātam un pilnvērtīgi piedalīties satiksmē. Pēc apmācībām eksāmenu nokārtoju no pirmās reizes bez jebkādām kļūdām.
Ļoti iesaku šo instruktoru - viņš ir ne tikai īsts profesionāls, bet arī ļoti pozitīvs un patīkams cilvēks.

Agris

Добавлен: 2014.12.16 / 00:21

Korekts, profesionāls un pozitīvs instruktors. Tiešām iesaku. Iemācīja sajust situācijas uz ceļa, mašīnu, atbilstoši reaģēt dažādās satiksmes situācijās. Eksāmenu noliku bez aizķeršanās. Apmācību laikā bija viegli sadarboties, Vjačeslavs ir gan pozitīvs saskarsmē, gan dod informāciju, iemāca nianses.

* - Обязательно заполняемые поля
 
 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Самый широкий выбор групп и филиалов

  выбирай удобное для себя время и место обучения и приходи! 

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Проффесиональная и большая команда педагогов

  каждый найдет «своего» инструктора!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современный и большой автопарк

  широкий выбор автомобилей, среди которых и идентичные экзаменационным машинам CSDD

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современные методики обучения

  направлены на максимально качественное и быстрое усвоение теоретических знаний и практических навыков - cэкономь деньги и время!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Дружелюбная для обучения среда

  учись  без стресса и  среди друзей! 

Следите за нами: