INSTRUKTORI

Mūsu komandā ir vairāk nekā 100 darbinieki

Instruktori

Jānis Kronītis 

VW Golf5 

 

Kategorijas B
Valodas LV/RU
Darba laiks Darba dienās: 17.00 - 21.30, Brīvdienās: pēc pieprasījuma
Cena 13 EUR / akad. st.
Brīvas vietas (no rīta) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (dienā) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (vakarā) pēc pieprasījuma
Tikšanās vieta pie Zinātņu akadēmijas (Elijas iela)

Atpakaļ uz sarakstu

 

Komentāri

Madara

Pievienots: 2017.05.20 / 12:22

Par šo instruktoru varu teikt visu to labāko, salīdzinoši ātrā laikā iemācīja visu,no nulles un jau tagad līdz tiesībām, humora izjūtapiemīt laba, vienmēr pozitīvs un smaidīgs , visu izskaidros uzzīmēt un pastāstīs līdz pēdējam sīkumam. Vienmēr bija laikā uz nodarbībām un laikā paziņoja ja kaut kas mainās. Tiešām ļoti ieteiktu.

Avita

Pievienots: 2017.02.14 / 15:46

Ļoti pozitīvs un zinošs instruktors.Man negāja viegli, bet Jānis vnm atrada vārdus, kas mani iedrošināja un lika noticēt saviem spēkiem. Liels paldies viņam un,lai veicas!!!

Anette

Pievienots: 2016.05.09 / 19:51

Liels PALDIES par pacietību, atsaucību un spēju iedrošināt praktiskajās nodarbībās! Katrā nodarbībā pārliecinājos, ka esmu izdarījusi vislabāko izvēli attiecībā uz braukšanas instruktoru. Vienmēr laipns un pozitīvs. Kā labs draugs, kurš lieliski prot iemācīt braukt un spēj novērtēt, kuras lietas jāpiestrādā. Paldies :)

Jolanta

Pievienots: 2016.04.07 / 14:29

Arī man ir vislabākā pieredze mācoties braukšanu pie Jāņa. Visvairāk novērtēju pacietību un mierīgumu. Sākuma posmā svarīga bija arī iedrošināsana, kad reizēm pati sev neticēju.
Kļūdas vienmēr tika izrunātas, paskaidrotas tik reižu, cik nepieciešams. Maršruti dažādoti, iekļaujot visa veida situācijas.
Galu galā, CSDD eksāmens likās diezgan viegls, jo visām situācijām jutos (un biju) gatava.

Secinājums - ir sajūta un pārliecība, ka nokļuvu labākajā autoskolā - Credo, pie labākā teorijas pasniedzēja - I.Ducena un pie labākā braukšanas instruktora - J.Kronīša.
Paldies komandai!

Kalvis

Pievienots: 2016.04.05 / 09:24

Bija vērts gaidīt vienu mēnesi, lai tiktu pie Jāņa. Jānis vienmēr ir pozitīvs un profesionāls savā rīcībā. Saprotami izskaidro visus noteikumus, braukšanā pieļautās kļūdas un sagatavo ne tikai eksāmenam, bet arī ikdienas braukšanai.
Ātri un bezsāpīgi tiku pielaists pie eksāmena un nokārtoju to bez lieliem aizrādījumiem.

Mihails

Pievienots: 2016.02.28 / 20:14

Es esmu ļoti priecīgs, ka es tiku pie Jāņa. Vienmēr mierīgs un draudzīgs, ļoti detalizēti un labi visu izskaidro, kā arī bez problēmām atkārto vai izlabo. Viņš zina, kā vajag braukt, ko vēlas CSDD eksāmenā, un kā šīs zināšanas nodot. No pirmās nodarbības kļuva skaidrs, ka instruktors mīl savu darbu un cenšas padarīt to kvalitatīvi. Labi uzturēts auto. Nekādu negatīvu emociju, tikai pozitīva pieredze. Es uzskatu, ka autoskolai Credo ļoti paveicies, ka Jānis strādā tieši pie viņiem :)

Anna

Pievienots: 2016.02.10 / 14:26

Vislabākais instruktors, kādu vien var vēlēties. Vienmēr pozitīvs, ļoti labi izskaidro kļūdas, kā arī izstrādā katram atsevišķi programmu pie kā vairāk nepieciešams piestrādāt! Lai arī domāju, ka ar braukšanu man būs problēmas, jo baidījos no dažādām situācijām, eksāmenu esmu nolikusi un tas pateicoties Jānim!

Matīss

Pievienots: 2015.11.27 / 19:03

Lielisks instruktors, godīgs, saprotošs, sākot apmācību bez braukšanas iemaņām, salīdzinoši ātri apguvu braukšana prasmes, lai ar pirmo reizi nokārtotu CSDD eksāmenu bez aizķeršanām. Izskaidro kļūdas ar labiem piemēriem, kas paliek galvā un neļauj kļūdām atkārtoties.
Visas braukšanas bija patīkamas un bez stresa, mašīna vienmēr kārtīga un arī attieksme vienmēr cilvēcīga.

Leons

Pievienots: 2015.11.20 / 15:48

Iesaku! Mierīgi, kārtīgi, bez stresa, ar humoru iemācījos vadīt auto bez jebkādas iepriekšējas pieredzes. Lietas skaidro kamēr pielec, pacietīgi. Tiklīdz Jānis jūt ka esi gatavs/a CSDD eksāmenam, uzreiz sūta, bez liekas aizķeršanās :)

Anna

Pievienots: 2015.09.11 / 17:14

Хочу поблагодарить Яниса и написать для тех, кто только выбирает себе инструктора! К Янису я попала после 23 вождений с другим инструктором. Без имени, просто расскажу что это были за вождения. Так как несколько лет назад я уже училась ездить, учить меня трогаться с места и прочим азам не было необходимости. Ездили мы в основном по задвинью, в болдерай, баложи, пару раз на ул. Маскавас, на площадку, в общем накатывали часы как мне кажется. На мой вопрос «почему мы никогда не едим в центр» мой инструктор отвечал, что меня нужно подготовить к экзамену в CSDD, а экзаменационные машины туда не ездят! Ещё было очень важно объезжать все ямы! Вот так мы и «откатались» 23 вождения. А потом встал вопрос о моих уже оплаченных 5 вождениях в автошколе и случился очень некрасивый конфликт (инструктор сказал что эти часы ему не оплачиваются, а бесплатно меня учить НИКТО не будет! БЕСПЛАТНО!!!). К моему счастью в автошколе отреагировали адекватно и после написания заявления предоставили другого инструктора, который эти часы не считает БЕСПЛАТНЫМИ. Так я попала к Янису! И тут я увидела колоссальную разницу в подходе и преподавании и поняла, на сколько быстрее и с наименьшими затратами нервов и денег я бы получила права, если бы сразу начала ездить с Янисом! За полтора часа мы успевали объездить буквально пол Риги (центр, Маскавас, район CSDD, зепниеккалнс, агенскалнс). За 1 занятие я получала опыт, который с прежним инструкторам получала за 5! В конце занятия Янис всегда прорабатывает ошибки, объясняет, рисует, рассказывает. А самое главное он очень интеллигентен, спокоен и позитивен! Никогда не повысил голос или как то грубо ни сказал! И да, моё правильно занятое на дороге положение для него важнее чем ямы ))) Поэтому если Вы видите что инструктор к Вам не справедлив, грубит Вам или очевидно растягивает ваше обучение смело меняйте его! Есть очень порядочные и хорошие инструктора, такие как Янис, для которых цель не просто заработать на Вас, подготовить к экзамену в CDSS, что бы вы его только сдали, но и научить Вас ездить, адекватно, по правилам, безопасно и главное уверенно!
Всем удачи! Огромное спасибо Янису! Вы прекрасный инструктор!!!
PS: если это важно то сдала с 1 раза )))

* - Obligāti aizpildāmie lauki
 
 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  DAUDZ GRUPU UN NODAĻU

  izvēlies ērtāko vietu, laiku un nāc! 

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  PROFESIONĀLA KOMANDA

  Nokārto eksāmenus pirmajā piegājienā!

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGS UN LIELS AUTOPARKS

  plaša automašīnu izvēle, tostarp identiskas CSDD eksāmena mašīnām. 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGA APMĀCĪBU METODIKA 

  vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi - ietaupi gan naudas, gan laiku! 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  POZITĪVA GAISOTNE

  Mācies bez stresa un draugu lokā! 

   

Seko mums sociālajos tīklos: