ИНСТРУКТОРЫ

В нашей команде более 100 работников!

Инструкторы

Янис Кронитис 

VW Golf5 

 

Категории Б
Языки LV/RU
Рабочее время Рабочие дни: 17.00 - 21.30, Выходные дни: по запросу
Цена 13 Евро / академический час
Свободные места (утром) по запросу
Свободные места (днем) по запросу
Свободные места (вечером) по запросу
Место встречи около Академии наук, ул. Элияс

Назад к списку

 

Коментарии

Madara

Добавлен: 2017.05.20 / 12:22

Par šo instruktoru varu teikt visu to labāko, salīdzinoši ātrā laikā iemācīja visu,no nulles un jau tagad līdz tiesībām, humora izjūtapiemīt laba, vienmēr pozitīvs un smaidīgs , visu izskaidros uzzīmēt un pastāstīs līdz pēdējam sīkumam. Vienmēr bija laikā uz nodarbībām un laikā paziņoja ja kaut kas mainās. Tiešām ļoti ieteiktu.

Avita

Добавлен: 2017.02.14 / 15:46

Ļoti pozitīvs un zinošs instruktors.Man negāja viegli, bet Jānis vnm atrada vārdus, kas mani iedrošināja un lika noticēt saviem spēkiem. Liels paldies viņam un,lai veicas!!!

Anette

Добавлен: 2016.05.09 / 19:51

Liels PALDIES par pacietību, atsaucību un spēju iedrošināt praktiskajās nodarbībās! Katrā nodarbībā pārliecinājos, ka esmu izdarījusi vislabāko izvēli attiecībā uz braukšanas instruktoru. Vienmēr laipns un pozitīvs. Kā labs draugs, kurš lieliski prot iemācīt braukt un spēj novērtēt, kuras lietas jāpiestrādā. Paldies :)

Jolanta

Добавлен: 2016.04.07 / 14:29

Arī man ir vislabākā pieredze mācoties braukšanu pie Jāņa. Visvairāk novērtēju pacietību un mierīgumu. Sākuma posmā svarīga bija arī iedrošināsana, kad reizēm pati sev neticēju.
Kļūdas vienmēr tika izrunātas, paskaidrotas tik reižu, cik nepieciešams. Maršruti dažādoti, iekļaujot visa veida situācijas.
Galu galā, CSDD eksāmens likās diezgan viegls, jo visām situācijām jutos (un biju) gatava.

Secinājums - ir sajūta un pārliecība, ka nokļuvu labākajā autoskolā - Credo, pie labākā teorijas pasniedzēja - I.Ducena un pie labākā braukšanas instruktora - J.Kronīša.
Paldies komandai!

Kalvis

Добавлен: 2016.04.05 / 09:24

Bija vērts gaidīt vienu mēnesi, lai tiktu pie Jāņa. Jānis vienmēr ir pozitīvs un profesionāls savā rīcībā. Saprotami izskaidro visus noteikumus, braukšanā pieļautās kļūdas un sagatavo ne tikai eksāmenam, bet arī ikdienas braukšanai.
Ātri un bezsāpīgi tiku pielaists pie eksāmena un nokārtoju to bez lieliem aizrādījumiem.

Mihails

Добавлен: 2016.02.28 / 20:14

Es esmu ļoti priecīgs, ka es tiku pie Jāņa. Vienmēr mierīgs un draudzīgs, ļoti detalizēti un labi visu izskaidro, kā arī bez problēmām atkārto vai izlabo. Viņš zina, kā vajag braukt, ko vēlas CSDD eksāmenā, un kā šīs zināšanas nodot. No pirmās nodarbības kļuva skaidrs, ka instruktors mīl savu darbu un cenšas padarīt to kvalitatīvi. Labi uzturēts auto. Nekādu negatīvu emociju, tikai pozitīva pieredze. Es uzskatu, ka autoskolai Credo ļoti paveicies, ka Jānis strādā tieši pie viņiem :)

Anna

Добавлен: 2016.02.10 / 14:26

Vislabākais instruktors, kādu vien var vēlēties. Vienmēr pozitīvs, ļoti labi izskaidro kļūdas, kā arī izstrādā katram atsevišķi programmu pie kā vairāk nepieciešams piestrādāt! Lai arī domāju, ka ar braukšanu man būs problēmas, jo baidījos no dažādām situācijām, eksāmenu esmu nolikusi un tas pateicoties Jānim!

Matīss

Добавлен: 2015.11.27 / 19:03

Lielisks instruktors, godīgs, saprotošs, sākot apmācību bez braukšanas iemaņām, salīdzinoši ātri apguvu braukšana prasmes, lai ar pirmo reizi nokārtotu CSDD eksāmenu bez aizķeršanām. Izskaidro kļūdas ar labiem piemēriem, kas paliek galvā un neļauj kļūdām atkārtoties.
Visas braukšanas bija patīkamas un bez stresa, mašīna vienmēr kārtīga un arī attieksme vienmēr cilvēcīga.

Leons

Добавлен: 2015.11.20 / 15:48

Iesaku! Mierīgi, kārtīgi, bez stresa, ar humoru iemācījos vadīt auto bez jebkādas iepriekšējas pieredzes. Lietas skaidro kamēr pielec, pacietīgi. Tiklīdz Jānis jūt ka esi gatavs/a CSDD eksāmenam, uzreiz sūta, bez liekas aizķeršanās :)

Anna

Добавлен: 2015.09.11 / 17:14

Хочу поблагодарить Яниса и написать для тех, кто только выбирает себе инструктора! К Янису я попала после 23 вождений с другим инструктором. Без имени, просто расскажу что это были за вождения. Так как несколько лет назад я уже училась ездить, учить меня трогаться с места и прочим азам не было необходимости. Ездили мы в основном по задвинью, в болдерай, баложи, пару раз на ул. Маскавас, на площадку, в общем накатывали часы как мне кажется. На мой вопрос «почему мы никогда не едим в центр» мой инструктор отвечал, что меня нужно подготовить к экзамену в CSDD, а экзаменационные машины туда не ездят! Ещё было очень важно объезжать все ямы! Вот так мы и «откатались» 23 вождения. А потом встал вопрос о моих уже оплаченных 5 вождениях в автошколе и случился очень некрасивый конфликт (инструктор сказал что эти часы ему не оплачиваются, а бесплатно меня учить НИКТО не будет! БЕСПЛАТНО!!!). К моему счастью в автошколе отреагировали адекватно и после написания заявления предоставили другого инструктора, который эти часы не считает БЕСПЛАТНЫМИ. Так я попала к Янису! И тут я увидела колоссальную разницу в подходе и преподавании и поняла, на сколько быстрее и с наименьшими затратами нервов и денег я бы получила права, если бы сразу начала ездить с Янисом! За полтора часа мы успевали объездить буквально пол Риги (центр, Маскавас, район CSDD, зепниеккалнс, агенскалнс). За 1 занятие я получала опыт, который с прежним инструкторам получала за 5! В конце занятия Янис всегда прорабатывает ошибки, объясняет, рисует, рассказывает. А самое главное он очень интеллигентен, спокоен и позитивен! Никогда не повысил голос или как то грубо ни сказал! И да, моё правильно занятое на дороге положение для него важнее чем ямы ))) Поэтому если Вы видите что инструктор к Вам не справедлив, грубит Вам или очевидно растягивает ваше обучение смело меняйте его! Есть очень порядочные и хорошие инструктора, такие как Янис, для которых цель не просто заработать на Вас, подготовить к экзамену в CDSS, что бы вы его только сдали, но и научить Вас ездить, адекватно, по правилам, безопасно и главное уверенно!
Всем удачи! Огромное спасибо Янису! Вы прекрасный инструктор!!!
PS: если это важно то сдала с 1 раза )))

* - Обязательно заполняемые поля
 
 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Самый широкий выбор групп и филиалов

  выбирай удобное для себя время и место обучения и приходи! 

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Проффесиональная и большая команда педагогов

  каждый найдет «своего» инструктора!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современный и большой автопарк

  широкий выбор автомобилей, среди которых и идентичные экзаменационным машинам CSDD

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современные методики обучения

  направлены на максимально качественное и быстрое усвоение теоретических знаний и практических навыков - cэкономь деньги и время!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Дружелюбная для обучения среда

  учись  без стресса и  среди друзей! 

Следите за нами: