INSTRUKTORI

Mūsu komandā ir vairāk nekā 100 darbinieki

Instruktori

Sergejs Kuzins 

ŠKODA OCTAVIA 

 

Kategorijas B
Valodas LV, RU
Darba laiks Darba dienās: 08.00 - 20.00, Brīvdienās: pēc vienošanās
Cena 12,5 EUR / akad. st.
Brīvas vietas (no rīta) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (dienā) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (vakarā) pēc pieprasījuma
Tikšanās vieta centrs

Atpakaļ uz sarakstu

 

Komentāri

Kaspars

Pievienots: 2017.02.19 / 15:00

отличнии чувак

Анна

Pievienots: 2016.06.17 / 18:28

Хочу рассказать про чудо-инструктора Сергея Кузина!:) Я пришла к нему учиться с нуля, боялась всего, что связано с машиной и дорожным движением, а сейчас вполне уверенно чувствую себя за рулём. Весь материал он подаёт очень продуманно, постепенно и от лёгкого к сложному. Всё непонятное рисует и объясняет, и до тех пор, пока не поймёшь. Очень терпеливый, с чувством юмора, понимающий курсанта и умеющий найти подход даже к таким паникёрам за рулём, как я :) Ходила на уроки вождения с радостью, очень спокойная и непринуждённая атмосфера на занятии. Рекомендую! Большое спасибо за обучение!

Sindija

Pievienots: 2016.06.15 / 12:46

Par savu braukšanas instruktoru iesaku izvēlēties Sergeju Kuzinu. Sākumā braukšanas meistarībā biju nulle un negāja viegli, tieši tāpēc vēlos pateikt paldies par pacietību un ieguldīto laiku. Kļūdas vienmēr tika paskaidrotas, un vienmēr tika atbildēts uz visiem neskaidrajiem jautājumiem.
Tiesības kabatā jau ar pirmo braukšanas eksāmena reizi. :)

Paula

Pievienots: 2016.05.03 / 12:34

Noteikti iesaku instruktoru Sergeju Kuzinu! Humora izjūta, pacietība un labsirdība Sergejam nav sveša! :) Vienmēr māk uzmundrināt, pasmaidīt un paslavēt! Braukšana kā relaksācija visas dzîves garumā! Paldies! :)

Виктор

Pievienots: 2016.03.01 / 18:46

Огромное спасибо инструктору Сергею Кузину! Благодарю за позитив во время занятий, терпение, профессионализм, отличные советы по сдаче экзамена (объяснит ВСЁ!). Отличный инструктор, замечательный и очень интересный Человек. Всем советую учиться у Сергея. Ещё раз большое Вам спасибо!

Lana

Pievienots: 2016.02.19 / 12:22

Liels paldies šim brīnišķīgajam instruktoram Sergejam Kuzinam, kurš sistemātiski un loģiski izskaidro ar auto vadīšanu un kontrolēšanu saistītās lietas.
Apmācības sāku pie cita instruktora un likās, ka nekad neiegūšu tiesības. Šis instruktors rada pārliecību par savām spējām, kļūdas atzīmē ar iecietību un humoru, rada droši vidi apmācībai.
Tiešām liels paldies!
P.S. Braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi.

Маргарита

Pievienots: 2016.01.24 / 08:31

Хочу сказать огромное спасибо инструктору Сергею Кузину за терпение и профессионализм! Находит индивидуальный подход к каждому ученику и не теряет чувство юмора даже в сложных ситуациях! Советую учиться у него!

Laura

Pievienots: 2015.12.02 / 12:48

Izsaku vislielāko pateicību instruktoram Sergejam Kuzinam par superpacietību, mācot mani no 0, jo pirmo reizi pie stūres piesēdos mācību māšīnā. Mierīgs, ar humora izjūtu. Izskaidro dažādas situācijas uz ceļa, dod padomus un ierāda paņēmienus kā pareizi izbraukt sarežģītus ceļa posmus, cienot arī citus braucējus. Ļoti profesionāls instruktors. Paldies!

Mārtiņš V

Pievienots: 2015.12.02 / 09:40

Gribētu pateik ļoti lielu paldies instruktoram Sergejam Kuzinam par izcilu un precīzu autovadīšanas apmācību. Braukšanas nodarbības vienmēr bija pārdomātas, radot arī ātru risinājumu nestandarta situācijās (piemēram, kad pēc darba dienas ir grūti koncentrēties braukšanai). Viena no daudzajām labajām instruktora īpašībām ir viņa ieinteresētība kursanta kvalitatīvā apmācībā. S.Kuzins vienmēr saprotami izskaidroja dažādus CSN, kā arī vienmēr uz tāfeles uzzīmēja un izskaidroja krustojumu izbraukšanu, beigās iedrošinot uzdot jautājumus, ja kaut kas nebija skaidrs. Uz laukumu izbraukt figūras instruktors ved tad, kad kursants jau ir pieradis pie auto gabarītiem un satiksmes. Tādā veidā figūru izbraukšanas mācīšanos padarot vienkāršu un ātri saprotamu.
Ļoti atzinīgi novērtēju viņa padomus un sirsnīgi iesaku jebkuram, kurš meklē ļoti labus instrukotrus.

P.S

Braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi un ar vienu savu neuzmanības kļūdu!

Диана

Pievienots: 2015.07.27 / 12:50

Выражаю огромную благодарность инструктору по вождению Сергею Кузину! За его терпение, отличное настроение во время уроков, поддержку! Спасибо за каждый урок! Сергей профессионал своего дела, рекомендую всем учится у него!

* - Obligāti aizpildāmie lauki
 
 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  DAUDZ GRUPU UN NODAĻU

  izvēlies ērtāko vietu, laiku un nāc! 

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  PROFESIONĀLA KOMANDA

  Nokārto eksāmenus pirmajā piegājienā!

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGS UN LIELS AUTOPARKS

  plaša automašīnu izvēle, tostarp identiskas CSDD eksāmena mašīnām. 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGA APMĀCĪBU METODIKA 

  vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi - ietaupi gan naudas, gan laiku! 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  POZITĪVA GAISOTNE

  Mācies bez stresa un draugu lokā! 

   

Seko mums sociālajos tīklos: