ИНСТРУКТОРЫ

В нашей команде более 100 работников!

Инструкторы

Сергей Кузин 

ŠKODA OCTAVIA 

 

Категории Б
Языки LV, RU
Рабочее время Рабочие дни: 08.00 - 20.00, Выходные дни: по договоренности
Цена 12,5 Евро / академический час
Свободные места (утром) по запросу
Свободные места (днем) по запросу
Свободные места (вечером) по запросу
Место встречи центр

Назад к списку

 

Коментарии

Kaspars

Добавлен: 2017.02.19 / 15:00

отличнии чувак

Анна

Добавлен: 2016.06.17 / 18:28

Хочу рассказать про чудо-инструктора Сергея Кузина!:) Я пришла к нему учиться с нуля, боялась всего, что связано с машиной и дорожным движением, а сейчас вполне уверенно чувствую себя за рулём. Весь материал он подаёт очень продуманно, постепенно и от лёгкого к сложному. Всё непонятное рисует и объясняет, и до тех пор, пока не поймёшь. Очень терпеливый, с чувством юмора, понимающий курсанта и умеющий найти подход даже к таким паникёрам за рулём, как я :) Ходила на уроки вождения с радостью, очень спокойная и непринуждённая атмосфера на занятии. Рекомендую! Большое спасибо за обучение!

Sindija

Добавлен: 2016.06.15 / 12:46

Par savu braukšanas instruktoru iesaku izvēlēties Sergeju Kuzinu. Sākumā braukšanas meistarībā biju nulle un negāja viegli, tieši tāpēc vēlos pateikt paldies par pacietību un ieguldīto laiku. Kļūdas vienmēr tika paskaidrotas, un vienmēr tika atbildēts uz visiem neskaidrajiem jautājumiem.
Tiesības kabatā jau ar pirmo braukšanas eksāmena reizi. :)

Paula

Добавлен: 2016.05.03 / 12:34

Noteikti iesaku instruktoru Sergeju Kuzinu! Humora izjūta, pacietība un labsirdība Sergejam nav sveša! :) Vienmēr māk uzmundrināt, pasmaidīt un paslavēt! Braukšana kā relaksācija visas dzîves garumā! Paldies! :)

Виктор

Добавлен: 2016.03.01 / 18:46

Огромное спасибо инструктору Сергею Кузину! Благодарю за позитив во время занятий, терпение, профессионализм, отличные советы по сдаче экзамена (объяснит ВСЁ!). Отличный инструктор, замечательный и очень интересный Человек. Всем советую учиться у Сергея. Ещё раз большое Вам спасибо!

Lana

Добавлен: 2016.02.19 / 12:22

Liels paldies šim brīnišķīgajam instruktoram Sergejam Kuzinam, kurš sistemātiski un loģiski izskaidro ar auto vadīšanu un kontrolēšanu saistītās lietas.
Apmācības sāku pie cita instruktora un likās, ka nekad neiegūšu tiesības. Šis instruktors rada pārliecību par savām spējām, kļūdas atzīmē ar iecietību un humoru, rada droši vidi apmācībai.
Tiešām liels paldies!
P.S. Braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi.

Маргарита

Добавлен: 2016.01.24 / 08:31

Хочу сказать огромное спасибо инструктору Сергею Кузину за терпение и профессионализм! Находит индивидуальный подход к каждому ученику и не теряет чувство юмора даже в сложных ситуациях! Советую учиться у него!

Laura

Добавлен: 2015.12.02 / 12:48

Izsaku vislielāko pateicību instruktoram Sergejam Kuzinam par superpacietību, mācot mani no 0, jo pirmo reizi pie stūres piesēdos mācību māšīnā. Mierīgs, ar humora izjūtu. Izskaidro dažādas situācijas uz ceļa, dod padomus un ierāda paņēmienus kā pareizi izbraukt sarežģītus ceļa posmus, cienot arī citus braucējus. Ļoti profesionāls instruktors. Paldies!

Mārtiņš V

Добавлен: 2015.12.02 / 09:40

Gribētu pateik ļoti lielu paldies instruktoram Sergejam Kuzinam par izcilu un precīzu autovadīšanas apmācību. Braukšanas nodarbības vienmēr bija pārdomātas, radot arī ātru risinājumu nestandarta situācijās (piemēram, kad pēc darba dienas ir grūti koncentrēties braukšanai). Viena no daudzajām labajām instruktora īpašībām ir viņa ieinteresētība kursanta kvalitatīvā apmācībā. S.Kuzins vienmēr saprotami izskaidroja dažādus CSN, kā arī vienmēr uz tāfeles uzzīmēja un izskaidroja krustojumu izbraukšanu, beigās iedrošinot uzdot jautājumus, ja kaut kas nebija skaidrs. Uz laukumu izbraukt figūras instruktors ved tad, kad kursants jau ir pieradis pie auto gabarītiem un satiksmes. Tādā veidā figūru izbraukšanas mācīšanos padarot vienkāršu un ātri saprotamu.
Ļoti atzinīgi novērtēju viņa padomus un sirsnīgi iesaku jebkuram, kurš meklē ļoti labus instrukotrus.

P.S

Braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi un ar vienu savu neuzmanības kļūdu!

Диана

Добавлен: 2015.07.27 / 12:50

Выражаю огромную благодарность инструктору по вождению Сергею Кузину! За его терпение, отличное настроение во время уроков, поддержку! Спасибо за каждый урок! Сергей профессионал своего дела, рекомендую всем учится у него!

* - Обязательно заполняемые поля
 
 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Самый широкий выбор групп и филиалов

  выбирай удобное для себя время и место обучения и приходи! 

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Проффесиональная и большая команда педагогов

  каждый найдет «своего» инструктора!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современный и большой автопарк

  широкий выбор автомобилей, среди которых и идентичные экзаменационным машинам CSDD

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современные методики обучения

  направлены на максимально качественное и быстрое усвоение теоретических знаний и практических навыков - cэкономь деньги и время!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Дружелюбная для обучения среда

  учись  без стресса и  среди друзей! 

Следите за нами: