INSTRUKTORI

Mūsu komandā ir vairāk nekā 100 darbinieki

Instruktori

Juris Zāmelis 

VW Golf 7 

 

Kategorijas B
Valodas LV, RU, ENG
Darba laiks Darbadienās: 08.00 - 17.00
Cena 12,5 EUR / akad. st.
Brīvas vietas (no rīta) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (dienā) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (vakarā) pēc pieprasījuma
Tikšanās vieta DUS Dinaz, pie Zelta Boulinga

Atpakaļ uz sarakstu

 

Komentāri

Igors

Pievienots: 2017.02.22 / 19:10

Loti pateicigs Jurim par paveikto darbu, jo pateicoties vinjam tiesibas man maka. Iesaku Juri, ka instruktoru, tiem kuri nevar izveleties sev instruktoru. Juris pacietigs, uzmanigs, saliek visu kvalitativi pa plauktiniem sava vieta un uzreiz viss saprotams - jautaju vairs nav. Nebaidijos Jurim uzdot stulbus jautajumus pa Celju Satiksmi un noteikumiem, jo Juris jau pasha sakuma izskaidroja, ka stulbo jautajumu nav ir tikai nezinashana, kas noved pie kljudam. Esmu loti apmierinats, ka tieshi pieteicos pie Jura.
Milzigs Jums paldies :)
Tiekas uz Rigas ielam :)

Renolds

Pievienots: 2016.03.03 / 09:26

Malacij Juris Zamelis,ljoti tehnisk no nules iemacija braukt,saprotoshi izskaidroja situacijas.ljoti erta dinamiska un vienmer tira mashina,eksamenu nuliku ar pirmo reiz,liels paldies Jurim,neticeju pats ka tik atri varu iemacities braukt.Iesaku visiem,nenozhelosiet.tiesham prieks vizinaties.

Elīna

Pievienots: 2016.01.19 / 08:52

Ļoti labs instruktors. Mierīgs, labi paskaidro kā un ko labāk darīt attiecīgajā situācijā. Noliku eksāmenu ar pirmo reizi, priecājos,ka bija iespēja mācīties tieši pie Jura.
Paldies, Juri! :)

Roberts

Pievienots: 2015.12.07 / 14:37

Vēlējos pateikt novēlotu paldies Jurim, jo jau trīs mēnešus braukāju pa Rīgu, Lielisks instruktors, mierīgs, pacietīgs, visu pamazām iemācīja. Galvenais, ka iemācīja iekļauties satiksmē un iemācīja braukt, ne vis tikai vadīt auto. Iesaku šo instruktoru visiem, it īpaši tiem, kas jau iepriekš ir nedaudz braukuši, jo man bija prieks iet uz braukšanām. Arī mašīna Jurim ir lieliska, vienmēr tīra un galvenais, ka pietiekami jaudīga, lai varētu veiksmīgi iekļauties satiksmē. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi, tas likās daudz vienkāršāks, kā braukšanas nodarbības. Eksāmens ilga vien 25 minūtes un viss pateicoties Jurim. Paldies Tev vēlreiz, Juri.

Evija

Pievienots: 2015.11.06 / 10:01

Jau pēc pirmās braukšanas pateica, cik braukšanu man būs nepieciešams un tā arī bija. Netur ilgāk kā vajag, ja redz, ka esi gatavs, tad arī laiž uz eksāmenu. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Ļoti pacietīgs un mierīgs instruktors, noteikti iesaku Juri kā instruktoru.
Vēlreiz paldies :)

Vladimirs Meldrs

Pievienots: 2015.11.02 / 16:53

Nevaru piekrist Rutas komentāram,jo atnācu no cita instruktora pie Jura, vinš uzriz pamanīja ka nskatos spoguļos, visu saprotami un mierīgi izkaidroja. Liels paldies Jurim!!!

Rolands

Pievienots: 2015.10.25 / 19:08

ļoti labs instruktors ātri un kvalitatīvi iemācīja ,visu izskaidroja un parādīju

Rūta

Pievienots: 2015.10.16 / 10:12

Tiešām mierīgs instruktors. Bet vairāk piemērots tiem, kuri paši visu ātri saprot un kuriem nevajag atkārtot. Mazliet atstāja sajūtu, ka par velti iztērēju naudu, jo pārāk neaizrāvās ar runāšanu un skaidrošanu.
Eksāmenu ar pirmo reizi nenoliku. Nomainīju instruktoru, kurš uzreiz ievēroja visas kļūdas, ko Juris nebija ievērojis. Daudz labāk visu paskaidroja, un jau pēc pusotras nedēļas noliku eksāmenu.

Instruktors:
Pievienots: 2015.10.26 / 19:55
Skumīgi lasīt šādu komentāru.Man tiešām žēl,ka nenokārtoji eksāmenu ar pirmo reizi,taču diemžēl tā gadās...Novēlu tev veiksmi patstāvīgajā braukšanā!

Marina

Pievienots: 2015.10.12 / 10:08

Замечательный инструкторю. Спокойний, внимательный.Хорошо обьясняет теоретические вопросы :) Сдала с первого раза! Очень довольна.
Рекомендую!

Miķelis

Pievienots: 2015.10.02 / 10:42

Varu rekomendēt šo instruktoru. Izdevās nolikt eksāmenu ar pirmo reizi. Varu piekrist pirmajam komentāram, ka braukšana pie viņa prasīja lielāku meistarību kā CSDD eksāmenā.

* - Obligāti aizpildāmie lauki
 
 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  DAUDZ GRUPU UN NODAĻU

  izvēlies ērtāko vietu, laiku un nāc! 

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  PROFESIONĀLA KOMANDA

  Nokārto eksāmenus pirmajā piegājienā!

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGS UN LIELS AUTOPARKS

  plaša automašīnu izvēle, tostarp identiskas CSDD eksāmena mašīnām. 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGA APMĀCĪBU METODIKA 

  vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi - ietaupi gan naudas, gan laiku! 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  POZITĪVA GAISOTNE

  Mācies bez stresa un draugu lokā! 

   

Seko mums sociālajos tīklos: