ИНСТРУКТОРЫ

В нашей команде более 100 работников!

Инструкторы

Юрис Замелис 

VW Golf 7 

 

Категории B
Языки LV, RU, ENG
Рабочее время Рабочие дни: 08.00 - 17.00
Цена 12,5 Евро / академический час
Свободные места (утром) по запросу
Свободные места (днем) по запросу
Свободные места (вечером) по запросу
Место встречи Заправочная станция DINAZ, около боулинга ZELTA

Назад к списку

 

Коментарии

Igors

Добавлен: 2017.02.22 / 19:10

Loti pateicigs Jurim par paveikto darbu, jo pateicoties vinjam tiesibas man maka. Iesaku Juri, ka instruktoru, tiem kuri nevar izveleties sev instruktoru. Juris pacietigs, uzmanigs, saliek visu kvalitativi pa plauktiniem sava vieta un uzreiz viss saprotams - jautaju vairs nav. Nebaidijos Jurim uzdot stulbus jautajumus pa Celju Satiksmi un noteikumiem, jo Juris jau pasha sakuma izskaidroja, ka stulbo jautajumu nav ir tikai nezinashana, kas noved pie kljudam. Esmu loti apmierinats, ka tieshi pieteicos pie Jura.
Milzigs Jums paldies :)
Tiekas uz Rigas ielam :)

Renolds

Добавлен: 2016.03.03 / 09:26

Malacij Juris Zamelis,ljoti tehnisk no nules iemacija braukt,saprotoshi izskaidroja situacijas.ljoti erta dinamiska un vienmer tira mashina,eksamenu nuliku ar pirmo reiz,liels paldies Jurim,neticeju pats ka tik atri varu iemacities braukt.Iesaku visiem,nenozhelosiet.tiesham prieks vizinaties.

Elīna

Добавлен: 2016.01.19 / 08:52

Ļoti labs instruktors. Mierīgs, labi paskaidro kā un ko labāk darīt attiecīgajā situācijā. Noliku eksāmenu ar pirmo reizi, priecājos,ka bija iespēja mācīties tieši pie Jura.
Paldies, Juri! :)

Roberts

Добавлен: 2015.12.07 / 14:37

Vēlējos pateikt novēlotu paldies Jurim, jo jau trīs mēnešus braukāju pa Rīgu, Lielisks instruktors, mierīgs, pacietīgs, visu pamazām iemācīja. Galvenais, ka iemācīja iekļauties satiksmē un iemācīja braukt, ne vis tikai vadīt auto. Iesaku šo instruktoru visiem, it īpaši tiem, kas jau iepriekš ir nedaudz braukuši, jo man bija prieks iet uz braukšanām. Arī mašīna Jurim ir lieliska, vienmēr tīra un galvenais, ka pietiekami jaudīga, lai varētu veiksmīgi iekļauties satiksmē. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi, tas likās daudz vienkāršāks, kā braukšanas nodarbības. Eksāmens ilga vien 25 minūtes un viss pateicoties Jurim. Paldies Tev vēlreiz, Juri.

Evija

Добавлен: 2015.11.06 / 10:01

Jau pēc pirmās braukšanas pateica, cik braukšanu man būs nepieciešams un tā arī bija. Netur ilgāk kā vajag, ja redz, ka esi gatavs, tad arī laiž uz eksāmenu. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Ļoti pacietīgs un mierīgs instruktors, noteikti iesaku Juri kā instruktoru.
Vēlreiz paldies :)

Vladimirs Meldrs

Добавлен: 2015.11.02 / 16:53

Nevaru piekrist Rutas komentāram,jo atnācu no cita instruktora pie Jura, vinš uzriz pamanīja ka nskatos spoguļos, visu saprotami un mierīgi izkaidroja. Liels paldies Jurim!!!

Rolands

Добавлен: 2015.10.25 / 19:08

ļoti labs instruktors ātri un kvalitatīvi iemācīja ,visu izskaidroja un parādīju

Rūta

Добавлен: 2015.10.16 / 10:12

Tiešām mierīgs instruktors. Bet vairāk piemērots tiem, kuri paši visu ātri saprot un kuriem nevajag atkārtot. Mazliet atstāja sajūtu, ka par velti iztērēju naudu, jo pārāk neaizrāvās ar runāšanu un skaidrošanu.
Eksāmenu ar pirmo reizi nenoliku. Nomainīju instruktoru, kurš uzreiz ievēroja visas kļūdas, ko Juris nebija ievērojis. Daudz labāk visu paskaidroja, un jau pēc pusotras nedēļas noliku eksāmenu.

Instruktors:
Pievienots: 2015.10.26 / 19:55
Skumīgi lasīt šādu komentāru.Man tiešām žēl,ka nenokārtoji eksāmenu ar pirmo reizi,taču diemžēl tā gadās...Novēlu tev veiksmi patstāvīgajā braukšanā!

Marina

Добавлен: 2015.10.12 / 10:08

Замечательный инструкторю. Спокойний, внимательный.Хорошо обьясняет теоретические вопросы :) Сдала с первого раза! Очень довольна.
Рекомендую!

Miķelis

Добавлен: 2015.10.02 / 10:42

Varu rekomendēt šo instruktoru. Izdevās nolikt eksāmenu ar pirmo reizi. Varu piekrist pirmajam komentāram, ka braukšana pie viņa prasīja lielāku meistarību kā CSDD eksāmenā.

* - Обязательно заполняемые поля
 
 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Самый широкий выбор групп и филиалов

  выбирай удобное для себя время и место обучения и приходи! 

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Проффесиональная и большая команда педагогов

  каждый найдет «своего» инструктора!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современный и большой автопарк

  широкий выбор автомобилей, среди которых и идентичные экзаменационным машинам CSDD

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современные методики обучения

  направлены на максимально качественное и быстрое усвоение теоретических знаний и практических навыков - cэкономь деньги и время!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Дружелюбная для обучения среда

  учись  без стресса и  среди друзей! 

Следите за нами: