ИНСТРУКТОРЫ

В нашей команде более 100 работников!

Инструкторы

Юрис Инценбергс 

Opel Astra 

 

Категории Б
Языки LV, RU
Рабочее время Рабочие дни: 07:00-19:00, Выходные дни: по договорённости
Цена 12,5 Евро / академический час
Свободные места (утром) по запросу
Свободные места (днем) по запросу
Свободные места (вечером) по запросу
Место встречи под запрос

Назад к списку

 

Коментарии

Linda

Добавлен: 2017.04.13 / 08:31

Labākais instruktors kādu var vēlēties!!!
Braukšanas nodarbības pie Jura Incenberga bija super, ļoti labi visu izskaidro un iemāca. Viņš ir zinošs, uzmanīgs, rūpīgs, pacietīgs, vienmēr iedrošinošs un ar lielisku humora izjūtu - pilns komplekts un izdošanās garants. Sāku kā pilnīga iesācēja un droši varu teikt, ka braukt ar mašīnu nekad nebija bail, mācoties pie Jura. Pirms uzsāku braukšanas apmācības pie Jura domāju, ka labākajā gadījumā vasaras sākumā iegūšu tiesības, bet še tev bija decembrī uzsāku apmācības un jau 25.01. tiesības kabatā. Un tas viss pateicoties Jurim un viņa augstajai apmācības profesionalītātei. Ja kāds baidās no tā ,kā ies braukšanā, tad taisnā gaitā tikai pie Jura .Paši neticēsiet cik ātri visu iemācīsieties. Vakar un šodien jau braucu pati, un pateicoties Jura iemācītam uz ceļa jūtos ne tikai droši. bet arī esmu pārliecināta par savām spejām vadīt automašīnu. Visiem saviem paziņām kuri kādreiz nolems iegūt tiesības ieteikšu griezties pie vislabākā instuktora Jura Incenberga.
Ar cieņu un pateicību Linda.

Una

Добавлен: 2017.03.17 / 17:11

Instruktoru man ieteica paziņas , noteikti iesaku arī citiem. Sāku savas braukšanas ar citu instruktoru, bet jutu, ka neiet uz priekšu un varētu teikt, ka mazliet vairāk kā mēneša laikā Juris mani apmācīja no 0 līdz eksāmena nolikšanai ar pirmo reizi, esmu viņam par to neizsakāmi pateicīga.
Viņš ir pretīmnākošs, nekad nenosodīja, ja kaut kas nesanāk, ļoti motivē, visu māk mierīgi un skaidri paskaidrot, lieliska humora izjūta- Ikvienu braukšanas apmācības nodarbību beidzu ar smaidu un pozitīvu enerģiju, kā arī zināšanu devu gan teorētiski, gan praktiski.
Varu noteikti apgalvot, ka viņš ir vislabākais instruktors!!

Daila

Добавлен: 2016.08.03 / 13:41

Tiešām labs instruktors, viss, ko parasti meklē - pacietīgs, ar humora izjūtu un lieliski iemāca visu nepieciešamo. Iesaku!

Agnese

Добавлен: 2016.08.02 / 14:53

Mana sadarbība ar Juri ilga 2 gadu garumā. Tas, kādēļ tik ilgi, bija pilnībā mans apņemšanās trūkums. Pietam, ja nebūtu Jura motivācijas un ultimāta – iespējams, stāsts būtu vēl par vienu gadu garāks.
Bet īstumā: esmu ļoti apmierināta ar Juri Incenbergu kā instruktoru.

Pirmkārt, Juris ir ļoti mierīgs un nosvērts, kas man kā ekspresīvai un emocionālai studentei bija svarīgi. Nekad nedzirdēju paceltu balsi, pārmetumus vai negācijas. Tieši otrādi, pamatoti stingri norādījumi, kas nereti tika izteikti kā joks.

Otrkārt, Juris ir instruktors, kas motivē pēc iespējas ātrāk tiesības nokārtot. Manā gadījumā, ļoti ilgi nespēju rast apņēmību un laiku, lai noliktu gan skolas, gan CSDD teorijas eksāmenu. Kad jau pēc vairāk nekā pus gada ilgām braukšanas nodarbībām joprojām nebiju nokārtojusi teoriju, Juris uzstādīja ultimātu: Es ar Tevi vairāk nebraukšu, kamēr nenoliksi teoriju! (Labi, iespējams, tika izvēlēti citi vārdi, bet doma paliek tā pati!)

Treškārt, instruktoram ir reizē gan patīkama humora izjūta, spējot līdzpajokot par jebkuru tēmu, gan neatteiks uzklausīt ikdienas likstas un pārdomas. Ja nepieciešams, jūtas komfortabli arī visu nodarbību pavadīt klusumā. Pilnīgā klusumā, t.sk., arī bez radio.

Ceturtkārt, Juris ir ļoti atsaucīgs, saprotošs un fleksibils attiecībā uz nodarbību laika grafiku. Ja nepieciešams, braucām darba dienas rītos 7:00, ja nepieciešams, tad vēlos vakaros vai brīvdienās.

Piektkārt, pirms sāku braukšanas nodarbības ar Juri, iepriekš pie auto stūres nedz biju sēdējusi, nedz kāds ļāva. Tādēļ sāku no pilnīgas nulles. Līdz ar konstruktīvu un sistemātisku braukšanas principu izklāstu tad tagad, pēc 2 gadiem un 38 praktiskās braukšanas nodarbībām esmu tikusi pie tiesībām.

Ilva

Добавлен: 2016.07.20 / 13:19

PALDIES Jurim par ieguldīto laiku manis apmācīšanā! Pacietīgs, ar pozitīvu attieksmi, mierīgs, kas ir ļoti svarīgi apgūstot jaunas lietas. Prot saplānot braukšanas maršrutu pat sastrēgumos, lai nav jāzaudē neviena minūte.
Paldies par atbalstu un iedrošinājumu mācību procesā! Šobrīd jau droši uzturos Rīgas satiksmē bez blakusēdētāja.
Noteikti iesaku šo instruktoru! Lai labi ripo! :)

K

Добавлен: 2016.07.19 / 09:10

Piekrītu iepriekšējiem komentāriem!
Iesākumā izvēlējos citu instruktoru. Bet pēc otrās braukšanas nodarbības izlēmu mainīt. Tagad mācos pie Jura un esmu patiesi pateicīga viņam! Ļoti mierīgs, pozitīvs, visu paskaidro, nodarbības vienmēr paiet ļoti ātri. Esmu pārvarējusi savas bailes. Paldies! Tiešām iesaku!Lai veicas!

Inga

Добавлен: 2016.07.05 / 22:44

Ļoti labs instruktors un pozitīvs cilvēks. Paldies Jurim par pacietību un spēju sagatavot ne tikai eksāmenam,bet arī ikdienas satiksmei.

Daniels

Добавлен: 2016.06.30 / 14:44

Ļoti atsaucīgs un foršs instruktors, paskaidros kaut ko, ja nesaprotat. Braucot vienmēr var ar viņu parunāties, kas palīdz braukt drošāk. Noteikti iesaku mācīties pie Jura.

Sandis

Добавлен: 2016.06.11 / 01:14

Pilnībā piekrītu iepriekšējiem komentāriem. Iesaku visiem mācīties pie Jura!)

Lāsma

Добавлен: 2016.03.23 / 08:38

PALDIES Jurim par sniegtajām zināšanām un sekmīgo gala rezultātu!!!
Ikvienu braukšanas apmācības nodarbību beidzu ar smaidu un pozitīvas enerģijas, kā arī zināšanu devu gan teorētiski, gan praktiski.
Ar nepacietību gaidīju katru nākamo nodarbību, jo tās aizskrēja pat nemanot.
Ļoti draudzīga un pozitīva attieksme, pretimnākošs un saprotošs, kā arī cilvēks ar labu humora izjūtu.
Prot novērtēt apmācāmā spējas un izvērtēt kļūdas mācību procesā.
Ar Juri uz ceļa var justies droši.
Iesaku Juri ikvienam, jo šaubu nav - viņš ir pats labākais!

  1. 1
  2. 2
  3. .....
  4. 4
* - Обязательно заполняемые поля
 
 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Самый широкий выбор групп и филиалов

  выбирай удобное для себя время и место обучения и приходи! 

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Проффесиональная и большая команда педагогов

  каждый найдет «своего» инструктора!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современный и большой автопарк

  широкий выбор автомобилей, среди которых и идентичные экзаменационным машинам CSDD

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современные методики обучения

  направлены на максимально качественное и быстрое усвоение теоретических знаний и практических навыков - cэкономь деньги и время!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Дружелюбная для обучения среда

  учись  без стресса и  среди друзей! 

Следите за нами: