ИНСТРУКТОРЫ

В нашей команде более 100 работников!

Инструкторы

Andis Juškēvičs 

Opel Astra 

 

Категории Б
Языки LV, RU, EN
Рабочее время Рабочие дни: 09.00 - 16.30
Цена 12,5 Евро / академический час
Свободные места (утром) по запросу
Свободные места (днем) по запросу
Свободные места (вечером) по запросу
Место встречи Академия Наук или ул Элияс 2/4

Назад к списку

 

Коментарии

Jolanta

Добавлен: 2016.07.30 / 13:32

PALDIES!!!
Lielisks instruktors, iesaku! Pēc četru mēnešu intensīvas braukšanas pie cita instruktora, man ieteica Andi, baidījos mainīt, bet ne mirkli nenožēloju, tiesības kabatā. Interesants cilvēks ar savu filozofiju, ieinteresēts, mierīgs, iedrošina, neiespringst uz dažādiem sīkumiem, ļauj izjust, sajust auto. Ļoti daudz stāsta, dzīves piemērus, ka var tā, bet var arī savādāk!
Vēlreiz milzīgs, Jums PALDIES!

Dairis

Добавлен: 2016.07.05 / 20:31

Milzīgs paldies Andim! Lielisks instruktors, mierīgs, profesionāls, ļoti labi sagatavoja eksāmenam un braukšanai ikdienā. Katru pieļauto kļūdu detalizēti paskaidroja un parādija ar tāfeles palīdzību.

Janeta

Добавлен: 2016.05.29 / 17:10

Jāsaka vislielākais paldies Andim! Ļoti zinošs, nosvērts, mierīgs un lielisks pasniedzējs! Ar mani noteikti negāja viegli, nekad nebiju sēdējusi pie stūres, esmu ļoti emocionāla, pārdzīvoju katru neveiksmi, likās, viss, nekad nedabūšu tās tiesības, bet Andis māk nomierināt un likt sapurināties un vakar tās noliku ar 1. reizi un figūras arī tika izbrauktas ar pirmo piegājienu! Paldies!

Jekaterina

Добавлен: 2016.05.13 / 19:20

Sirsnīgs paldies Andim par pacietību un filozofiski mierpilnu pieeju! Un tā humora izjūta - fantastiska :) Iepriekš bija negatīva pieredze ar citu instruktoru, domāju, ka braukšana - tas nav domāts man... Andis spēja mani pārliecināt par pretējo - noliku braukšanu CSDD ar pirmo reizi, figūras - ar pirmo piegājienu :) Super mierīgs, nosvērts, ļoti labi izskaidro visas kļūdas, visu uzzīmējot un parādot. Iesaku tiem, kuri kādu iemeslu dēļ jūtas nedroši par sevi. Andi, paldies Jums par visu!!!

Krista

Добавлен: 2016.05.02 / 09:30

Liels paldies instruktoram! Ļoti labi sagatavoja nē tikai eksāmenam, bet arī dzīves situācijām, piemēram, parkoties starp mašīnām. Kara kļūda tika paskaidrota un uzzīmēta uz tāfeles.

Linda K.

Добавлен: 2016.05.01 / 15:28

Liels paldies Andim, kurš ļāva noticēt saviem spēkiem. Negāja viegli, bet rezultātā, tiesības ir kabatā. Ļoti zinošs un atsaucīgs cilvēks. Dalās ar pieredzi un zināšanām, un tas nav mazsvarīgi. Ieguvu pārliecību par sevi atrodoties ceļu satiksmē. Iesaku visiem mācīties tieši pie Anda. Nenožēlosiet.

Reinis

Добавлен: 2016.03.13 / 08:43

Liels paldies instruktoram Andim! Andis nekad nepaceļ balsi, bet ja kaut ko izdarīju nepareizi, tad attiecīgā situācija tika paskaidrota un uzzīmēta uz tāfelītes. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Uz nodarbībām gāju ar prieku.
Liels paldies!

Andis K.

Добавлен: 2016.02.03 / 16:05

Andis ir super instruktors un profesionāls sava darba darītājs. Gribat braukt droši un pārliecinoši, Andis Jums to iemācīs. Sveiciens Andim no Anda!

Sanita

Добавлен: 2016.01.10 / 17:37

Es veletos pateikt lielu PALDIES Jums, Andi, ka palidzejat man sanemt autovaditaja apliecibu. Teiksu godigi, ka man nudien negaja viegli, jo esmu loti emocionals cilveks, kurs savas pielautas kludas uztver personigi! Andis man palidzeja ar to tikt gala, vina pieeja brauksanas nodarbibam deva man pasparliecinatibu, ka es to nudien varu!! Tagad es vadu savu auto ne tikai Latvija, bet celoju pa Eiropu un jutos laimiga, jo varu piepldit savu sapni - celot! Paldies par to Jums, Andi!

Līva

Добавлен: 2015.12.14 / 16:14

Andi izvēlējos balstoties uz labajām atsauksmēm un tā nekļūdīgi bija īstā izvēle, pateicoties kurai es šobrīd varu pārliecinoši justies pie auto stūres. Arī braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi, spējot braukt gana dinamiski un pārliecinoši reaģēt dažādās negaidītās situācijās.

Nodarbības pie Anda ir interesantas, jo maršruti ir ļoti dažādi un piemēroti tam, lai maksimāli sagatavotu dažādiem ceļu segumiem, situācijām, satiksmes plūsmām utt. Ļoti labi izstrādāta pieeja figūru iemācīšanai laukumā.

Psiholoģiski noturīgs un filosofiski pozitīvs cilvēks.

Bija prieks kopā strādāt! Paldies!

  1. 1
  2. 2
  3. .....
  4. 4
* - Обязательно заполняемые поля
 
 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Самый широкий выбор групп и филиалов

  выбирай удобное для себя время и место обучения и приходи! 

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Проффесиональная и большая команда педагогов

  каждый найдет «своего» инструктора!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современный и большой автопарк

  широкий выбор автомобилей, среди которых и идентичные экзаменационным машинам CSDD

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современные методики обучения

  направлены на максимально качественное и быстрое усвоение теоретических знаний и практических навыков - cэкономь деньги и время!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Дружелюбная для обучения среда

  учись  без стресса и  среди друзей! 

Следите за нами: