INSTRUKTORI

Mūsu komandā ir vairāk nekā 100 darbinieki

Instruktori

Dainis Ellers 

VW Golf 6, 2010.gads 

 

Kategorijas B
Valodas LV, RU
Darba laiks Darba dienās: 7.30 - 20.00, Brivdienās: pēc vienošanās
Cena 12,5 EUR / akad. st.
Brīvas vietas (no rīta) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (dienā) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (vakarā) pēc pieprasījuma
Tikšanās vieta Rīga, DUS Neste, Dzirnavu iela 127, Pārdaugava, Uzvaras piemineklis un Jelgava.

Atpakaļ uz sarakstu

 

Komentāri

Inese

Pievienots: 2016.07.16 / 00:04

Nevaru iedomāties nevienu, kas nevarētu sastrādāties ar Daini. Vispirms - lielisks cilvēks un labs cilvēku pazinējs. Instruktors, kuram ir ļoti svarīgs psiholoģiskais līdzsvars, lai darbs varētu ritēt bez aizķeršanās. Tas palīdz atrasīties arī ne tik pārliecinātiem braucējiem. Dainis ir instruktors, kas māk aizrādīt nelamājoties! Tādu satiku pirmo reizi. Kā instruktors - lielisks MEISTARS, lieliska TEHNIKA!! Dainis iemācija ne tikai lieliski braukt, bet arī pieraināja pie respektablas braukšanas kultūras! Vairāk tādu instruktoru, mazāk bēdu ielās!
Milzīgs paldies Tev!

Laura

Pievienots: 2016.07.15 / 12:01

Lielu lielais paldies Dainim. :)
Dainis ir ne tikai lielisks un vienreizējs instruktors, bet arī sirsnīgs cilvēks ar labu humora izjūtu. :)
Iemācīs tā, lai braukšana(parkošanās) neliktos tā lieta par kuru būtu jāuztraucas.
Profesionāls pasniedzējs, īstajā laikā un vietā. Vienmēr motivēs brīžos, kad tas ir nepieciešams un neļaus padoties, bet gan sasniegt mērķi līdz galam!
Ja kādam ir grūtības vai vienkārši nevar izvēlēties pie kā uzsākt braukšanas apmācību, iesaku doties pie Daiņa, tur visas lietas nokārtosies pozitīvā gaisotnē līdz tiesībām kabatā. :)
Vēlreiz sirsnīgs paldies!

Māra

Pievienots: 2016.07.08 / 19:06

Ļoti labs instruktors, ļoti strukturēti un saprotami pasniedz apmācības. Bija tāda sajūta, ka viss notiek pēc konkrēta plāna, pamatīgi un kārtīgi. CSDD eksāmenu noliku ar 1. reizi. Figūras pēc tik labas iemācīšanas padevās ļoti labi, arī braukšana bija ļoti laba, iepriekš bijām izbraukājuši vajadzīgos ceļus un zināju, kam jāgatavojas. Ļoti svarīgi arī tas, ka Dainis man iemācīja "nestresot" pie stūres. :) Paldies liels, Dainim, varu droši teikt, ka man patīk braukt un tas ir pats galvenais! :)

Sanita

Pievienots: 2016.04.18 / 13:36

Fantastisks cilvēks un vēl fantastiskāks instruktors. Pacietīgs un saprotošs. Patika, ka jau sākotneji visu teica kā ir. Braukšanas notika raiti un kvalitatīvi, "naudas kāšanu" nepiedzīvoju. Rezultātā tiesības ir rokā un, kas ir vēl labāk, uz ceļa jūtos pārliecināta par savām rīcībām. :)
Daini, neizsakāms paldies Tev!!!

Eduards

Pievienots: 2016.04.04 / 16:25

Ļoti labs instruktors, visu izcili paskaidroja un iemācīja. Noteikti iesaku citiem mācīties braukt pie Daiņa.

Ps. EKSĀMENU NOLIKU AR PIRMO REIZI!

Dace

Pievienots: 2016.04.03 / 22:15

Milzīgs paldies Dainim.
Eksāmens nokārtots ar pirmo reizi un, pateicoties tieši šim instruktoram, šķita, ka to izdarīt bija pavisam viegli.
Mācīšanās process ir ļoti interesants un no pirmā mirkļa nepamet sajūta, ka esi nonācis profesionāla rokās. Un profesionālis Dainis ir tamdēļ, ka ne reizi nejutu,ka viņam būtu slikts garastāvoklis; kad nepieciešams viņš uzslavēs, kad nepieciešams nedaudz sarās, kad vajadzēs uzmundrinās vai sasmīdinās. Un galvenais-Daiņa padomi vai aizrādījumi vienmēr bija tieši laikā un vietā.
Vēlreiz PALDIES :)

Dainis Ellets

Pievienots: 2015.12.31 / 16:25

Mīļš paldies visiem maniem audzēkņiem par uzcītīgu mācīšanos un sasniegtajiem rezultātiem. Laimīgu Jauno gadu un lai ripo droši!

Aiga

Pievienots: 2015.12.07 / 14:46

Daini! PALDIES, tas ir mazākais ko varu Tev teikt.
Pie Daiņa aizgāju no cita instruktora pēc tam, kad mans instruktors nejauši ieminējās, ka viņš ir viens no labākajiem instruktoriem kāds vien ir, apdomājos un nodomāju - ko tad īsti es te daru!? Šodien es varu teikt, ka viņš ir viss labākais.
Dainis ne tikai ir lielisks instruktors bet arī pedagogs un draugs, viņš vienmēr ir mierīgs un nosvērts. Ļoti daudz stundas pavadītas kopā smejoties, runājot un mācoties izprast dažādas situācijas uz ceļa.
Kad nolaidās rokas, Dainis zināja kā tās atkal pacelt, es ļoti to novērtēju.
Šodien nokārtoju braukšanas eksāmenu, inspektors pēc braukšanas pateicās par tehniski labu braukšanu, kas ir kompliments mums abiem, jo tas ir mūsu kopdarbs.
Daini, paldies Tev par pavadīto laiku kopā, paldies par iemācīto un paldies par vērtīgajiem padomiem, Tu man ļoti daudz devi, šodien tas viss vainagojās ar gaidīto rezultātu. LIELS PALDIES!

Inuta

Pievienots: 2015.11.11 / 17:00

Labs pedagogs!
Kad sāku mācīties braukt, bija lielas bailes, kas ļoti traucēja koncentrēties, kā rezultātā iepriekšējā instruktore teica, ka ar mehānisko ātrumkārbu es nespēšu iemācīties vadīt auto, bet, aizejot pie Daiņa, viņš iedrošināja, sakot, ka, ja lāci cirkā var iemācīt braukt ar mopēdu, tad cilvēku noteikti var iemācīt braukt ar auto!:)
Tā arī bija!Dainis iemācīja braukt! Eksāmenu noliku ar 1x- paldies Dievam! :)
Protams, es Dainim biju "smagais gadījums",viegli negāja mums abiem,nervu šūnas es diezgan daudz viņam nodedzināju, bet labs pedagogs taču ir tas, kurš prot iemācīt grūti audzināmajiem, nevis tikai tiem, kuriem pašiem viss tīri labi sanāk.:)
Rekomendēju!

Sanita P.

Pievienots: 2015.11.08 / 16:23

Dainis ir lielisks instruktors. Savus audzēkņus viņš uztver kā pilnvērtīgus autovadītājus. Ir pacietīgs, mierīgs, ar lielisku humora izjūtu. Kas man liekas svarīgi, uz ceļa nerada nevajadzīgu stresu, ja nepieciešams papildus izskaidro situācijas, ja vajag uzzīmē shematiski. Ne reizi neradās problēmas ar nodarbību laika saskaņošanu. Pretimnākošs. :) Esmu ļoti pateicīga Dainim, jo eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. URRĀ! :) Visiem no sirds iesaku. Vēlreiz liels, liels PALDIES! :)

  1. 1
  2. 2
  3. .....
  4. 5
* - Obligāti aizpildāmie lauki
 
 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  DAUDZ GRUPU UN NODAĻU

  izvēlies ērtāko vietu, laiku un nāc! 

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  PROFESIONĀLA KOMANDA

  Nokārto eksāmenus pirmajā piegājienā!

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGS UN LIELS AUTOPARKS

  plaša automašīnu izvēle, tostarp identiskas CSDD eksāmena mašīnām. 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGA APMĀCĪBU METODIKA 

  vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi - ietaupi gan naudas, gan laiku! 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  POZITĪVA GAISOTNE

  Mācies bez stresa un draugu lokā! 

   

Seko mums sociālajos tīklos: