INSTRUKTORI

Mūsu komandā ir vairāk nekā 100 darbinieki

Instruktori

Juris Incenbergs 

Opel Astra 

 

Kategorijas B
Valodas LV, RU
Darba laiks Darba dienās: 07.00-19.00, Brīvdienās: pēc vienošanās
Cena 12,5 EUR / akad. st.
Brīvas vietas (no rīta) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (dienā) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (vakarā) pēc pieprasījuma
Tikšanās vieta pēc pieprasījuma

Atpakaļ uz sarakstu

 

Komentāri

Linda

Pievienots: 2017.04.13 / 08:31

Labākais instruktors kādu var vēlēties!!!
Braukšanas nodarbības pie Jura Incenberga bija super, ļoti labi visu izskaidro un iemāca. Viņš ir zinošs, uzmanīgs, rūpīgs, pacietīgs, vienmēr iedrošinošs un ar lielisku humora izjūtu - pilns komplekts un izdošanās garants. Sāku kā pilnīga iesācēja un droši varu teikt, ka braukt ar mašīnu nekad nebija bail, mācoties pie Jura. Pirms uzsāku braukšanas apmācības pie Jura domāju, ka labākajā gadījumā vasaras sākumā iegūšu tiesības, bet še tev bija decembrī uzsāku apmācības un jau 25.01. tiesības kabatā. Un tas viss pateicoties Jurim un viņa augstajai apmācības profesionalītātei. Ja kāds baidās no tā ,kā ies braukšanā, tad taisnā gaitā tikai pie Jura .Paši neticēsiet cik ātri visu iemācīsieties. Vakar un šodien jau braucu pati, un pateicoties Jura iemācītam uz ceļa jūtos ne tikai droši. bet arī esmu pārliecināta par savām spejām vadīt automašīnu. Visiem saviem paziņām kuri kādreiz nolems iegūt tiesības ieteikšu griezties pie vislabākā instuktora Jura Incenberga.
Ar cieņu un pateicību Linda.

Una

Pievienots: 2017.03.17 / 17:11

Instruktoru man ieteica paziņas , noteikti iesaku arī citiem. Sāku savas braukšanas ar citu instruktoru, bet jutu, ka neiet uz priekšu un varētu teikt, ka mazliet vairāk kā mēneša laikā Juris mani apmācīja no 0 līdz eksāmena nolikšanai ar pirmo reizi, esmu viņam par to neizsakāmi pateicīga.
Viņš ir pretīmnākošs, nekad nenosodīja, ja kaut kas nesanāk, ļoti motivē, visu māk mierīgi un skaidri paskaidrot, lieliska humora izjūta- Ikvienu braukšanas apmācības nodarbību beidzu ar smaidu un pozitīvu enerģiju, kā arī zināšanu devu gan teorētiski, gan praktiski.
Varu noteikti apgalvot, ka viņš ir vislabākais instruktors!!

Daila

Pievienots: 2016.08.03 / 13:41

Tiešām labs instruktors, viss, ko parasti meklē - pacietīgs, ar humora izjūtu un lieliski iemāca visu nepieciešamo. Iesaku!

Agnese

Pievienots: 2016.08.02 / 14:53

Mana sadarbība ar Juri ilga 2 gadu garumā. Tas, kādēļ tik ilgi, bija pilnībā mans apņemšanās trūkums. Pietam, ja nebūtu Jura motivācijas un ultimāta – iespējams, stāsts būtu vēl par vienu gadu garāks.
Bet īstumā: esmu ļoti apmierināta ar Juri Incenbergu kā instruktoru.

Pirmkārt, Juris ir ļoti mierīgs un nosvērts, kas man kā ekspresīvai un emocionālai studentei bija svarīgi. Nekad nedzirdēju paceltu balsi, pārmetumus vai negācijas. Tieši otrādi, pamatoti stingri norādījumi, kas nereti tika izteikti kā joks.

Otrkārt, Juris ir instruktors, kas motivē pēc iespējas ātrāk tiesības nokārtot. Manā gadījumā, ļoti ilgi nespēju rast apņēmību un laiku, lai noliktu gan skolas, gan CSDD teorijas eksāmenu. Kad jau pēc vairāk nekā pus gada ilgām braukšanas nodarbībām joprojām nebiju nokārtojusi teoriju, Juris uzstādīja ultimātu: Es ar Tevi vairāk nebraukšu, kamēr nenoliksi teoriju! (Labi, iespējams, tika izvēlēti citi vārdi, bet doma paliek tā pati!)

Treškārt, instruktoram ir reizē gan patīkama humora izjūta, spējot līdzpajokot par jebkuru tēmu, gan neatteiks uzklausīt ikdienas likstas un pārdomas. Ja nepieciešams, jūtas komfortabli arī visu nodarbību pavadīt klusumā. Pilnīgā klusumā, t.sk., arī bez radio.

Ceturtkārt, Juris ir ļoti atsaucīgs, saprotošs un fleksibils attiecībā uz nodarbību laika grafiku. Ja nepieciešams, braucām darba dienas rītos 7:00, ja nepieciešams, tad vēlos vakaros vai brīvdienās.

Piektkārt, pirms sāku braukšanas nodarbības ar Juri, iepriekš pie auto stūres nedz biju sēdējusi, nedz kāds ļāva. Tādēļ sāku no pilnīgas nulles. Līdz ar konstruktīvu un sistemātisku braukšanas principu izklāstu tad tagad, pēc 2 gadiem un 38 praktiskās braukšanas nodarbībām esmu tikusi pie tiesībām.

Ilva

Pievienots: 2016.07.20 / 13:19

PALDIES Jurim par ieguldīto laiku manis apmācīšanā! Pacietīgs, ar pozitīvu attieksmi, mierīgs, kas ir ļoti svarīgi apgūstot jaunas lietas. Prot saplānot braukšanas maršrutu pat sastrēgumos, lai nav jāzaudē neviena minūte.
Paldies par atbalstu un iedrošinājumu mācību procesā! Šobrīd jau droši uzturos Rīgas satiksmē bez blakusēdētāja.
Noteikti iesaku šo instruktoru! Lai labi ripo! :)

K

Pievienots: 2016.07.19 / 09:10

Piekrītu iepriekšējiem komentāriem!
Iesākumā izvēlējos citu instruktoru. Bet pēc otrās braukšanas nodarbības izlēmu mainīt. Tagad mācos pie Jura un esmu patiesi pateicīga viņam! Ļoti mierīgs, pozitīvs, visu paskaidro, nodarbības vienmēr paiet ļoti ātri. Esmu pārvarējusi savas bailes. Paldies! Tiešām iesaku!Lai veicas!

Inga

Pievienots: 2016.07.05 / 22:44

Ļoti labs instruktors un pozitīvs cilvēks. Paldies Jurim par pacietību un spēju sagatavot ne tikai eksāmenam,bet arī ikdienas satiksmei.

Daniels

Pievienots: 2016.06.30 / 14:44

Ļoti atsaucīgs un foršs instruktors, paskaidros kaut ko, ja nesaprotat. Braucot vienmēr var ar viņu parunāties, kas palīdz braukt drošāk. Noteikti iesaku mācīties pie Jura.

Sandis

Pievienots: 2016.06.11 / 01:14

Pilnībā piekrītu iepriekšējiem komentāriem. Iesaku visiem mācīties pie Jura!)

Lāsma

Pievienots: 2016.03.23 / 08:38

PALDIES Jurim par sniegtajām zināšanām un sekmīgo gala rezultātu!!!
Ikvienu braukšanas apmācības nodarbību beidzu ar smaidu un pozitīvas enerģijas, kā arī zināšanu devu gan teorētiski, gan praktiski.
Ar nepacietību gaidīju katru nākamo nodarbību, jo tās aizskrēja pat nemanot.
Ļoti draudzīga un pozitīva attieksme, pretimnākošs un saprotošs, kā arī cilvēks ar labu humora izjūtu.
Prot novērtēt apmācāmā spējas un izvērtēt kļūdas mācību procesā.
Ar Juri uz ceļa var justies droši.
Iesaku Juri ikvienam, jo šaubu nav - viņš ir pats labākais!

  1. 1
  2. 2
  3. .....
  4. 4
* - Obligāti aizpildāmie lauki
 
 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  DAUDZ GRUPU UN NODAĻU

  izvēlies ērtāko vietu, laiku un nāc! 

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  PROFESIONĀLA KOMANDA

  Nokārto eksāmenus pirmajā piegājienā!

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGS UN LIELS AUTOPARKS

  plaša automašīnu izvēle, tostarp identiskas CSDD eksāmena mašīnām. 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGA APMĀCĪBU METODIKA 

  vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi - ietaupi gan naudas, gan laiku! 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  POZITĪVA GAISOTNE

  Mācies bez stresa un draugu lokā! 

   

Seko mums sociālajos tīklos: