Apmācība ar NVA

Apmācība ar NVA kuponu

Ir atsākta autovadītāju grupu komplektēšana NVA klientiem. Apmācību ar NVA kuponiem nodrošina autoskolas CREDO ilggadējs sadarbības partneris MC Alfa.

 Iespēja reemigrantiem un viņu ģimenēm iemācīties vai papildināt zināšanas latviešu valodā bez maksas.

Lai sekmētu reemigrantu* un viņu ģimeņu sekmīgāku integrāciju Latvijas sabiedrībā, kuras neatņemama sastāvdaļa ir latviešu valoda, viens no vadošajiem mācību centriem Latvijā „MC Alfa”, sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu piedāvā iespēju reemigrantiem un viņu ģimenes locekļiem apgūt vai papildināt latviešu valodas zināšanas bezmaksas kursos mācību centra telpās Aspazijas bulvāri 32, Rīgā.

Apmācības tiks organizētas nelielās grupās līdz 10 cilvēkiem un norisināsies mājīgās un modernās mācību centra telpās kursantiem izdevīgā laikā. Apmācības vadīs vieni no labākajiem savas nozares speciālistiem Latvijā ar ilggadēju darba pieredzi un mūsdienīgām apmācības metodēm, lai kursu beigās ikviens no dalībniekiem būtu ieguvis maksimāli daudz zināšanas. 

Kopumā 2015./2016. mācību gadā tiks organizētas 8 grupas, t.sk. sākumskolas vecuma bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.  Projekts nodrošina iespēju apgūt latviešu valodu no valsts valodas prasmes zemākā līmeņa (A1) līdz valsts valodas prasmes augstākā līmeņa 1. pakāpei (C1). 

Labākajiem kursu dalībniekiem būs iespēja kārtot bezmaksas pārbaudījumu Valsts izglītības satura centrā.

Mācību kursa apjoms – 100 akadēmiskās stundas.

Kursu dalībnieku reģistrācija notiek no 2015. gada 24. augusta klātienē (Aspazijas bulvārī 32-315, Rīga) 

Papildus informāciju par  apmācības iespējām var iegūt mācību centrā griežoties personīgi Rīgā, Aspazijas bulvāri 32, 315.telpā vai zvanot pa tālruņiem 67220801, 25991222, 27787735, pa e-pastu Opens window for sending emailinfo@mcalfa.lv vai mācību centra mājas lapā Opens external link in new windowwww.mcalfa.lv

* Reemigranti ir Latvijas pilsoņi un nepilsoņi, kas izceļojuši no Latvijas pēc 1990. gada 4. maija un pārceļas atpakaļ uz pastāvīgu dzīvi Latvijā, pedējā gada laikā un vēl nav adaptējušies Latvijas vidē, ka arī  viņu bērni un ģimenes locekļi (izņēmums ir trešo valstu pilsoņi, kuri nevar iesaistīties apmācībās, jo viņiem ir iespēja apgūt latviešu valodu Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda finansēto projektu ietvaros).

Par Mācību centru „MC Alfa”

MC Alfa - mācību centrs ir dibināts 2006.gada 20.aprīlī.

Kopš dibināšanas centrs sekmīgi un aktīvi sadarbojes ar Nodarbinātības valsts aģentūru, bezdarbnieku un darba meklētāju apmācības jomā, kā arī citām valsts un privātajām institūcijām dažādās apmācību programmās.

Mācību centrs piedāvā dažādas licencētas un akreditētas izglītības programmas pieaugušo profesionālo prasmju pilnveidei.

Mācību centra mūsdienīgi aprīkotajās telpās kvalificēti pasniedzēji nodrošina interesentiem iespējas pilnveidot savas valsts valodas un angļu valodas zināšanas, iegūt augsta līmeņa datorlietotāja prasmes, apgūt specifiskas datorprogrammas, ka arī pilnveidot savas zināšanas saskarsmes, grāmatvedības, uzņēmējdarbības un citās jomās.

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  DAUDZ GRUPU UN NODAĻU

  izvēlies ērtāko vietu, laiku un nāc! 

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  PROFESIONĀLA KOMANDA

  Nokārto eksāmenus pirmajā piegājienā!

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGS UN LIELS AUTOPARKS

  plaša automašīnu izvēle, tostarp identiskas CSDD eksāmena mašīnām. 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  MŪSDIENĪGA APMĀCĪBU METODIKA 

  vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi - ietaupi gan naudas, gan laiku! 

   

 • Credo | Autoprieks priekšrocības

  POZITĪVA GAISOTNE

  Mācies bez stresa un draugu lokā! 

   

Seko mums sociālajos tīklos: