INSTRUKTORI

Mūsu komandā ir vairāk nekā 100 darbinieki

Instruktori

Andrejs Sokolovs 

VW Golf 

 

Kategorijas B
Valodas LV, RU
Darba laiks Darba dienās: 07.30 - 19.30, Sestdienās: pēc vienošanās
Cena 12,5 EUR / akad. st.
Brīvas vietas (no rīta) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (dienā) pēc pieprasījuma
Brīvas vietas (vakarā) pēc pieprasījuma
Tikšanās vieta Uzvaras bulvāris 16, DUS Dinaz

Atpakaļ uz sarakstu

 

Komentāri

Madara

Pievienots: 2016.07.15 / 13:31

Nu jau kādu laiku man ir tiesības kabatā un ir savs auto. Andrejs ir ļoti labs, foršs, ļoti, ļoti mierīgs, precīzs instruktors. CSDD noliku ar pirmo reizi! Vēlreiz liels paldies!!! Un es tā mīlu braukāties. :) Arī labs psihologs, ar labu humorizjūtu!!! Neiesaku iet NEFORŠIEM cilvēkiem. Hihī Iesaku.

Jekaterina!

Pievienots: 2016.06.21 / 20:15

Andrjuha, ofigennij I krutoj prepod!!!! maksimum terpenija I uvazhenija s ego storoni!
klassnoe chuvstvo jumora razrjazhaet obstanovku, pomogaet obuchenie sdelatj legkim I interesnim!
znaet svoju rabotu, zanimaetsja po istene svoim delom!

nachala s nulja, ekzamen sdala s pervogo raza :))))

Александр

Pievienots: 2016.02.02 / 20:49

Андрей,огромнейшее Вам спасибо и низкий поклон за проделанную Вами вовсе не лёгкую работу!!!Вы не только профессионал своего дела,но и человек с большой буквы!С большим удовольствием и уважением посещал Ваши занятия! Ответственный подход к делу + отменное чувство юмора -очень результативный и эффективный подход.На экзамене чувствовал себя уверенным и полноценным водителем и результат в виде вод.удостоверения дал о себе знать, не смотря на полный "нуль"моего опыта перед началом занятий!Всем читающим даю искренний совет записываться и проходить обучение именно у Андрея Соколова-проффессионала своего дела и человека с большой буквы!

Linda

Pievienots: 2016.01.19 / 19:55

Andrejs ir vienreizējs instruktors, īsts profesionālis. Man bija lielas grūtības nokārtot tiesības citā autoskolā un izmisuma brīdī man kāds taksists rekomendēja Andreju. Mēneša laikā Andrejs "salika pa plauktiņiem" visas neskaidrības un sagatavoja eksāmenam tā, ka es bez lieka satraukuma nokārtoju eksāmenu jau no pirmās reizes. Esmu ļoti pateicīga viņam.

Evelīna

Pievienots: 2015.11.22 / 18:15

Nu jau vairāk par kādu nedēļu tiesības ir kabatā! Instruktors ir brīnišķīgs,patiesi! Sākotnēji izvēlējos mācīties pie Andreja tieši ,lasot šos komentārus, un varu pilnīgi tiem piekrist. Ļoti sirsnīgs,pacietīgs,mierīgs,ļoti, ļoti, ļoti smieklīgs un patiesi profesionāls savā lauciņā. Noteikti iesaku tiem,kuriem ir laba humora izjūta,savādāk tiem,kuriem nav, nenovērtēs tik ļoti..haha. Ļoti varēja just, ka viņš mīl darbu ,ko dara. Nekad nelikās, ka viņam būtu slikts garastāvoklis vai kādas problēmas,vārdu sakot,viņa personīgie pārdzīvojumi vai sliktie garastāvokļi,kādi mums visiem mēdz reiz būt, nekad neietekmēja nodarbību.Saku to tādēļ, ka kādas divas reizes biju saskārusies ar tādiem neforšiem, neapmierinātiem instruktoriem/inspektoriem. Iemācīja visu,pastāstīja visu,man ļoti patikās nodarbības.Daudzi pazīstami cilvēki ir stāstījuši savas pieredzes ar instruktoriem- kā viņi mēdz krāpties,stāstīt cik viņiem ir neizdevīgi ņemt tās 5,autoskolā apmaksātās braukšanas nodarbības,bārties,nelaist uz eksāmenu utml.
Varat būt droši. Šeit ar to visu ir pilnīgā kārtībā,viņš neturēs,ja būsiet gatavi,bet ja tiešām būsiet gatavi. Zinu,ka pie Andreja parasti ,kad zvana jauni cilvēki,pierakstam vieta ir tikai pēc kāda mēneša, es silti iesaku nenobīties no tā mēneša gaidīšanas un pierakstīties tieši pie Andreja un sagaidīt savu laiku! Mēnesis skrien ātri,tiešām nenožēlosiet :) Liekas,ka tādu kā viņš ir tikai pāris.
Super liels paldies Jums, Andrej!

Юлия

Pievienots: 2015.05.21 / 14:00

Андрей, самый лучший инструктор, лучшего и не найти! Настолько понимающий, отзывчивый, добрый и веселый, но при всем этом очень хорошо все поясняющий и учащий как правильно ездить, не только для того чтобы сдать экзамен, но и чтобы после сдачи экзамена на дороге себя чувствовать уверенно и надежно! Еще немаловажно, что он верит в тебя, иной раз, больше чем ты сам! Это инструктор, которому не страшно довериться и при всем этом получать удовольствие от учения! Спасибо, за терпение и веру! Ты лучший!

yana

Pievienots: 2015.04.16 / 20:14

ļoti brīnišķīgs instruktors, šķiet, ka labāka instruktora nemaz nav :). ļoti mierīgs un pacietīgs. lieliski paskaidro situācijas uz ceļa un to, kā tās pareizi izbraukt. braukšanas nodarbības bija interesantas un gāju uz tām ar prieku- varēja parunāt ne tikai par braukšanu, bet arī par jebko citu. eksāmenu noliku ar pirmo reizi, arī man teica, ka braukšana ir ļoti laba un droša. vēlos teikt lielu paldies instruktoram, ka bija pacietīgs, ka tik labi sagatavoja mani eksāmenam un iedrošināja mani par to, ka, jā, es visu varu un ka es noteikti nolikšu eksāmenu. liels paldies jums!

Рената

Pievienots: 2015.03.23 / 10:11

Самый лучший инструктор,и замечательный человек! Всё спокойно и ясно объясняет. Научил меня ездить с ноля! Сдала экзамен, и с уверенностью еду! Очень благодарна! Премию золотому Человеку!!!

RENO

Pievienots: 2015.03.06 / 19:12

sveiki.2gadi jau kaa braukaaju,peec eksaamena nolikshanas,kuru noliku ar 1reizi.eksaamena pieneemeejam nebija ko teikt.vieniigi teica.AUKSTAS KVALITAATES BRAUKSHANA.nu protams pateicoties shim instruktoram.taapeec saku paldies tev.

Kaрина

Pievienots: 2015.02.09 / 21:14

Самый лучший инструктор! Объясняет очень доходчиво, понятно. Спокойный! С юмором! Просто золотой человек! Андрей, спасибо Вам огромное.

* - Obligāti aizpildāmie lauki
 
 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  DAUDZ GRUPU UN NODAĻU

  izvēlies ērtāko vietu, laiku un nāc! 

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  PROFESIONĀLA KOMANDA

  Nokārto eksāmenus pirmajā piegājienā!

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGS UN LIELS AUTOPARKS

  plaša automašīnu izvēle, tostarp identiskas CSDD eksāmena mašīnām. 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGA APMĀCĪBU METODIKA 

  vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi - ietaupi gan naudas, gan laiku! 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  POZITĪVA GAISOTNE

  Mācies bez stresa un draugu lokā! 

   

Seko mums sociālajos tīklos: