ИНСТРУКТОРЫ

В нашей команде более 100 работников!

Инструкторы

Айварс Аткаукис 

Nissan Qashqai 2011 г 

 

Категории Б
Языки LV
Рабочее время Рабочие дни: 07.30 - 20.00, Выходные дни: 07.30 - 20.00
Цена 12,5 Евро / академический час
Свободные места (утром) по запросу
Свободные места (днем) по запросу
Свободные места (вечером) по запросу
Место встречи ул. Дзирнаву 127 (заправочная станция NESTE)

Назад к списку

 

Коментарии

Aija

Добавлен: 2016.07.08 / 17:42

Aivars iemācīja ne tikai to, kā tehniski braukt ar auto, bet arī to kā patstāvīgi pieņemt lēmumus uz ceļa. Vienmēr izskaidroja situācijas un analizēja "vājās puses", lai tās pilnveidotu un uzlabotu. Atbalstīja, mudināja un uzmundrināja visu apmācības perioda laiku, lai sasniegtu uzstādīto mērķi - kļūt par pilnvērtīgu autovadītāju. Aivar, liels Tev paldies! :) Tiekamies ielās! :)

Viktorija

Добавлен: 2016.06.09 / 09:01

Iesaku visiem, labi māca un motivē, ir laba humora izjūta. Izskaidro visu un nevilcinās. Ļoti pretimnākošs, saprotošs un pacietīgs, perfekti izskaidro kļūdas situāciju un labi motivē eksāmenam!

Brigita

Добавлен: 2016.06.07 / 17:45

Izvēloties Aivaru, kā savu instruktoru, nekādā ziņā nenāksies vilties, esmu ieteikusi viņu, gan saviem draugiem,paziņām un kolēģiem. Katru reizi uz braukšanas nodarbībām gāju ar lielu prieku. Tiesības kabatā, jau kādu laiciņu un par to liels paldies viņam. Būdams ļoti pacietīgs, pretīmnākoš, profesionāls un godīgs, pierāda to, ka, bez šaubām ir viens no labākajiem. :)

Evija

Добавлен: 2016.06.07 / 17:07

Pie Aivara sāku mācīties no nulles, viņš palīdzēja saprast kā teorijā iemācītais jāpielieto reālās dzīves situācijās, gan lai varētu nokārtot eksāmenu CSDD, gan arī lai justos droši uz ceļa ikdienā. Aivars ir pacietīgs, saprotošs un mierīgs instruktors. Mācību procesā, ja man kaut kas nebija skaidrs, viņš bija gatavs skaidrot situācijas pat vairākas reizes tikmēr, kamēr es sapratu un iemācījos. Ļoti patika mācību mašīna. Nu jau pusgadu pēc tiesību saņemšanas, pateicoties Aivaram, braukāju pa Rīgas ielām nebaidoties. Noteikti ieteiktu arī saviem paziņām izvēlēties Aivaru par savu instruktoru. Liels paldies, Aivar, ka palīdzēji sasniegt mērķi! :)

Marika

Добавлен: 2016.06.07 / 16:58

Aivar!
Liels paldies par Tavu pacietību mācot mani apgūt auto vadīšanas prasmi. Par atbalstu un iedrošinājumu, kad dūša jau bija papēžos! Lūk, tadam jābūt labam instruktoram!

Katrīna Ķirse

Добавлен: 2016.04.19 / 20:51

Tiesības ir kabatā. Paldies Aivaram par pacietību un spēju sagatavot ne tikai eksāmenam,bet arī ikdienas satiksmei. Mācījos tik ilgi kamēr jutos gatava un droša par sevi,jo plastikāta kartiņas iegūšana vēl nenozīmē ka esi gatavs reālajai dzīvei. Tās ir iemaņas kuras var iegūt prakses laikā,un labāk ir mācīties un sagatvoties tam kas notiek uz ceļiem,kamēr kāds ir blakus. Arī mašīna kā mācību auto ļoti patika. Dinamiska,komfortabla ar augstu sēdpozīciju,kas palīdz labāk pārredzēt kas notiek uz ceļiem. Eksāmena beigās saņēmu pozītvu inspektora uzslavu par tehniski ļoti labo braukšanu, kas vēlreiz apliecina,ka nevajag steigties pēc tiesībām, bet gan tiešām iemācīties braukt. Nozīmīgs mans dzīves posms ir noslēdzies pozitīvi. Vēlreiz paldies.

Dagnija

Добавлен: 2016.04.15 / 17:25

Iesaku visiem kuri ir sava instruktora meklējumos! Aivars tiešām ir kā savējais!Šodien tiesības rokā,ar pirmo reizi!Lielisks cilvēks,profesionālis savā jomā! Aivar vēlreiz Tev milzīgs paldies!!!:)

Kristīna

Добавлен: 2016.03.28 / 04:18

Labākais instruktors, kādu var vēlēties. Visiem iesaku!!!
Atnācu bez iepriekšējas pieredzes, tagad tiesības ir rokās un pie stūres jūtos droši, tas viss pateicoties Aivaram. :)

Jana

Добавлен: 2016.03.11 / 21:44

Iesaku visiem mācībniekiem kuriem ir bail no bļaujošiem, īgniem instruktoriem! Aivars ir labs lietpratējs savā jomā! Vienmēr visu paskaidros, izanalizēs kopā ar jums kļūdas un vienmēr mudinās izbraukāt tās vietas, kuras jums ir bijušas nesaprotamas līdz tādam līmenim,kurā jūs jutīsieties droši un vairs nebaidīsieties no nesaprotamā!
Ne tikai labs instruktors, bet arī sarunu biedrs :) Vienmēr pajautās kā klājās, kas jauns.
Aivara darba mašīna vienmēr labā vizuālajā un tehniskajā stāvoklī!
Aivars iemācīs jūs netikai sagatavoties braukšanas eksāmenam, bet arī pāris knifiņus, kas noderēs kad dosieties ielās kā lielie vīri ar tiesībām kabatā!
Aivar, paldies par pacietību un ieguldīto darbu!
Veiksmi tev arī turpmāk!

Laura Rapša

Добавлен: 2015.12.18 / 17:04

Vēlos paust dziļu pateicību par brīnišķīgu attieksmi , prasmi apmācīt un sniegt vērtīgas zināšanas un padomus , kas noderīgi gan teorijā,gan praksē!
Ieguvu brīnišķīgas mācībstundas ,kas man ļāva eksāmenu nokārtot ar pirmo reizi bez nekāda stresa!
Paldies par pārliecību un iedvesmu skatīties un procesu mierīgi un nesteidzīgi!
Lai katram jaunajam šoferītim izdotos ātras un tikt pie Aivara!
Izdošanos!
Paldies!

* - Обязательно заполняемые поля
 
 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Самый широкий выбор групп и филиалов

  выбирай удобное для себя время и место обучения и приходи! 

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Проффесиональная и большая команда педагогов

  каждый найдет «своего» инструктора!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современный и большой автопарк

  широкий выбор автомобилей, среди которых и идентичные экзаменационным машинам CSDD

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Современные методики обучения

  направлены на максимально качественное и быстрое усвоение теоретических знаний и практических навыков - cэкономь деньги и время!

 • Преимущества Credo | Autoprieks

  Дружелюбная для обучения среда

  учись  без стресса и  среди друзей! 

Следите за нами: